Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Jesszusom, ez már a 9. lesz :Y

(#2) csilisz


csilisz
tag

Izé, hát talán megyek. :DDD

(#3) bacsis válasza csilisz (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

alap :D :R

(#4) YCbCr válasza bacsis (#1) üzenetére


YCbCr
csendes tag

Gyarapítom én is szívesen a biztos listát! :)
Csak nehogy túl kemény legyen a tél. Mondjuk halasztani lehet...

(#5) forras2 válasza YCbCr (#4) üzenetére


forras2
őstag

Már megszokott, hogy mindig halasztunk vmennyit :D

(#6) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Talán, már semmi se nem biztos.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Ez úton jelentkezem én is. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#8) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Szikszai fivérek talánosba:
JetiRulez és
nem_tom
Szokás szerint fuvarral Csömör Cityből Füle Citybe. Esetleg, ha nincs fuvar, szerzek egy málhazsákot és bele a gépet, monitort. Hátamra, majd a várost is a nyakamba.

A másik Szikszai nem fivér, csupán névrokon. :P

A játékokkal kapcsolatban hadd legyen javaslatom:
Versenyautós tekintetben egy Split Second (ha jól emlékszem lehet LAN-ban tolni)
Szállítmányozási hálózat építő, aka. Transport Tycoon Deluxe (vagy OpenTTD). Na erre mostmár gyúrni fogok.
Illetve még mindig zsongok a retrótól (mindazon által, hogy kimaradt fiatalkoromból), Quake 1. Megpróbálok valami módot keresni hozzá, hogy 4-nél több ember férjen a szerverre.

A biztos jövetelről pedig, mint eddig, most is max 1-2 héttel előtte tudok referálni. De onnantól, ahogy eddig se, már vissza nem mondom senki kedvéért. :N

szerk.: Ha minden igaz, akkor novemberig átadják az új M0-ás bekötő utat, ami a lehajtótól közvetlen az utcánkhoz vezet majd. Így könnyebb lesz. Bár ez Magyarország - mit lehessen tudni? :))

szerk2.: Az is lehet, hogy már nekem is lesz akár karácsonyra jogsim. Ha apuci kölcsön adja a kocsit, és ne adj isten, nem akad fuvar...innen értelemszerű. ;)

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#9) Ranagol_5 válasza JetiRulez (#8) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Sajna az SC elmaradt, de hamachin pótolhatjuk majd. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#10) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

A szokásos talán, de az biztos hogy két napra:D

Viszont settlers 3-at tolhatjuk neten tunngle -lel is. Aztán akkor nem kell elfurikáznom hozzátok ha ti meg fönt vagytok neten. :C

Ja és sajnos tök elfelejtettem a szappant amit hoztál kedves bacsis, szóval az ott maradt a wc-ben :B

[ Szerkesztve ]

(#11) nem_tom


nem_tom
őstag

Minden követ megmozgatunk, hogy ott lehessünk... bizonyos határokon belül. :DDD

Játék javaslat: GTA San Andreas multi-player (SA-MP 0.3e). Az most nagyon bejött, szerintem lehetne megint. :K

(#9) Ranagol_5: Jól hangzik! Csak telepíteni kéne újra a hamachi-t. Hány ember lenne még vevő rá? :)

(#12) oPalRx7


oPalRx7
tag

lassan lesz az 10 is!! :D

(#13) jaja1981


jaja1981
addikt

Gyüvök!

(#14) bacsis válasza Tomassyno (#10) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Jahh tudom hogy ott maradt a szappan mondom én már hazanem viszem jó lesz az oda :)
Igaziból a törzslejárók már fel is iratkoztatok :D :R

(#15) KIKI9310


KIKI9310
újonc

Heló! Sziasztok!
100 % hogy megyek !:D
csak győzzem kivárni :D
habár biztos hogy géppel mert nem nagyon tetszett a
laptopon a flatout 2-ben az az 500 x 300 felbontás :D
:KIKI

(#16) bacsis válasza KIKI9310 (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Üdv a Prohardveren :D :R

