Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DS39


DS39
nagyúr

Mikor lesz már alap a full hd? Főleg 6.5 colon.

(#2) Lars válasza DS39 (#1) üzenetére


Lars
őstag

Ha egy picit is hasonlít az a12-re, akkor nem ez lesz a legnagyobb problémája. Van egy A12-esem, cégtől kaptam " szolgálati " telefonnak. Nos a wifi n-es benne, a SOC szegény a GUI alatt szenved. Kivettem a dobozából, megnéztem, és vissza is raktam. Ha kell valakinek a családban tartalék telefon, és nem különösebben kedvelem, akkor majd oda adom neki. A Samsung nem szokta eltalálni ezt az árkategóriát, általában gyenge termékek vannak túlárazva. Ja, és igen, alacsony a felbontása is :D

(#3) doooo válasza Lars (#2) üzenetére


doooo
veterán

Össze sem lehet hasonlítani a két SoC-t, szóval nem, ilyen téren véletlenül sem hasonlít. HD+ alatt szinte hasíthat az A13. Viccen kívül.

(#4) yuing


yuing
őstag

Ebben már legalább értékelhető a hardver. Nyilván a kínaik olcsóbban nyújtják majd ugyanezt. :)

(#5) gulyasa


gulyasa
őstag

A gsmarena 4GB ramot ír az A13 5G-re: [link]
De persze ott sem garantált, hogy igaz. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#6) Postas99 válasza gulyasa (#5) üzenetére


Postas99
senior tag

Európába pedig majd 3Gb vagy annál kevesebbel fogják forgalmazni.. mert az europaiakat lehet hülyének nézni... és majd a soc is valami fiók mélyéről összesöpört szemét lesz mire ide ér....

[ Szerkesztve ]

(#7) rigoberto


rigoberto
őstag

Csodás a keret és notch is. ;]

(#8) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

15 wattos "gyorstöltés" :Y

Kedves Samsung, nem lesz ez túl gyors a megszokott vásárlóközönségnek :F :C

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#9) Viktor0610 válasza rigoberto (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ebben a kategóriában ez a megszokott. ;)

Samsung Galaxy A54

(#10) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

És hova lett a száleslátó kamera? Mert a gyári fotókon valahol 4 kamera van hátul mint az A12 nél.. Érdekes. Először azt mondták fejlődik mind a négy kamera... Hát csalatkoznom kellett. Épp ma néztem a médiában az A22 5G 84 be fáj.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.