Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#83) Yutani


Yutani
nagyúr

Én régebben elég sokat foglalkoztam bizniszeléssel, de mint fentebb írta Rive, nekem is elegem lett az egészből. Most ott tartok, hogy maximum akkor segítek, ha haver kér segítséget, illetve egy általam javasolt új laptopot megvesz az illető, és arra telepítek neki OS-t és egyéb programokat, ami kell neki, illetve migrálom a régi gépéről a levelezést és ilyen dolgokat. Persze ezzel is jól meg lehet szívni:

Régi gépen XP volt és Outlook Expresst használt az üf. Az új Toshiba laptopra Win7-et telepítettem, Office 2003-al, és így Outlookra állt át, OE nincs már Win7-en. Gondoltam migrálom a leveleket és címjegyzéket, de nem volt ilyen egyszerű. Először is az XP-s gépen fel kellett raknom az Office-t, ott importáltam az OE adatait az Outlookba, és utána a keletkezett pst-t tudtam csak importálni a Win7-es gépen.

Az üf elmentette OE-vel a kedvenc mailjeit .eml formátumban, amit az Outlook nem tud megnyitni. Ehhez meg muszáj volt telepítenem a Windows Live Mail programot, ami csak ezt a funkciót teljesíti, mert az Outlookon folytatódik a levelezés.

Bacsis ügyéhez konkrétan: addig ne add vissza a pénzt, amíg el nem adod a laptopot. Ezt hívják bizományi értékesítésnek. ;)

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.