(#17) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

szerencséd Bakszisz hogy felraktál magadtól :D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#18) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Azért így a 9. lanra mehetne már a játék szervezettebben, mert így, hogy a fele társaság ezt a fele társaság azt játsza, marhára nincs értelme lanozni, ezt hamachin is megtudom csinálni bármikor, meg steam-en. Az egyetlen játék, amit mindenki szokott játszani a CSS, találni kéne plusz alternatívákat mellé, mert így nem oké.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#19) devbence


devbence
tag

Woohoo!
Szegasztok!
Nos.. hozza tudok jarulni a dolgokhoz 2 darab szviccsel, jovok a kis notebookommal, aztan csapassuk, de csak akkor tudom szponzoralni a lant hogyha valaki koltsegteriteskent le tud vinni kocsival (Budapest) :D

No? :C

"az erzelem szamomra fontos dolog.. pl: erzem ha ehes vagyok"

(#20) oPalRx7 válasza Ranagol_5 (#18) üzenetére


oPalRx7
tag

cs és cod2 pedig nálam fekete-lista :D

amúgy azt is figyelni kéne hogy 1-1 játéknál mennyi a max támogatott játékos.

Stratégia, autós játékok pl jellemzően 8 játékosokra szoktak méretezve lenni. a lanokon meg vagyunk pl 20-25en.

Én pl élveznék WoT-ot is, csak azt nem lehet lan-ba tolni :D ott nem lenne gond 2x 15 fő se :D

(#21) bacsis válasza Ranagol_5 (#18) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nem feltétlenül gond ez... gondolj csak bele, és most totál komolyan... mi sokan szeretjük a Far Cry-t és igen Minden lanon AKARUNK vele játszani... most akkor erőltessük rátok is? ;) igaziból hiába megy 2 játék is egyszerre akkor is mindegyik játékra van legalább 10-15 játékos, illetve a max 8játékos játékok is többnyire mindíg tele vannak.. Flatout 2 rulez :D szal persze valahol igazad van, de azért túlzottan nem lehet a másikra játékokat annyira rá erőltetni :)
Viszont javasolhatnál játékokat, mik lehetnének :)) Call Of Duty Modern Warfare 74 felejtős :DDD :B :R

devbence! Felírlak a lsitára :K switch annyira nem létszükség, egy bőven elég lesz, van egy 16osom azt szoktam vinni, feltéve ha nincs iwu :D

[ Szerkesztve ]

(#22) forras2 válasza oPalRx7 (#20) üzenetére


forras2
őstag

A WoT-ot támogatom én is :C

(#23) oPalRx7 válasza forras2 (#22) üzenetére


oPalRx7
tag

amúgy szon gondolkozok, hogy lehet-e offline szervert hegeszteni valahogy :'D

vagy kéne hozzá egy igen gyors netkapcsolat, meg klánt szervezni.

[ Szerkesztve ]

(#24) nem_tom


nem_tom
őstag

A hozzászólásom süket szemekre talált. :DDD

(#25) forras2 válasza oPalRx7 (#23) üzenetére


forras2
őstag

De az nem jó :U Mert csak azok tudnának játszani, akiknek van accjuk... Amúgy mindenkinek be kéne regelnie otthon, és csak tier1-es tankokkal tudnának játszani.... Majd Kv1s-el vagy párduccal rohangálok a loltraktorok között :DDD

(#26) Ranagol_5 válasza bacsis (#21) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

A háború áldozatokkal jár. :) Azért gyűlünk össze szerintem, mert együtt akarunk valamit sokan játszani. Tévedek? Ha meg így van, akkor miért oszlunk el 4 felé 4 különböző játékra? Ha meg nem így van, akkor minek cipelem le a cuccom, amikor itt a 80/25-ös net, és ugyan az, mintha lanon lennék a többiekkel. Oké, hogy jó a hangulat, ezt aláírom, de végtére is játszani megyünk. Mi is feláldoztuk már az MW1-2őt, meg egyebeket, egyetlen játék van amivel mi is szoktunk játszani, az a CSS, meg a L3D a flatout-tal. Nekünk személyszerint csak a CSS miatt nem éri meg lemenni. Annyira jók a botok is vannak, mint ti. :DDD Amúgy meg nem láttam, hogy olyan hűde sokan farcry-oztak volna. Mellesleg nem láttam még, hogy 10-15en játszottunk volna a CSS--en kívül bármit is, max ti a farcry-t, ami helyett mellesleg ennyi erővel lehetne MOHAA-zni is, ugyan szarabb a grafikája, de ha már úgy is botként tartják a puskákat, ebben a stílusban az a legjátszhatóbb. :D Ha meg van a lista, akkor meg csapatokat kell szervezni, tudomis én hasamraütök 4főseket, és úgy játszani körönként egymás ellen valami apróságért amire összedobjuk a pénzt, pölö kóla-süti-rágycsálnivaló etc, hogy legyen tétje(bár ti így is agyon veritek a gépeteket egy-egy halálnál:D).

