Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ipse89


Ipse89
tag

Sajnálom Maister! :(( :U A flasheléstől meghülyült ilyen szinten? :Y Ilyet még nem is láttam... :U

szerk.: Mostár tudod a géped nemét: kislány ;] olyan dolgot/dolgokat csinál, amihez logikus magyarázat nem köthető ;]

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#2) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Az haggyá, hogy te nem láttál ilyent, de még én sem.. pedig nem egy kártyának moddoltam a BIOS-át...
az a durva hogy visszaflashelés után sem lett jó...
mindegy.. most Dirt-ezek, legalább ilyenkor jól működik :DDD
MAjd ha veszek mellé CF-be egy 4870-et, ez lesz a másodlagos kártya, és akkor majd úgy jó lesz :))

(#3) zoo8800


zoo8800
veterán

Ebből gari lesz :))

rip and tear, until it is done

(#4) puttputt


puttputt
őstag

Így én is jártam.
Pöckölgettem - még a 9.5-ös - Catalyst-ot, aztán az lett az eredménye, hogy időnként befeketült a böngészőablak, ill. fagyogatott a gépelésnél, stb.
Meg persze a parancssor (Ati-diag) is hibázott.

Aztán, leszedtem (Uninstall) mindent teljesen, majd fel az újabb drivert alapértelmezettre.
Azóta tökéletes.

(Ja, és a BIOS-birzgálása is kihatott rá valamennyit..., mármint negatíve.)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5) bacsis válasza zoo8800 (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ezt a kártyát itt vettem a PH-n.. német országba lett véve, és német garilevéllel...
ez ilyen spéci 4850, 8pines a tápcsatija, így tuningos mint zállat...
azzal kezdett nálam a Kari, hogy memória hibás volt.. a csávó nem vette vissza, mondván nála még jó volt... amit én kötve hiszek, de mindegy... gariztatás... udi-val gariztattam, mert németországba én nem tudtam volna kijuttatni... bő 2,5 hónapot vártam a kártyára, mire kicserélték, és még fizetnem kellett a gariztatásért 9ezret!!!!!!
Szóval én ezt mégegyszer el nem játszom... jó ez így
puttputt! Próbáltam én is másik catalystal, meg XP alatt is... de ugyanúgy xar volt... illetve XP alatt csak annyit csinált, hogy scrollozásnál egy-egy sor szétesett, olyankor ráfrissítettem, és jó volt... tehát ott még nem is volt vészes... de így Vista alatt nagyobb gáz hogy 10 másodpercig használhatatlan a gép :(((

[ Szerkesztve ]

(#6) Peter Kiss válasza bacsis (#5) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Ha lehet, kapcsold le az órajel visszavételét.

(#7) Fecogame


Fecogame
veterán

Nekem is volt hasonló bajom régebben, ott szoftveres ( asszem driver ) hiba volt a háttérben.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8) caizzz


caizzz
aktív tag

Ha gyári biossal, friss driverrel sem jó ott akkor valami elpukkanhatott. :U Az viszont fura, hogy 3D-ben stabil.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#9) puttputt válasza bacsis (#5) üzenetére


puttputt
őstag

Ha két oprendszeren (ráadásul gondolom, XP alatt nem telepítetted ugyanazt a graf. felület alá/ld. Catalyst) is hibázott ugyanúgy, akkor ez sajnos tényleg azt bizonyítja, hogy nem szoftveres. Kellett volna dokumentációt írni a "németeknek", meg fotókat csatolni, aztán visszakérni az árát... Persze, ez eléggé "idealista" felfogás, tudom. :U :N

Nálam egyértelműen szoftveres gond volt ugyanilyen hibajelenségeknél.
Viszont, ott sem volt gond pl. játéknál.
Bár, lehet, hogy túl voltak húzva a ramok is, mert fagyást (0xE...) viszont tapasztaltam 20-30 perc után akkoriban.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#10) zoo8800 válasza bacsis (#5) üzenetére


zoo8800
veterán

Ez szívás.
Legalább Neked van tartalék géped netezni :D

rip and tear, until it is done

(#11) bacsis válasza caizzz (#8) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

biza az.... Már 1,5 órája tolom a Dirt-et :C
zoo8800! Ez igaz, csak ha valamelyik gépemnek baja van, ha használom, ha nem idegbeteg leszek tőle és pont akkor akarok mindent azon a gépen intézni, mert a másikon akkor "nem esik olyan jól" tudom.. ez legyen életem legnagyobb problémája :R

[ Szerkesztve ]

(#12) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

10/1-es driver?

javasolhatom, háttérben indíts egy szőrösfánkot, vagy uniginet, aztán leteszed a tálcára.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) bacsis válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahhh hadd terhelje a gépet netezés közben is :DDD
úgy viszont tényleg megy rendesen...

