Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Prof


Prof
addikt

2 kérdés:

Milyen video codec és mekkora max latency? Nem tudom miről pofáztak órákig, ez a 2 határozza meg a vékonyklienses játék használhatóságát. :U Magyarországon sokkal jobban fog menni mint, nagy kiterjedésű országokban mint USA, Ausztrália, ahol drága és lassú net van. Ha azt mondom egy amcsinak nekem 1 Gbites netem van havi 10 dollárért lehet helyben meghal a röhögéstől és legalább nagy hazugnak hisz majd.

Marketing rizsa idiótáknak akik elhiszik, hogy a kontroller közvetlenül csatlakozik wifin a szerverparkhoz... :W

Péntek este pistike játszani akar, ahogy a másik 10000 vérpistike is, Fortnite-ot Intel fostalicska Gpuval, egész nappal meg szinte senki, kiváncsi vagyok, hogy balancolják ezt. :F

Adott időpontban 10000-szeres terhelés a rendszerre, ami egyébként napközben 90%-ban "nem csinál semmit", ha csak nem adják ki bányászásra, egyéb kutatási célra a rendszer kapacitását. Gyanítom itt jön képbe a folyadékszimulációs móka.
A nagy latency miatt nem tudnak az időzónák eltolódásaiból se profitálni.

Valamint kizártnak tartom, hogy már 7500 helyen lenne ilyen spéci AMD-s Zen2/Vega alapú szerverközpont. ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.