Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LackoMester


LackoMester
addikt

Megrendeltem. Jó lesz. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem tudom mennyire fog beválni, de jó ötletekkel rukkolnak elő, hogy minnél többen vegyég meg eredetiben a játékot, és minnél hamarabb. Kiváncsi lennék az előrendelések számára. Szerintem szépen fog szerepelni ez a játék a grafikonokon is, nem hiszem, hogy idén fognak kihalni a pc-s játékok. ;)

(#3) mcmike válasza LackoMester (#1) üzenetére


mcmike
őstag

So do i... ;)

Szerencsére a Battlefield szériákra jellemző hogy sok frissítés és plusz pálya jelenik meg, amik általában ingyenesek, vagy idővel ingyenessé válnak. :K

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#4) LackoMester válasza mcmike (#3) üzenetére


LackoMester
addikt

Akkor jó. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez így teljesen jó.

(#6) vizmi


vizmi
csendes tag

Ez így okés, egyészen addig, amíg tényleg adnak is valamit a játékhoz.
Az lesz majd a vicces, mikor nem tudsz játszani a játékkal a kód nélkül.
Szóval csak mérsékelten legyünk lelkesek, mert aztán ha vérszemet kapnak a kiadók...

vizmi

(#7) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Hú ez így elég fincsinek néz ki! ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#8) Paul119


Paul119
addikt

Tetszik az ötlet 10 dollár meg nem is vészes :K

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

SPOILER! Az első 25 perc

(#10) LackoMester válasza Kecuhun (#9) üzenetére


LackoMester
addikt

Na megnéztem az első részt, ( a többit nemfogom ) már most kijelenthetem nagyszerű lesz. Megéri az árát. Egy boxos verzió volt, PC-n DX11-ben, nagyon veszélyes lesz. :C :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11) Savaria_01


Savaria_01
tag

Tetszik,Jó ötlet :) :C

(#12) iSonic


iSonic
addikt

Bejön és tökéletes ;)

(#13) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Örvendetes hírek. :) Bár még a többi pályát se ismeri az ember aztán jön is új. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Remek, ez nagyon szimpatikus huzas szamomra. Tenyleg olyan elony az eredeti jatekhoz, amivel ugy erzem megbecsulnek.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15) Djuree


Djuree
félisten

ez egy baromság. ha használtan veszel játékot, akkor átadja az accountját és akkor a kódot is átadja amit aktivált rajta :U

hülye ez az ea már megint....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Már csak a konkurencia MW2 miatt is kelett nekik vmi pluszt nyújtani.Azért én megvárom az első visszajelzéseket , mert bár játszottam a demóval és nagyon tetszett ,nem lehet tudni.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#17) PhilBrick válasza Djuree (#15) üzenetére


PhilBrick
őstag

És csináljak EA acc-ot minden játékomnak külön, hátha el fogom adni az egyiket? Az emberek többsége nem fog ezzel tökölni. Mint ahogy a Steam-nél sem.

Én inkább attól tartok, hogy az éjszakai pálya ingyenes DLC lesz, az éjjellátó készülék pedig fizetős! ;]

(#18) Djuree válasza PhilBrick (#17) üzenetére


Djuree
félisten

én a steamnél is csinálok :) ..és ezt ajánlom mindenkinek. nagyon lopják a steam accokat, és ha buksz 30 játékot az nem olyan fincsi ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19) CséZé


CséZé
őstag

ez így nagyon codos, de hát ez tetszik benne :D

(#20) v!ct0y válasza Djuree (#18) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha hagyod, hogy ellopják akkor meg is érdemled:)

(#21) G4NXST4 válasza v!ct0y (#20) üzenetére


G4NXST4
tag

Hát ez nem vicc a haveromét is ellopták. Így hát 4-játéka ment el. Ezt akárkivel megtörténhet ;)

nagyonromlik

(#22) jozefgucci1 válasza G4NXST4 (#21) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Klántársamét si lenyúlták és írt nekik / steam) egy mailt és másnap már megint az övé volt a játék.Elküldte hozzá a képet magáról a cd-ről+ kulcsról és így ment.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23) G4NXST4 válasza jozefgucci1 (#22) üzenetére


