Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Malachi


Malachi
addikt

"a BC2 multijában a csapatmunka kerül előtérbe."

lehet, de ebből a videóból nem ez derült ki, hehe.

amúgy jóféle.

(#2) Tituka


Tituka
senior tag

nagyon szép a játék :C

nagyszerű... :))

Skizofrén vagyok, és én is...

(#3) Gomez86


Gomez86
őstag

Igen, ahoz képest hogy éljen a csapatmunka ott állnak egy halomban (a vidi végén) valaki bevág egy gránátot, vagy GL-t vagy tankot, és máris lesz egy jó kis 5 streak-je :)

De amúgy tényleg elég jóféle. Főleg az épületrombolás tetszik nagyon. Van egy kis izgalom az épületek kitisztításában is.

De amúgy aki kitalálta hogy a MW-ben nem a csapatjátékról szól az játszott már szabotázst, vagy HQ-t? Azt érdemes megpróbálni csapatjáték nélkül... De nem fog sokáig tartani...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) wolfman


wolfman
veterán

Istenem, de várom én ezt! Akkora hangualata van, hogy játék közben ki kell majd nyitni az ablakot, mert nem fog beférni a szobába! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) InVino86


InVino86
aktív tag

Nagyon joo kis game lesz ezis. :K

(#6) kommunism


kommunism
aktív tag

Vajon a single rész milyen lesz??

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#7) hommeros


hommeros
őstag

Első rész is valami hihetetlen jó volt. Persze multiba sehol nem volt csapatjáték. :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8) Sontir Fel válasza kommunism (#6) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Engem nem érdekel, csak a multi. Emiatt a játék miatt veszek asztali gépet, pedig évek óta laptopról játszogatok :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#9) StoneBridge válasza Sontir Fel (#8) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Te nem vehetsz asztali gépet. Pénz a gyerekre kell! ;]

Azt hiszem ennek a játéknak most kellene kijönnie, jól megzabálná a MW-t... :C

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#10) Sontir Fel válasza StoneBridge (#9) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Pfööööö! Már gyakorlom az alábbi mondatokat: nem az enyém, én időben disconnecteltem :DD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#11) StoneBridge válasza Sontir Fel (#10) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Fejlett világban élünk, lesz DNS-teszt, nehogy azt hidd, hogy gyorsan megszabadulsz tőle... :C

Most veszek a Toshibába 10 ezer pénzért 7900-es (512megás) kártyát. Jó lett volna pár évvel ezelőtt ennyiért, BF2-t már azzal tolni.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.