Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Aki esetleg jártas a témában, adhatna pár ötletet (linket) hogy hol találhatnék rá jó kis alkalmazásokat :B

(#2) Tim82 válasza bacsis (#1) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kiindulásként a Mobilarena Windows Mobile topikja? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3) Tim82 válasza Tim82 (#2) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szóval ez a topik és még az Azonnali PDA-s kérdések órája topik.

A Windows Mobile egyik nagy hátránya, hogy nincs hozzá igazi piactér, úgy kell összevadásznod mindazt, ami neked kell. Meg nem utolsó sorban egy (szerintem) sajnos haldokló platform.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem x1 esem van és nekem is marad ez jó darabig!

Valahogy teljesen megfelel :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5) bacsis válasza Tim82 (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ahha közben nézelődöm köszi :R
amúgy jahh télleg kicsit nehézkes össze varázsolni rá a cuccokat :U

(#6) valaki654


valaki654
tag

Sokan azt írták, hogy a gyári ROM lassú az X2-sen, meg videókon se láttam annyira gyorsnak. Van itt egy videó HTC rommal. Ha szükséged van rá el tudom küldeni linken a htc féle romot. Amúgy kinézetre és tudásra nálam csillagos 5-s telefon :K

(#7) bacsis válasza valaki654 (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A Mobilarénán olvastam a telórol a tesztet, s ott van a végén egy vidi hogy miylen tetű lassú, írják hogy sokszor elgondolkodott 20sec-re is, fagyott stb...
NA most elmondom neked, hogy én a telót használtan szereztem mostmár 3 napja van nálam, és egyáltalán nem lassú, neteztem vele, a Prohardver is tök gyors, a scrollozása sem lassú egyáltalán, a menübe akármire bökök egyből bedobja, szóval totál elégedett vagyok vele...
Valamerre olvastam, hogy kapott valami frissebb szoftvert, most hadd ne tudjam a nevét, sanszos hoyg az enyémen már az van, de azér köszi :R

(#8) Penyus


Penyus
senior tag

Nekem ZTE bladem van, 36k ujonnan 2 ev garival, androidos rendszer minden. En nagyon meg vagyok vele elegedve

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#9) #25954560 válasza bacsis (#7) üzenetére


#25954560
törölt tag

sokaduma. mennyin hajtod? :D

(#10) bacsis válasza #25954560 (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

1054MHz volt a plafon :DDD 100% OC alap feszen extra hűtés nélkül... faintos ez a proci :))
tovább nem bírta a csúszka :DDD
Amúgy olyan 800fölött már nem gyorsult az explorer, más meg nem nagyon van aminek kéne a kakaó :N azér is próbálok böngészgetni komolyabb játékokat :))

(#11) Penyus


Penyus
senior tag

:C :C :C :R :R :R

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#12) bacsis


bacsis
Közösségépítő

valaki nem emléxik oylan cikkre a mobilarénán hogy a legjobb windows mobilos játékok?

(#13) Tim82 válasza bacsis (#12) üzenetére


Tim82
nagyúr

Black Widow, Minesweeper, Solitaire. ;]

Na jó. [link] [link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14) bacsis válasza Tim82 (#13) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ez most úgy cirka 5 órával korábban is jöhetett volna ;]
Viccet félretéve, ezt most nagyon szépen köszönöm, átnyálazom, ezek közül találok már valamit magamnak, az tuti :R
Persze jöhet mástól is javaslat/ajánlat, meg úgy bármi :R

(#15) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Grat hozzá, használd egészséggel!:)
Mellesleg az üzleti része miképp folyt le? Gondolok itt arra, hogy cserélted vagy eladtad a sajàtod majd megvetted ezt?:)

when the sun shines, we'll shine together

(#16) bacsis válasza mexicanraven (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszönöm :R
Hát az úgy volt, hogy a Vivaz egy napig ott volt számomra a szeren.. full profi játékok... csak...csak.... az oylan tipikus telefon... betegesen tapogattam fél percenként a zsebemet hogy megva-e még mert nem "éreztem" kicsike, vékony, és telefon feelingje van... nekem a "kommunikátor" feeling jön be...
Így tehát nem használtam a vivaz-t inkább a P990-et... Mint mondtam, December nagyon rossz volt, idegileg is kikészül(t)ünk a gyerek miatt, eleinte mindennap Orvos, majd korház bő 1 hétig, majd megint mindennap Orvos, stbstb... ss így anyagilag is padlóra kerültünk... Szerdán megemlítettem a páromnak, hogy adjuk el a telóm, úgy sem használjuk...
Mondta hogy ne adjuk el, akkro cseréljem el, amilyenre szeretném.... Egyetlen egy szem X2 volt itt a hardveraprón... írtam az arcnak, akivel úgy egyeztünk meg, hogy mivel a vivaz 1napot (sem) ment ezért beveszi jó árba és még ki kell pótolnom 15rongyal...
Már csak az volt a kérdés, honnan akasztok le 15rongyot, de végül sikerült eladnom egy processzoromat, aminek az árából nem egészségügyi téma, hanem telefon lett vásárolva, ileltve annak az árából ki tudtam egészíteni a telót... Így már Pénteken meg is votl a telefon :B
Nagy mákom volt vele, mert ahogy nézegetem, használtan nem nagyon van, újonnan is elég kevés meg 100fölöt :U :(
Amúgy ha nem lett volna a párom nővére iylen rendes/jó fej, soha nem engedhettem volna meg magamnak egy iylen telefont, szóval innen is puszi neki :R

(#17) Undoroid válasza bacsis (#1) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Bacsis Mester!

