Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Postas99


Postas99
senior tag

Ezen akkor bug mentes MIUI fog futni?

(#2) Noukoum válasza Postas99 (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

Van hiba mentes operációs rendszerrel ellátott okostelefon?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

Japánban vesz valaki kínai telefont?

(#4) stingray válasza #16820480 (#3) üzenetére


stingray
junior tag

Tudom, hogy a kérdés költői, de ha valaki esetleg nem tudja a választ: a kutya sem.

(#5) jbcs válasza stingray (#4) üzenetére


jbcs
tag

Az lehet, de sok tengerimalacot láttam Xiaomi-val szaladozni Japánban. :D

(#6) Energy32


Energy32
csendes újonc

Engem ettől a gyártótól a hideg is kiráz a miui miatt is! De az átláthatatlan termék paletta is bicska nyitogató a számomra. Már nem is tudom követni hogy hányadik bőrt húzzák le a Redmi 10-es modellből.
Lassan már tényleg nem lesz más androidos vonalon csak Samsung meg ciamiaú... :(
A csapból is ez a két gyártó folyik sajna

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Skandáljuk: Még, még, még, ennyi nem elég!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) #16820480 válasza jbcs (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Biztos kínai turisták voltak.

(#9) Dhampir válasza Energy32 (#6) üzenetére


Dhampir
félisten

Kapható Realme is és hazai márkaképviseletet nyitott az Oppo:

Megérkezett Magyarországra a világ negyedik legnagyobb mobilmárkája

(#10) floratm


floratm
senior tag

Nekem nem fáj a japán variáns, sőt az emirátusoba kiadott telok se érdekelnek....pedig abbol is kijönne jópár cikk...

(#11) jbcs válasza Energy32 (#6) üzenetére


jbcs
tag

Azt nem igazán értem, hogy miért probléma az, hogy széles egy gyártó termék palettája, amit többen hangoztatnak, még tesztekben is. Xiaomi vonalon tudom egyedül megtalálni a pénztárcámhoz és igényeimhez legjobban passzoló telefont. A Redmi Note 10 széria egyáltalán nem tűnik átláthatatlannak, 10 perc utána olvasás szükséges. Ha valaki mobil telefont akar venni és fontos neki a beltartalom és nem csak az alapján dönt, hogy jaj de szép zöld..., akkor úgy is rászánja az időt, hogy utána nézzen. Én így döntöttem nemrég egy Redmi Note 10S (elsősorban az NFC miatt lett a 10S és nem a sima 10) mellett és nagy megelégedettséggel használom: Amoled, erős proci, nagy akksi, NFC, friss széria. Alapvetően Samsungot akartam, de abból, mivel nem olyan széles a termékpaletta, ami tetszett, 100 eFt. felett lett volna. Ezután kezdtem nézelődni Xiaomi vonalon és 70 eFt. alatt el tudtam hozni egy olyan telefont, amely a számomra fontos paraméterekkel rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Üdvözlendő ez a SoC a piacon, viszont ez akkor maradjon csak Japánban.

Az IP68 viszont akkor lehet csak minősítés kérdése volt.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Luck Dragon

Most egy kedves fórumtárs szavai jutottak eszembe —> [link]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) joey04


joey04
titán

Hiánypótló!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) Dhampir válasza Dhampir (#9) üzenetére


Dhampir
félisten

Időközben megtaláltam a Mobilaréna korábbi cikkét is. :)

Megérkezett Magyarországra az Oppo

(#16) Schuler888


Schuler888
senior tag

Keves. Szelesebb sziamiau palettat akarok.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#17) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az IP68 tényleg nagyon kellemes meglepetés az olcsóbb(?, nem tudom mennyit kérnek majd érte) mobilok között. A nemjapán sajnos ettől messze jár...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18) top3 válasza Luck Dragon (#13) üzenetére


top3
tag

Szia , minden Xiaomi cikkre khhhmmmm. nyomod 🌈👠?

(#19) Graphics válasza t72killer (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Viszont ott szerepel egy sejtelmes mondat: IP53, dust and splash protection market/region dependent

Én ebből arra következtetek, hogy a RN10-es család nagy része fel van készítve az IP68-ra, viszont a minősítés pénzbe kerülne, így ezt nem tették meg.

Láttunk már ilyet a BBK csoportnál is.

És pl. a Poco F3-nál is gumírozott szélű SIM tálca van. Persze lehet csak azért, hogy szépen passzoljon.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) t72killer válasza Graphics (#19) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Érdekes, bár azért nem szeretném a mosogatóban v medencében tesztelni úgy, hogy nem vízállóként adják:))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#21) Graphics válasza t72killer (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megteszi más, persze ez nem jelent semmit.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) t72killer válasza Graphics (#21) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha elég sokan megteszik, az már nekem OK :R . Csak rakjanak mellé egy 600nit-et tudó kijelzőt és 3évnél több biztonsági frissítést...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.