Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62) Piszmaty76 válasza borg25 (#60) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Nem újkeletű számomra ez pénzlenyúlás dolog, lásd a lenyúlt magánnyugdíjas pénzecském, amit évek alatt összekuporgattam. És ezt elvileg nem kommunista rezsim csinálta meg sokunkkal. Másrészről sajnos természetes, hogy pénzéhes gyökerek által csökkentett fizetést kapunk a munkánkért (lásd fentebb az élősködésről írt szösszenetem). Az inkább a lényeg, hogy meg tudunk-e éldegélni a maradékból. Sok kínai szempontjából (nem tudom, csak tippelek) a plusz munkalehetőség által kapott bevétel is maga a kánaán az azelőtti lehetőségekhez képest. Mondjuk biztos bevétel a bizonytalannal szemben. Kínát úgy tudom elképzelni, mint régivágású igen szigorú és vaskalapos apukát. Hagyja a gyerkőcöknek, hogy az általa megszabott határokon belül ellegyenek, viszont kíméletlenül bünteti az engedetlenséget és a rendbontást. Sokszor túlzásba is viszi a büntetést. Egyetérthetünk abban, hogy nem szokásunk kedvelni az ilyen szülőket. De az sem törvényszerű, hogy szimpatikusnak tartsak egy elkényeztetett, sunyi kis hülyegyereket (egy másik ország), akinek az a hobbija, hogy elrontja-lopja más játékszerét mindenféle aljas módszerrel (mert hozzászokott hogy megteheti), ha az jobbnak tűnik az övénél...

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.