Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Weißturul válasza iwu (#650) üzenetére


Weißturul
senior tag

akkor én lehet vájörlesz(ek), de a hotspot mellett ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#652) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Wifi alatt valamiért nagy a ping. Multkor is hiába volt a 300mb-es wifi, baszott nagy volt a két laptopos csajnál a ping, ha nem kanóccal voltak rákötve.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#653) Weißturul válasza Ranagol_5 (#652) üzenetére


Weißturul
senior tag

itthon b-s wifi van és 85%-os jelerősséggel volt 40 multiban, az sok?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#654) iwu válasza Ranagol_5 (#652) üzenetére


iwu
addikt

majd a tapasztalat megmondja.
lesz kanóc is tarcsiban:)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#655) balcsida válasza bacsis (#584) üzenetére


balcsida
senior tag

csak monitort hozzál
Háhá, az van, 23 colos Dell belefér? :DD

(#656) balcsida válasza Tomassyno (#594) üzenetére


balcsida
senior tag

A már korábban említett játékok közé befér esetleg BF1942 / Vietnám / BF2 is netán tán esetleg?
Te vagy az én emberem!
Velem tuti fogsz majd játszani, legalább 1942-őt.
Azért leviszem a gépemet, max. nem "kodozok"

(#657) Weißturul válasza balcsida (#656) üzenetére


Weißturul
senior tag

BF2-re én is kapható vagyok :K

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#659) balcsida válasza Weißturul (#657) üzenetére


balcsida
senior tag

A 2-ő is jó, kérdés, hogy fel tudom-e mókolni a gépemre addigra az XP-t.
Mert az eredeti kóddal, eredeti lemezzel nem megy fel. :((

(#660) Titagyerek válasza balcsida (#658) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

elhozhatod a portable-s játékaid mert lemásolnám ha lehet :DDD :DD meg lehet hogy másnak is kellene

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#661) balcsida válasza Titagyerek (#660) üzenetére


balcsida
senior tag

Már tervezem, hogy valamilyen formában "kiadom" őket (a fél iskola ezzel nyaggat), de például az nmagról letörölték, mert "Saját válogatás tilos!" :((

(#662) zoltanz válasza iwu (#654) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ja, kérdés mekkora microlag-ok vannak és hányszor. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#663) Weißturul


Weißturul
senior tag

Panzers nem is lesz :F Meg Ground Control 2?
De Settlers III legyen :DD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#664) forras2 válasza Weißturul (#663) üzenetére


forras2
őstag

Baaaaxíííísz, van még egy S3-as man :C
Bacsis, Ipse meg én qrva sokat nyomjuk/nyomtuk a Settlers3-at.
Age of után ez a következő stratégiai favoritom :K

(#665) iwu válasza zoltanz (#662) üzenetére


iwu
addikt

lehet hogy erre céloztam azzal, hogy majd kitapasztaljuk? :B

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#666) Weißturul válasza forras2 (#664) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ha felnéznél a polcomra negyvenegy eredeti gámából harminchárom stratégia ;] :P
kicsit majd gyakorolnom kell S3-ra, mert már kijöttem a gyakorlatból :B Melyik verzsön? Repülőamazonkirálynőkieg? :)

léégysziiii, legyen GC2 :DD

üdv, wt

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#667) forras2 válasza Weißturul (#666) üzenetére


forras2
őstag

Amazoneval nyomjuk :K

(#668) iwu válasza forras2 (#667) üzenetére


iwu
addikt

bazz, én a hármat már kihagytam, a 2-vel toltam sokat.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#669) Pomber válasza forras2 (#664) üzenetére


Pomber
csendes tag

Na mi van fortyikám engem már megsem említesz az s3-nál? :P :P

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#670) bacsis válasza Pomber (#669) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Most cask a jó játékosokról volt szó :P :DDD ;)
Jahh biza ha lenne Settlers3 is, az kemény lenne :DD
Csak ugye kicsit szar az optimalizáció, és 5-6-7-8 játékosnál szétcsúszik a hálózat, bár azt hiszem csak anni, hogy qrva erős hardver kell alá és akkor valamivel tovább bírja :U
múltkor 6-an küldtük, rengeteg, tényleg több ezer egység volt s csak a végére csúszott szét, akkor a Dothan-os laptopok voltak a leggyengébbek, anno mikor volt P3 is, volt hogy 4 játékosnál is elhasalt a háló... akkor ha mindenki bulldozerrel/i7 2600k-val tolná akkor sztem már 10 játékost is elbírna, még 10-15 év és tolhatjuk 20-an is ;] :DDD