(#14) Ipse89 válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


Ipse89
tag

Úgy leenné a gép, még a gatyát is bacsisról. ;]

Legalább meleg lesz a szobájában :DD

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#15) bacsis válasza Ipse89 (#14) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ez a másfél óra játék is rendesen felfűtötte a hőleadó radit, nem volt bekapcsolva a venti rajta... egész kellemes meleg lett a szobában :DDD

(#16) atidzsiforc válasza Ipse89 (#1) üzenetére


atidzsiforc
őstag

A Radeonok furcsa jószágok, nekem a 4770ből szállt el a lélek, mikor simán drivert akartam cserélni, a matricák meg leestek a nyákról, mert a melegedéstől kiengedett a ragasztó... :))

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#17) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez nem driveres gond?
Próbáltad lepucoli és visszarakni másikat?

(#18) bacsis válasza D1Rect (#17) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

mondom.. szűz XP-n ugyanez, 9,6os driverrel.. vistán 9,assal 9,11esel szintén :U
szal így jártam, valami a kártyával lett

(#19) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Részvétem, ez tényleg furcsa, hogy 3D-ben stabil...

(#20) puttputt válasza bacsis (#18) üzenetére


puttputt
őstag

Vírus?
Mármint... akár olyan, amelyik nem rendszerfüggő.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#21) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Valakinél már valahol láttam hasonló hibát, talán piacon árultak egy ilyen hibás kártyát, egyébként nekem sincs fogalmam, hogy mi lehet a baja, de próbáld meg a biosában beállítani, hogy mennyire vegye vissza a feszt, illetve asszem ki is lehet kapcsolni ezt a fajta "energia takarékos" módot. És azt flasheld fel. Te legalább megtudtad rántani a VGA-d, én az asus 5870-emet még fesz ememléssel sem tudtam felhúzni, legalábbis az asus gyári programjával. Mondták, hogy próbáljam meg valami MSI-s cuccal, majd megnézem, ha vissza kerül a gép, mert most subaruwrc-nél van. Épp ma szárazjegeznek rajta. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#22) D1Rect válasza bacsis (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Azt a biost flashelted vissza amit lementettél?

(#23) bacsis válasza Ranagol_5 (#21) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

próbáltam hogy 2D-ben csuma kraftot adok neki.. az sem segített :(
D1rect! Igen, azt :U

(#24) Móci válasza bacsis (#23) üzenetére


Móci
addikt

Valami másik gyártó biosa esetleg? Nekem volt, hogy megoldotta a problémát. Persze egy pci-os vga nem árt vésztartaléknak.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#25) D1Rect válasza bacsis (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem próbáltál keríteni egy ugyanilyen biost?
Hátha...

(#26) bacsis válasza D1Rect (#25) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

de próbáltam a palittól lekapni másik biost... ugyanez...
Móci! nem is rossz ötlet, de mivel nem ref. nyákos a karim, így csak a Gainward jöhet még számításba... de egy próbát megér :R

(#27) szablya


szablya
tag

Forrasztópisztoly! ;] ;]

több gondod nem lesz vele :DD

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#28) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ha 3D-ben stabil csak a kari, akkor fel kéne tenni egy Vista vagy Win7-es OS-t, hogy az Aero segítségével folyamatosan kapjon valami melót, így lehet menne a net is :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#29) Ranagol_5 válasza Dr. Romano (#28) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Nekem win7 alatt is vissza veszi magát a kártya pl.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#30) bacsis válasza Dr. Romano (#28) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Vista van fent, és van Aero-m is...
most az lesz hogy kap egy Gainward biost holnap, oszt jelzek hogy miva' :R

(#31) bacsis


bacsis
Közösségépítő

hmmm nem akarom elszólni magam, de kapott megint egy biost, aminek persze megint kapásból módosítottam a biosát, és úgy tűnik most nincs semmi gond :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.