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#27) forras2 válasza Ranagol_5 (#26) üzenetére


forras2
őstag

Részben igazad van... de nézzük a másik oldalról a dolgot.
Tatabánya team az, aki nem farcryzik. Most akkor 4 ember miatt cseréljük le a farcryt? :U
CSvel meg a fülei team nem szeret játszani, akkor ennyi erővel azt is cseréljük le :U
Nekem személy szerint mindegy milyen fps-el játszunk. A lényeg az, hogy legyen benne puska. Sima puska. Én ez miatt nem szeretem se a CS-t se a CoD újabb részeit, mert azokban csak távcsöves van, ami puska, azon kívül csak gépfegyver.

(#28) Ranagol_5 válasza forras2 (#27) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Hát, nem tudom, hogy észre vetted-e már, de nagyjából az egész bal oldala a teremnek nem szokott farcry-ozni. :D MW-ben van puska, téves feltételezés, hogy nincs, és a CSS-ben is van, csak át kell váltani jobb gombbal. :K

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#29) forras2 válasza Ranagol_5 (#28) üzenetére


forras2
őstag

mert ragályos a hisztid :DDD ;]

(#30) Ranagol_5 válasza forras2 (#29) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Nem, csak van akiknek vannak gényeik még egy játékkal szemben is. Mondjuk az, hogy normálisan működjön a hitbox, és ne legyen egy fos a játék. :))

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#31) forras2 válasza Ranagol_5 (#30) üzenetére


forras2
őstag

csak bemeséled magadnak ;)

(#32) Ranagol_5 válasza forras2 (#31) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Meg még nyolc embernek rajtam kívül? :) Seems legit. :C

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#33) JetiRulez


JetiRulez
őstag

A többfelé oszlós társaság részévé Én csupán akkor váltam, amikor előtérbe kerültek a stratégiák, valamint az UT. Az UT nekem túlságosan pörgős játék. Pont ezért még a Quake Arena sem lett bejövős.

Nekem személy szerint bármilyen FPS játék jó volna. Szeretem a FarCry-t és a CSS-t (bár az 1.6-ot jobban) is. Azon kívül versenyek és valamelyik GTA (A 3. résztől kezdve a Vice City-n át a San Andreasig, még a 4. is.). Illetve az egyetlen gazdasági stratégiával, amit szeretek, a TTD-vel.

A versenyeket illetően valami rally játék esetleg, vagy a korábban említett Split Second című vereny, ami emlékeim osztott képernyős módon kívül LAN-on is játszható - itt a lényeg a rejtett csapdák aktiválása elegendő pontszám függvényében.

Továbbá nagyon szívesen játszanék mások ellen pl. az általam többször felvetett Soldier of Fortune 2-vel is. Mindazon által, hogy előbb ismertem meg, mint a CS-t és irgalmatlan sokat multiztam benne, mikor 2004-ben be lett kötve a 512k/64k ADSL. Szintén benne vannak az alap játékmódok (FFA, TDM, CTF), azon kívül pedig bomb planting, aktalopás és talán még helyfoglalás is - erre már nem emlékszem.

Aztán, ha volna rá vállalkozó lélek, visszaugorhatnánk a múlt századba is egy kis időre. Ahogy szintén említettem, azokban az időkben még közöm nem volt a LAN-patikhoz. Teszem azt Quake 1 (keresni hozzá valami multi-supported módot legalább 8 player támogatással), Doom 1-2-TNT-Plutonia (ZDaemon- vagy Skulltag multi móddal akár 32 emberes szervereken). Vagy tudja az ég, hogy még mit.