(#671) Weißturul válasza bacsis (#670) üzenetére


Weißturul
senior tag

csakhát nemmindenkinek telik dózira :P bár egy új CPU jól jönne, mert procilimites a vga :B

üdv, wt

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#672) bacsis válasza Weißturul (#671) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hidd el, hogy mindenkinek telik, lesz neked is nekem is, de a 70 éves internetet kedvelő öregasszonynak is :K
Vagy ha nem is konkrétan bull-ja lesz, lehet i7-ese lesz, vagy valamelyik prociknak al eszármozattja és nem most hanem majd 10-15 év múlva.. de lesz ;)
emléxem mikor a 700-as P3 220ezer Ft volt, bő 10 éve... most meg... ;)

(#673) zoltanz válasza bacsis (#672) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Azért változnak az idők is, pl VGA kártyáknál. Régebben a csúcsosztály ha kijött egy újabb széria árban lement alsó/középosztályban és ott versenyzett még egy ideig. Ma ezek ritkák is, fogyasztanak/hangosak, méretesek (minden irányban), ergo nem sok embernek kéne, akkor sem ha lenne készlet. :U

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#674) Weißturul válasza bacsis (#672) üzenetére


Weißturul
senior tag

persze, majd a 326. fülei LAN-partyn már COD 17-tel meg NFS 66-tal fogunk gémelni 48 gigával megáldott Intel Core Cavinton 6GHZ @ 12 magos vagy AMD Decathlonokkal ugyanilyen felállásban NVIDIA Reality 650 GTX / AMD Ueber 4870-eken az ExoHD-s Holomonitorokon ;] :DDD :D :P

és végre tudunk majd 22-en S3-azni :DDD

üdv, wt

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#675) Winner_hun válasza zoltanz (#673) üzenetére


Winner_hun
félisten

A hangos a gyári hűtővel értendő, ugye? Ja hogy nálam azért nincs hangzavar mert vásárlás után ki se próbáltam a VGA-t, az első volt hogy átszereltem a hűtését egy kis nyákreszelés után:D:P

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#676) zoltanz válasza Winner_hun (#675) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igen úgy már elfogadható, nem kell hozzá fülvédő, de úgy meg a mérete szerver léptékű lesz. :U (ma meg épphogy a mobilítás/praktikus kis méret az irány).

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#677) Winner_hun válasza zoltanz (#676) üzenetére


Winner_hun
félisten

Asztali gépnél?? Azt nem azért vettem hogy naponta hurcolásszam:) Az érdekel hogy megfelelő hűtés mellett csönd legyen. Ez meg is van.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#678) Weißturul válasza Winner_hun (#677) üzenetére


Weißturul
senior tag

én építenék egy miniITX-es konfigot :K kicsi, csöndes, hurcolászható :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#679) Fáraó válasza iwu (#644) üzenetére


Fáraó
őstag

Na köszi! :P

Gondolom üljek a kasszába és blokkoljam a frageket. Vagy a pizzát? :)

Mert ez igazából egy pénztárgépmonitor lenne, nem?

Még nem tudom, mindjárt átnyálazom a hwaprót. Ég a pofám, hogy mindig kölcsön moncsin játszok.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#680) Weißturul válasza Fáraó (#679) üzenetére


Weißturul
senior tag

vegyél Samsung Syncmaster 1100DF-et :D hd-n túli, 21"-os, cirka 20kg-os CRT :DDD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#681) Fáraó válasza Weißturul (#680) üzenetére


Fáraó
őstag

Köszi, de hasonló van otthon. Nem mondanám LAN és Civic barátnak. :))

VIGYORRRGAZMUS.....

(#682) Winner_hun válasza Fáraó (#681) üzenetére


Winner_hun
félisten

Befér az, max. zoz vonatozik:DDD:P
No de lehet most nem azzal megyünk majd:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#683) Weißturul


Weißturul
senior tag

Amúgy az alábbi helyekről indul vki kocsival vagy útbaesik??
Füzesabony, Hatvan, Gyöngyös, Szolnok, Cegléd, stb?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#684) Fáraó válasza Winner_hun (#682) üzenetére


Fáraó
őstag

Azért két dolog még ellene szól a szállításnak:
1. Nem akarom mozdítani, nagyon jól beépítettem már a helyére -remélem még sokáig jól fog működni és nem kell kibányászni. :)
2. Nem keveset zabál, a múltkor is el-elment az áram.