G4NXST4
tag

Hát a barátom tudtommal nem kapott semmit, mert még most sem játszik :(

nagyonromlik

(#24) BalaNce87 válasza Djuree (#18) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát nekem kicsit macerás lenne, gondolj bele akinek van mondjuk 80 játéka de elég 30 is és mindnek csinál külön accountot?
Attól ellopják aki bedől valami kamunak, de vissza is tudod igényelni ha bizonyítod hogy ez a te accountod. Nemtudom másnak hogy lopják el mit csinál, mert azt kétlem hogy csak úgy egyik napról a másikra már nemtud bejelentkezni mert megváltoztatták a jelszót, ez csak azon múlhat akié az account, máshogy nemtudom hogy lophatják el.

[ Szerkesztve ]

(#25) aram01


aram01
nagyúr

itt lehetne már a gém :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#26) F_Zolee válasza aram01 (#25) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már csak a hétvégét kell átizgulni. :DDD

(#27) aram01 válasza F_Zolee (#26) üzenetére


aram01
nagyúr

én úgy tudom 5.én jön a boltba :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#28) F_Zolee válasza aram01 (#27) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jah, csak közben jött az értesítő, hogy már hétfőn vagy kedden a boltba mehetek. ;]

(#29) aram01 válasza F_Zolee (#28) üzenetére


aram01
nagyúr

:Y ne b@zd melyik boltba? mindjárt nézem én is a rendelésem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#30) F_Zolee válasza aram01 (#29) üzenetére


F_Zolee
veterán

Cdgala.... Többit találd ki. :DDD

(#31) aram01 válasza F_Zolee (#30) üzenetére


aram01
nagyúr

én a 57.-ban rendeltem elő azt semmi még :(

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#32) F_Zolee válasza aram01 (#31) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ott lehet betartják a dátumot. ;]

[ Szerkesztve ]

(#33) aram01 válasza F_Zolee (#32) üzenetére


aram01
nagyúr

hátha nem,az szemétség lenne

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#34) D1Rect válasza F_Zolee (#30) üzenetére


D1Rect
félisten

Majd jól beköpöm a boltot ;] , mert súlyos pénzeket bukhat, ha előbb odaadják.
A MW2-nél valami 3 milla volt a bünti. Dollárban :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#35) F_Zolee válasza D1Rect (#34) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ők csak a várható dátumot adták ki. Most azon belül biztos van joguk változtatni. De mondjuk nem ezen kéne fent akadni amikor már lelkes emberek már most tolják a single kampányt... :N

(#36) D1Rect válasza F_Zolee (#35) üzenetére


D1Rect
félisten

"De mondjuk nem ezen kéne fent akadni amikor már lelkes emberek már most tolják a single kampányt... "
Most, így, ezt, olvasva picit bosszat.

(#37) F_Zolee válasza D1Rect (#36) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már köztünk vannak. ;] :(((

(#38) aram01 válasza F_Zolee (#37) üzenetére


aram01
nagyúr

tényleg :Y
Na ez szép mi meg itt idegeskedünk hogy hétvégén megkapjuk e vagy sem,de nekünk lesz multink is ,nekik meg nem,legalábbis remélem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#39) F_Zolee válasza aram01 (#38) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jah. A multi többet ér majd.

(#40) Fortissimus


Fortissimus
őstag

jok az uj palyak! :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#41) Djuree válasza v!ct0y (#20) üzenetére


Djuree
félisten

ez nem hagyás kérdése :U

BalaNce87: feltolnak pl. egy keyloggert és szevasz. viruskereső nem veszi észre. nekem meg van jegyezve a jelszó, így nem kell beírnom, szóval a keylogger nálam nem működne. de ez csak 1 dolog a sok közül. hidd el nem sokból tart ellopni egy képzett hackernek. és el is lopnak rengeteget. csomó hirdetés van aki lopott accokat árul 100 számra fillérekért :U
igen be tudod bizonyítani hogy a tiéd és visszakapod (jó esetben), de ez rengeteg macera meg idő. 30 játéknál meg qrva sok utánajárás.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.