Persze mindez csak attól függ, hogy van-e érdekeltsége a dolognak. Januárig ezt lesz is idő bőven kibeszélni. :)

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#34) forras2 válasza Ranagol_5 (#32) üzenetére


forras2
őstag

Volt amikor a far cry-ben is 20-an voltunk ;) Azaz csak Ti nem játszottatok ;) És ugyan ez meg volt CS-ben is....

(#35) Ranagol_5 válasza JetiRulez (#33) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

A stratégiákkal az a baj, hogy nagyon kevesen szeretik őket, vagy tudják játszani. Én szeretek stratégiázni, de ettől függetlenül nagyon sok olyan játék van, amit unalmasnak tartok. Split Second nagyon jó ötlet, de NFS-ekből is vannak amiket lehetne nyomni. Mindenek előtt olyan játékok kellenek, ami legalább a 90%-nak fekszik, és akkor együtt nyomni őket, mert úgy van értelme az egésznek. A SOF2-vel is az a baj, hogy szar a hitbox, akkor már inkább COD UO, amiben már tankokkal is mehetsz, COD2 ugyebár vagy BF2 esetleg. De mehetne az AVP bármelyik része is, vagy a Star Wars Pod Racer, és még sorolhatnám. A TTD meg olyan játék, hogy otthon leülök ketten és nyomjátok egymás ellen vagy 10 órán át, mert minimum annyi idő, amíg egy normális gazdaságot úgy felépítesz, hogy az ellenfeled el tud kezdeni felvásárolni. :)

forras2: Volt, igen, nagyjából 4-5 lannal ezelőtt utoljára. ;)

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#36) bacsis válasza Ranagol_5 (#35) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Az NFS-ek "macerásak" LAN-ba tolva :U

(#37) Ranagol_5 válasza bacsis (#36) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Az újabbak is? Mármint nem az ilyen VGA gyilkos shift-ekre gondolok. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#38) forras2 válasza Ranagol_5 (#35) üzenetére


forras2
őstag

Szombaton délután volt, amikor 20-an voltunk bent a farcry-ban, még ha jól emléxem, Led is bent volt ;)

(#39) Ranagol_5 válasza forras2 (#38) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Rajta kívül a baloldalon senki más nem volt bent, ugyanis én vártam egy file-t hogy letöltődjön, a többiek meg Tower defenseltek WC3-ban 8an. :) Szóval annyian nem lehettek bent. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#40) nem_tom


nem_tom
őstag

Kíváncsi leszek, hogy mi sül ki ebből az egészből. :DDD

(#41) bacsis válasza Ranagol_5 (#39) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Pedig dee,, volt hogy 20-an toltuk egyszerre, forras jól emléxik :K
Viszont... viszont.. Grid? már többszőr is emlegettük.. de valahogy midníg kimaradt.. gépigénye nem nagy... és jó játék!
illetve.. a Call Of Juarez mint FPS is bevezethető lenne.. egyszer itthon toltuk páran, ment.. aztán a 2-vel korábbi lanon próbáltuk ott nem ment... azóta lusta voltam kipróbálni de most haljak meg kijátszom hogy mi a gubanc vele :K

(#42) Ranagol_5 válasza bacsis (#41) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Én mondtam az AVP1-2-őt is, meg ott a Carmageddon 2000, azt is lehet nyomni, hogy ne hogy az legyen, hogy mi csak az új csilli villi játékokkal játszanánk(mondjuk a source is 2004-es).

Amúgy meg egy kis matekkal kiszámolható, hogy semmiképp nem lehettetek 20-an, mivel összesen voltunk annyian, és hárman biztos hogy nem játszottak egy percet sem a farcry-al. Mondjuk én igazából 6 emberről tudok, aki 100%, hogy nem játszott vele. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#43) bacsis válasza Ranagol_5 (#42) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

őőőő.. 23 vagy 25-en voltunk asszem :U ;)
CS-be pl volt hogy 22-en voltunk és pont úgy jött ki hoyg 11-11-es caspat felállás ;)
De tök mindegy, nem ez a lényeg :)

(#44) Ranagol_5 válasza bacsis (#43) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Mostmár érdekel, megnézem a CSS szerver logot. Én szombaton délután 21 gépet számoltam.

