Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Weißturul válasza Winner_hun (#749) üzenetére


Weißturul
senior tag

az fasza lenne, de kéne akkor KVt venni. sokat :D
droidos telóval jön vki? :) azokon is vannak zsír multis játékok :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#752) Winner_hun válasza Titagyerek (#750) üzenetére


Winner_hun
félisten

És? Ha nincs másnapra kivéve én még abban is benne lennék. Ott van a nagyszínpad, simán lehet ott aludni. Hálózsák kell meg polifoam.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#753) Ranagol_5 válasza Weißturul (#751) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Iphone for president! :D BTW, én ráérek, felőlem mehet a 2napos is. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#754) Winner_hun válasza Weißturul (#751) üzenetére


Winner_hun
félisten

Minek? Aludni kell éjféltől reggelig, aztán kora estig mehet a móka megint.
Én hozok de nem játékra. Hanem csak úgy. De ha van sudoku multiba akkor ok. Esetleg aknakereső.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#755) Cucuska2 válasza Winner_hun (#754) üzenetére


Cucuska2
őstag

Pasziász multi?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#756) Winner_hun válasza Cucuska2 (#755) üzenetére


Winner_hun
félisten

Arra rá kéne gyúrni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#757) Weißturul válasza Winner_hun (#754) üzenetére


Weißturul
senior tag

Arra lehet nek tudnék maradni :(

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#758) Winner_hun válasza Weißturul (#757) üzenetére


Winner_hun
félisten

Dádá lesz otthon vagy mi?:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#759) forras2 válasza Winner_hun (#752) üzenetére


forras2
őstag

Az sajnos nem megy. Mivel a polgármester hétvégente is jár a faluban elég sűrűn, és látja, hogy ott vagyunk, és közben csak szombatra lett kibérelve, abból balhé lenne.

Plusz meg kell kérdezni, hogy más nem-e bérelte ki vasárnapra.
Ha Bacsis nagyfőnök rábólint a 2 napos partyra, akkor megkérdezem, hogy szabad-e a vasárnap...
Meg megkérdezem, hogy mennyi lenne a 2 nap bérlése.... És akkor utána lehet dönteni, hogy van-e annyi lóvénk, és hogy vállalja-e mindenki.
Mert ha csak páran maradnánk más nap is, akkor felesleges ott maradni, meg ugye az akkor nem kevés pénz lenne....

(#760) Weißturul válasza Winner_hun (#758) üzenetére


Weißturul
senior tag

suli :U meg szép is lenne, hogyha szombat hajnalban lelépnék és vasárnap este beesnék :P

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#761) Winner_hun válasza forras2 (#759) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha nincs másnapra kivéve - ezt arra értettem ha lehet. Persze hogy nem illegális helyfoglalásra gondoltam..
Nem egyszer hanem 2x500Ft. Húha:D Ha bérelt kisbusszal jövünk akkor még egy ezres fejenként.. de akkor tuti nincs elmenetel mert én vezetek;]:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#762) Winner_hun válasza Weißturul (#760) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mi a gond azzal?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#763) forras2 válasza Winner_hun (#761) üzenetére


forras2
őstag

Meg az ugye nem kevés lenne-t arra értettem, hogyha csak páran maradnánk....
Ha ott marad mindenki, vagyis a többség, akkor ok...

(#764) Titagyerek válasza forras2 (#763) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

a tablóra is rákkérdezhetnél a polgármesternél

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#765) forras2 válasza Titagyerek (#764) üzenetére


forras2
őstag

Megemlítem neki...

(#766) Pomber válasza Titagyerek (#748) üzenetére


Pomber
csendes tag

én meg azt hittem, hogy maradsz a "Tita szekcióban" és megint a GTA IV-ért fogsz "nyünyörögni" :P :DD :DD

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#767) Fáraó válasza Winner_hun (#733) üzenetére


Fáraó
őstag

Ééééés működik! Köszi! :R

VIGYORRRGAZMUS.....

(#768) Titagyerek válasza Pomber (#766) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

mért? meik laanon nyünyörögtem érte?

