Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#203) lenox válasza HSM (#201) üzenetére


lenox
veterán

Olvastam. Szerinted mennyire életszerű, hogy ezt el tudják így különíteni? Hogy 3,5GB ír, 512MB olvas, vagy fordítva? Elárulom, semennyire. :N

De nem ez a kerdes, hanem az, hogy a specifikacio betu szerint igaz-e, es az igaz. Szerintem is gaz, hogy igy mukodik, de szerintem jogilag a 4 GB-ba, 256 bit-be, 224 GB/sec-be nem tudsz belekotni. A ROPokba, cache-be bele tudsz. En pont ennyit mondtam, mast nem akartam megmagyarazni, tehat pl. az, hogy egy jatek alatt nem tudod a teljes savszelesseget kihasznalni (amit amugy sem tudsz, ellenben pont ez a kartya az elozo gen-nel jobban hasznalja ki mellesleg) az a bitszamon, elmeleti max savszelen, felforrasztott ram chipek szaman nem valtoztat.

De most tovabbra sem mondtal semmit, hogy szerinted mi lenne a megfelelo lepes. Bar lehet, hogy te csak szidni akarod oket, ezert nem mondod.

#202:

Szerinted az, hogy allitolagos NV alkalmazott ezt irta a forumon az eleg?

Kezdetnek biztos nem rossz, nem tudom, mi alapjan kene eldontenem, hogy ez eleg-e, foleg nem, hogy kinek es mihez eleg?

A legnagyobb gond az a tortenetben, hogy nincs garancia arra, hogy nem fog hatranyt okozni a vevoknek, akik ugye nem ennek tudataban vette meg a kartyat.

Ezzel az a gondom, hogy amugy sem tudod, hogy pl. dx12 alatt, vagy akar csak egy uj proggyval hogyan teljesit a kartya, a tesztek alapjan amit lattal az meg igaz. Azt lehetett tudni, hogy ez egy herelt chip a kihozatal erdekeben, hat lam, tenyleg herelt.

Termesztesen nem a marketing osztaly hibazott ahogy ok allitottak eloszor, szandekosan titkoltak el , es most meg megy a damage control.

Forras?

Az meg, hogy van olyan tulaj aki nem erzi magat atverve a tortenet miatt az meg is erdemli, hogy atvertek.

Ezt meg nem tudom, miert nekem mondod, meg ugy altalaban a moralizalas reszet miert cimzitek nekem, en annyit mondtam es mondok, hogy a felirt ram mennyiseget, bitszamot elmeleti max savszelt teljesiti a kartya, semmi mast. Valamit szerintem is kell csinalniuk, az nyilvan minimum, hogy visszaveszik a kartyakat, de akkor toled is kerdezem, nem-vasarlokent mivel lennel elegedett? Ne csak a 970 vasarlok, hanem az amd vasarlok is kapjanak egy millio dollaros csekket?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.