Repült egy privi... :K

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18) bacsis válasza Undoroid (#17) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszönöm :R

(#19) kaller1 válasza bacsis (#12) üzenetére


kaller1
veterán

Ha izzasztani akarod a gépet, ajánlanám ezt a topikot hozzá. ;)

.::> <::.

(#20) Tim82 válasza bacsis (#14) üzenetére


Tim82
nagyúr

Cirka 5 órával korábban nem kérdezted. ;]

Nem vagyok benne biztos, hogy ár-érték arányban jól jártál azzal, hogy még te fizettél pluszpénzt... :U

Maga a telefon szerintem szép, én a WinMo-tól sem idegenkedem (volt két HTC-m - Wizard, Kaiser + egy Dell Axim X5 PDA még az ősidőkben).

Amúgy a tartaléktelefonná avanzsált Nokia E51-gyel voltam úgy, mint te a Vivazzal: szép volt, jó volt és elképesztően kicsinek és súlytalannak éreztem. Ennek köszönhetően legalább kétszer elhagytam, de mindig szerencsém volt és időben visszamentem érte. Érdekes módon a Samsung Galaxy S-sel semmi ilyesmi nincsen, automatikusan zsebrevágom. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#21) mexicanraven válasza bacsis (#16) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Érdekes történet, a kicsinek jobbulàst!:)
Mellesleg egy kis bemutatót írhatnál majd akàr személyes bejegyzèsbe is!:)

when the sun shines, we'll shine together

(#22) Boxi88


Boxi88
őstag

Egész pofás kis telefon! Grat hozzá!

(#23) k.


k.
őstag

Gratula hozzá!
Nagyon szép telefon, és remélem akkor már a szoftverét is helyrehozta az SE.
Nekem egy Xperia X10em van, azis egy eléggé szép telefon :) Sőőt, még nagyobb is ennél, szóval nehéz elfelejteni, hogy nálam van-e. Egyébként irtózatosan tetszett nekem is, csak aztán a winmo miatt nem vettem meg. Azóta meg android párti lettem, és vígan használom az x10em :)

(#24) bacsis válasza mexicanraven (#21) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szépen bekonfigolom oszt lehet írok róla egyet :) :R

(#25) Undoroid válasza bacsis (#18) üzenetére


Undoroid
őstag

Nos,sikerült valami érdekeset találni? :B Bőség zavara? :P

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#26) bacsis válasza Undoroid (#25) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Jahh, egyenlőre egy zseblámpa progit, amivel világíthat a vaku :DDD

(#27) Tim82 válasza bacsis (#26) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én innen kiindulva leszedném az erdoke által említett alkalmazásokat.

Valamint Opera Mini-t, Opera Mobile-t, TCPMP-t, esetleg CorePlayer-t. WinMo-ra van GoogleMaps is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28) caizzz válasza bacsis (#26) üzenetére


caizzz
aktív tag

freewarepocketpc.net ;)
ha pedig szét akarod hekkelni a telefont (mer mér ne) forum.xda-developers.com (van xperia x2 fórumuk is, sok faszasággal)

sok a trágya, de van sok jó program is. én pl a relirescuet/winsports trackert használom, a google mapset, pocketwitet, +eztazt, bár egy jól főzött rom mellé nem kell semmi, a romot meg én raktam össze, szóval szinte minden benne volt már ami kell.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#29) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Köszi urak a sok segítséget, linkeket! :R
A teló alakulgat, kapargatni kell, de tényleg van rá sok okosság... megy rajta a navigáció is szépen, ahogy ekll, vannak rá jó játékok, Szép 3D-sek is, még sok linket, progit nem néztem meg, de ami késik, nem múlik :))

(#30) barack1997 válasza bacsis (#29) üzenetére


barack1997
senior tag

Üdv nekem androidos x10 mini pro-m van :) grat a gépedhez.:))

(#31) aazimi


aazimi
csendes tag

Hello!

Nem tudom, hogy a 6.5-es WM hogy van vele, de nekem a mio a701-esen sokat segített az sbp shell és a pocket plus alkalmazás. Az egyiktől szép lesz (ez mondjuk lehet a 6.5 esetében már rendben van) a másiktól meg lesz például valódi x, tehát a programok bezárodnak, nem futnak tovább a háttérben, de sok más okosságot is tud.

Üdv.

PÜ a biztos

(#32) Napfénysüti

Ez a készülék nekem is tetszik. X1-en sokáig agyaltam. Most nekem is WM6.5-ös telóm van csak egy Samsung Omnia II (i8000) személyében.
Amúgy ha jó oldalt keersel ahol vannak esetleg romok meg programok akkor javaslom a PDA Fan Clubot. ;)
Esetleg egy Samsung Omnia (i900) nem érdekel? :D

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.