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#769) forras2 válasza Titagyerek (#768) üzenetére


forras2
őstag

nagyjából mindegyiken:DDD

(#770) Weißturul válasza Winner_hun (#762) üzenetére


Weißturul
senior tag

Rajtam nemúljon :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#771) asdf2 válasza Weißturul (#751) üzenetére


asdf2
tag

Én droidossal jövök :D (Blade-m van :D)

(#772) Titagyerek válasza asdf2 (#771) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

nincs kedve valakinak gta 4 lanozáshoz? :DDD
mondjuk ahoz olyan gép is kéne :DDD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#773) asdf2 válasza Titagyerek (#772) üzenetére


asdf2
tag

Akkor egyből 'áramszünet' lesz... De az egész városban! :DDD

(#774) Titagyerek válasza asdf2 (#773) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

milyen jó is lenne ha város lenne :DDD
akkor mejd kell szervezni egy max 15 emberes lent amín gta4 meg ilyen kicsit nagyobb játékokkal játszanánk

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#775) balcsida


balcsida
senior tag

Üdv!
bacsis: Kérlekszépenírjátabiztosakhoz! Áj ripít: BIZTOS, hogy jövök.
Többiek: A helyi hálón keresztül (a verseny napján) torrenten való megosztás miért nem járható út?

(#776) Fáraó válasza balcsida (#775) üzenetére


Fáraó
őstag

"a verseny napján"
Lemaradtam valamiről? :F Vagy tényleg Fülei BECUP lesz? ;]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#777) balcsida válasza Fáraó (#776) üzenetére


balcsida
senior tag

Nem, nem maradtál le, csak én írok már félre.
:))

(#778) Weißturul válasza asdf2 (#771) üzenetére


Weißturul
senior tag

:Y nekem is :C

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#779) forras2 válasza Titagyerek (#774) üzenetére


forras2
őstag

Tudod mit jelent az, hogy RETRO lanparty? :))

(#780) Weißturul válasza forras2 (#779) üzenetére


Weißturul
senior tag

hamár retro: bacsis mesternek van sok pentiumproja, lehet is AOE1-et, Settlerst, Heroest meg Quakeet játszani ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#781) Dragscorp válasza Weißturul (#778) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

Nekem is blade van. Akkor hárman, akár már kardozhatunk is. :)

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#782) Weißturul válasza Dragscorp (#781) üzenetére


Weißturul
senior tag

Csak egy maradhat! :D ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#783) Dragscorp válasza Weißturul (#782) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

Vagyis ÉN! ;]

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#784) Dragscorp válasza Dragscorp (#705) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

Egyszer már kérdeztem, de senki nem reagált. Vigyek egy NAS-t? Előre megpakolom az eddig felmerült cuccokkal, és onnan tudná mindenki szedni. :F

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#785) Winner_hun válasza balcsida (#775) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert nem van vvarez, mindeki erdeti játékokkal tolja.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#786) Weißturul válasza Winner_hun (#785) üzenetére


Weißturul
senior tag

vihetek pár discet ha kell

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#787) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Én támogatom a 2 napos partyit, legalább ihatok pályinkát :D
De ha valaki mellém fekszik este (vagy amikor alszom) annak csúnya vége lesz! ;]

(#788) asdf2 válasza Weißturul (#778) üzenetére


asdf2
tag

Sejtettem, a Blade topikba elég sokat írtál. :D

Szerk.: Ja, és '3 Blade az igazság!' :DD

[ Szerkesztve ]

(#789) Winner_hun


Winner_hun
félisten

4

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#790) oPalRx7 válasza asdf2 (#771) üzenetére


oPalRx7
tag

nálam is van droid :) bár nem tom azzal akarok-e játszani ennyi gép mellett :D nem jellemző hogy telefonon játszok ;)

#784 Dragscorp

sztem a NAS jó ötlet ;)

[ Szerkesztve ]

