Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#456) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nahh srácok! Mondjátok, ki hogy halad?
Én már 120%-ban nyomatom a háttérben a dolgokat. sajna a gépeimet egyre kevésbé tudom :U 2 legfontosabb van már csak hátra... Reklámozás. Továbbra is próbáljátok ti is ütni a vasat, jó lenne behúzni valami youtubert/tiktok-ert. NEm kell az ország legnagyobbikaira lőni.. azokra majd jövőre ;) de ilye n8-10-12 ezer feliratkozós embereket meg lehetne környékezni....
ASZTAL: TALÁN tudok szerezni standard asztalokat. 5-10-20db-ot. Meglássuk. Nem ez ment meg minket, de a semmitől több... Viszont úgy néz ki hogy asztalos ismerős által lóbaszó bútorlapokat fogok venni.. nem olcsó, 12ezer darabja. Viszont majd 3 méter hosszú és 207cm széles... NA ezeket felcsíkoztatom vagy félbe, vagy háromba. És a kisebb/lekotlott asztalokra rárakva egy jóval nagyobb felületet kapunk...
Jövő héten mindenféleképp el akarom kezdeni a világítás moderznizálását is. Hát.. ez is jó drága lesz...
Május utolsó hetében kezdeném a reklámozást... akarok facebook eseményt is... meg kiemelést is venni a face-n. de az is egy 50-100ezer lesz, majd meglátom...
Nem értem.. országos rendezvény vagyunk, de a szponzorok továbbra sem jönnek... 1,5 milla lesz a kiadás... Szóval majd a kiállításon szépen csináljatok mindent, hogy tömjék a becsület kasszát :DD
Természetesen ebben az összegben a ti fogyasztásaitokat (étel/ital) belekalkuláltam... CSak hát ugye lesztek majd' 30-an, fogtok fogyasztani :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.