Igazából az lenne a cél, hogy valami rendszert csináljunk, mert ez az őskáosz ami a lanokat jellemzi nem annyira célravezető.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#45) oPalRx7 válasza Ranagol_5 (#44) üzenetére


oPalRx7
tag

a Lan pont a káosz :D nekem mindig is ez volt a feelingje. túl szerveződik, akkor már olyan mint a netes klános versenyek, amik kötöttek, "pro"nak kell lenned, és i dont like it :D

amúgy a war3 előtt mi is FC-ztünk. én még utána is 1-1 körrel :)

(#46) bacsis válasza Ranagol_5 (#44) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem lesz könnyű egyszerre 20-30 embert ugyanarra a játékra rávenni :U

(#47) Ranagol_5 válasza bacsis (#46) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Nem akarok én senkit semmire rávenni, csupán kompromisszumokat kell kötni.

Pali, voltam jónéhány SC meg COD:UO versenyen annó, azért ahhoz elég durva diktatúra kéne, hogy az legyen, ami azokon volt. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#48) bacsis válasza Ranagol_5 (#47) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

na jó de az és ez között az a különbség hogy oda csak az megy aki COD-ozni/Starcraftozni akar (csak) a Fülei PH-s LAN pedig a "szimpla LAN"-ozásról szól...

szerk:
Tudod mit? SZIGORÚAN CSAK ELMÉLETBEN!!!!
Szervezd meg, hogy hogy nézne/nézzen az egész ki.. szimplán csak érdekel hogy csinálnád :R tehát a leg optimálisabb szitu van, mindenki egy időben pont ugyanazzal szeretne játszani pont ugyanannyi-t és így tovább és így tovább.. tehát egy elméleti dolog hogy nézne ki egy ilyen részedről :R

[ Szerkesztve ]

(#49) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Én MASSZÍVAN támogatom Avp2-t (alien vs predator 2)!!!! Lanoztunk vele annó jópár éve 4-8-an, és valami iszonyatkirály volt:D
Mondjuk mi megadtuk a módját, lámpa lekapcs, füles 90% hangerőn, feszülünk a monitorra, és minden halálnál valami éktelen sikítás/ordítás/beszarás ... majd röhögés:D Imádtam:D
Főleg mikor nézem 20 cm-ről a monitort, sunyulok tengerészgyalogossal a fészekben, ellen csapat alien... hallok valami neszt balról odafordulok, egyszercsak jelez a mozgásérzékelő, punty, punty, punty... hátrafordulok és azt látom/hallom, hogy kb 10 m-ről rám ugrik egy fekete alien ilyen fülsiketítő rikoltással, és eközben pont az arcom és a monitor közé ereszkedik a plafonról egy hüvelykujj méretű pók!!! Mindez kb 3 mp alatt játszódott le.
Szerintem ti még úgy férfiembert nem hallottatok sikoltozni mint én akkor:D

Majd mikor a sikoltozás abbamaradt és átvette a helyét a féktelen indulat, felkaptam a billentyűzetet (na nem ám az enyémet:D) és olyat somtam a levegőben fityegő pókra hogy a szemközti falon csattant, na ekkor tört elő belőlem az a sátáni röhögés amivel a predátort is elbizonytalanítottam volna, és mint aki jól végezte dolgát, visszaültem a gép elé.
Az persze más kérdés, hogy a többiek ezután kicsit más szemmel néztek rám ;]

Lényeg a lényeg! Akarunk AvP2-t nyomatni következőn, de úgy hogy mindenki játszik!
Az lenne az igazi hentelés :R

Ui.: azt hiszem ezen a lanon fordult elő az is, hogy kedves haverom olyan hátvágánygázt eregetett ki az alvégén, hogy 30-45 percre kiürült a szoba ahol voltunk kb 8-an. Képtelenek voltunk visszaülni fél óra után úgy hogy ajtó ablak nyitva volt! Komolyan mintha egy 2 hetes rothadó vizilóhullát eszegető krokodil fingott volna a szobában. Az volt ám az igazi terrorizmus nem ám a 911!

[ Szerkesztve ]

(#50) oPalRx7


oPalRx7
tag

én még a régi avp-vel rosszalkodtam :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.