Szerk: sztem Zozz-nak lenne hozzánk egy-két szava. Meg jól ledarálna minket bosszúból UT-ben, majd talán UT-n kívül is. :DDD

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#685) iwu válasza Fáraó (#679) üzenetére


iwu
addikt

Nő para, azért kérdeztem. 17" van plusz, de ügyesen a 24"-t, csak múltkor már nem volt időm érte menni.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#686) Fáraó válasza iwu (#685) üzenetére


Fáraó
őstag

Esetleg meg lehetne oldani ismét azt a 24"-est? :B

VIGYORRRGAZMUS.....

(#687) forras2 válasza Fáraó (#686) üzenetére


forras2
őstag

N.E.M. :P ;] :DDD

(#688) iwu válasza Fáraó (#686) üzenetére


iwu
addikt

Buzi telefon. Az ügyesen=igyexm, csak átírta. Mondjuk én notival megyek, az meg nem hajtja ki a 23"-t, használod a dell-t:d

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#689) balcsida


balcsida
senior tag

Bacsis: 1.Át tudnál írni a biztosan jövők listájára?
2. XP telepítés megoldható majd helyben? Tudnátok majd benne segíteni? :B
Winner_hun: Akkor BP-n belül hol tudnátok felvenni? És mennyit fizessek?

(#690) Winner_hun válasza balcsida (#689) üzenetére


Winner_hun
félisten

Újpest, Zugló. Eddig ennyi a fix Bp-n belül. Aztán át a városon:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#691) Weißturul válasza Winner_hun (#690) üzenetére


Weißturul
senior tag

ha megyek akkor majd fel tudtok szedni ferihegyen vagy kőbányán?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#692) forras2 válasza balcsida (#689) üzenetére


forras2
őstag

Win7 is jó, nem kell xp. Mindennel ment hálóban a win7 az xp-s gépekkel is.
Mennyit fizess? Mindenkinek 1 sört, meg 1 pizzát, és akkor ingyen elhoz Winner :DDD

(#693) iwu válasza Weißturul (#691) üzenetére


iwu
addikt

ha Hatvan felől jösz, esetleg m3 shell kút Pest előtt. a logisztika még kérdéses:)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#694) zoltanz válasza forras2 (#692) üzenetére


zoltanz
nagyúr

De lovagias lettél e.
Inkább minden gépet ő rak össze és szed szét. Hehe

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#695) Weißturul válasza iwu (#693) üzenetére


Weißturul
senior tag

az a kérdés, hogy melyik vonattal megyek :)
ha fel tudtok csípni hatvanban az király lenne

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#696) Sotho válasza forras2 (#692) üzenetére


Sotho
őstag

Ha vegyesbe lesz 7 meg xp akkor még eggyel több ok, hogy megosztott mappák helyett ftp szervert indítsunk ahonnan le tudjuk húzni az updateket patcheket stb.

(#697) Weißturul válasza Sotho (#696) üzenetére


Weißturul
senior tag

csak mondjátok meg miből melyik verzió kell és úgy állítok be :K ha vistával megyek kinéztek nagyon? :DDD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#698) balcsida válasza forras2 (#692) üzenetére


balcsida
senior tag

Aha, a probléma csak az, hogy a Win7 alapjáraton lassú.
Ilyen konfigom van:
ASUS A7v880 alapdeszka
Sempron 1,83 Ghz
ASUS Radeon 9550 128MB videókártya
2GB DDR RAM
1TB Samu vinyó
Ubuntu 11.04 óperenciás rendszer

(#699) balcsida válasza Sotho (#696) üzenetére


balcsida
senior tag

Inkább összeütök egy webszervert helyben, és akkor uzsgyi! (A suliba így szoktam terjeszteni a portable játékokat)

(#700) Sotho válasza Weißturul (#697) üzenetére


Sotho
őstag

A hejzet az ,hogy rajtad kívül más nem nagyon fogja nézni mivel jöttél, amúgy meg senki nem néz ki senkit mindenki azon görcsöl hogy ne bassza le az áramot a biztosíték :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.