(#791) balcsida válasza Winner_hun (#785) üzenetére


balcsida
senior tag

Ha nast hozunk le, akkor is ugyan ez lenne a helyzet.
Szerintem nem értjük egymást. Nem netről akarnám lewarezolni a dolgokat, hanem helyben, a helyi hálózaton keresztül osztani uTorrenttel, DHT segítségével. Persze ez csak egy ötlet, de legalább nem egy eszköz lenne leterhelve, hanem el lenne osztva a terhelés (decentralizált lenne), és ezért akár sokkal gyorsabban meglennénk.
(A facebook is torrent segítségével osztja meg az óriási mennyiségű szervere közt az információkat)
Nem erőszakoskodom, csak ha már mennék, hozzájárulnék valamivel a dolgokhoz, hátha...

(#792) Weißturul válasza Winner_hun (#789) üzenetére


Weißturul
senior tag

neked is pengéd van? :Y
asdf2: nemisírtamolyansokat:))

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#793) Winner_hun válasza Weißturul (#792) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja.
Ha valaki ért hozzá genkettesíthetné.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#794) Weißturul válasza Winner_hun (#793) üzenetére


Weißturul
senior tag

+1 :B

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#795) Dragscorp válasza Winner_hun (#793) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

Az enyém G2. :D

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#796) Dragscorp válasza balcsida (#791) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

De értettük, csak éppen szerintem nem nyerünk vele semmit.
Mire mindenki megcsinálja a torrent fájlokat, a megosztani szánt tartalmakról, és szétküldözgeti az nem 2 perc.
Utána egészen odáig terhelve van a gép amíg nem tudnak beszállni a seedbe azok akiknek végre átért a cucc.
Az meg szintén nem nyerő, ha valaki már játszana, közben a háttérben fut a gépen a kliens. Vannak páran, akik nem erőművel jönnek.
A NAS-ra mindenki akkor tol fel amikor akar, és mindenki akkor tölti le amikor akarja.
Erre van a masina (DNS-323) kitalálva, és szerintem korrekt tempóval végzi a dolgát két vinyóval RAID 0-ba beállítva.

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#797) bacsis válasza balcsida (#775) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

módosítottalak :B

Nyahh szóval... 2 naposat akartok?! :Y hát mondjuk amennyi játék felmerül, és mindíg ez van hogy negyedére sincs idő, szerencsére, mert mindíg jó a hangulat és elvagyunk azokkal amikkel toljuk :K
Tehát megpróbálhatok utánajárni a dolognak, de akkor forras2-nek is rá kell bólintania, én családi okok miatt 2 napot nem tudok vállalni, tehát a 2. napot neki vállnia kell hogy ott lesz, kell egy helyi, Titagyerek pedig még gyerek...
aztán jahh.. meglássuk hogy mit mondanak a hivatalba, az is para hogy még nem tudjuk hogy akarunk-e 2 naposat, azaz csak páran tudjuk :D amúgyis megy nemsokára egy emlékeztető privi mindenkinek majd abba jól megaszondom hogy jelezzétek, hogy mehet a 2 napos-e s azt majd feltűntetem a nevetek mellett így már lássuk hogy minnyein lennénk/tek a 2 naposra és ha oké a létszám akkor intézünk valamit :)

(#798) forras2 válasza bacsis (#797) üzenetére


forras2
őstag

Részemről oké a dolog.... Nah, mivel végre mondtál valamit, így ha lesz időm, utána járok, hogy azon a bizonyos hétvégén szabad-e a vasárnap, és hogy mennyi lenne a 2 nap bérlése.

(#799) Weißturul válasza forras2 (#798) üzenetére


Weißturul
senior tag

kérj kedvezményt ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#800) bacsis válasza forras2 (#798) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Weißturul jól mondja, elvégre már törzsvendégek vagyunk, pár kollega meg már tiszteletbeli füleinek számít :DDD :C

Jahh ugye nefelejcsük el, hogy 3X-os pénzt kell fizetni, hiszen 2 nap és egy éjszaka van :U uh, úgy mondom mintha olyan nagy összeg lenne, sztrem a 2 napra is 1ezer ft alatt marad :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.