Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kexksz


kexksz
addikt

Nem értem, pedig nVidiának célja, hogy PC játék ipar fennmaradjon, és vigyék a kártyáikat. :F Bár biztos, hogy nem egy ilyen kampányon fog múlni az, hogy virágzik-e tovább a PCs ipar.

(#2) keIdor válasza kexksz (#1) üzenetére


keIdor
titán

Nem, a GeForce-ok már alig hoznak bevételt, nagyon minimális. A fő bevétel a Tegra lesz és majd a jövőben megjelenő ARM CPU, illetve a Tesla.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

ehh, amúgy nem is étem miért voltak benne ebben a szervezetben, egyiküknek sem célja a pc game életben tartása...

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#4) Löncsi


Löncsi
őstag

..lassan megszűnik a nonprofit szervezet

Ez hova van leírva amúgy?

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5) banhammer


banhammer
veterán

Én cseppet se csodálkozok ezen.
Az nVIDIA-nak ott a Tegra.
Az MS-nek meg ott van a tablet piac.
Mind két cég a tablet fele mozdul.
Addig kell lekaszálni a piacot amíg kevés a szereplő.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) mongoose123


mongoose123
aktív tag

+ ott a konzol..

(#7) kexksz válasza keIdor (#2) üzenetére


kexksz
addikt

Azért ezt nem hiszem, ha tényleg olyan kevés profitot termelne már rég leálltak volna róla.

Unskilled: Már hogy a francba ne lenne célja pl. az nVidianak a PC játékok életben tartása? Te vennél új VGAt ha nem lenne játék PCre? :U

[ Szerkesztve ]

(#8) HyP3b0y válasza banhammer (#5) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

MSnek tablet piac, lol :Y
Azt mondom xbox és ezzel megmagyaráztunk mindent :C

Nvidia lépését azért tartom furcsának, mert közben a játékok 60-70%-a az ő logójukkal tölt be...de biztos megvan a saját okuk rá :)

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#9) kexksz válasza HyP3b0y (#8) üzenetére


kexksz
addikt

Ez viszont valószínű, mármint az, hogy az Xbox jóval nagyobb bevételt termel nekik, mint a Games for Windows.

(#10) Badman 4ever válasza kexksz (#7) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az NVidia lassan, de biztosan elhagyja a GeForce vonalat és a HPC irányba megy, elég megnézni a kártyáik felépítését, áttérnek a professzionális piacra apránként, mert ez hozza a profitot, az asztali játékos kártyák ideje leáldozóban van, meg jön ugye a rendszerszintű integráció, ami az alsó kategóriás VGA-k piacát öli meg az asztali fronton.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11) LGLuke


LGLuke
őstag

Igazából szerintem más okai lehetnek a kilépésnek.
MS-t gondolom már leginkább a konzolok foglalkoztatják.

Nvidiánál más a helyzet. Igazából ez a szervezet a kalózkodás visszaszorítására törekszik, s ezzel akarja életben tartani a PC játékgyártást.

Nvidiának meg mindegy, hogy Te otthon kalóz verziót használsz, vagy megveszed-e a játékot, hiszen ígyis-úgyis megveszik a kártyáit.

PC-re meg a közel jövőben úgysem merik leállítani a játék fejlesztéseket, mert az nagy profitvesztést eredményezne a szoftverkészítőknek. Ráadásul a stratégiai játékok, FPS-ek és szimulátorok is szinte kizárólag PC-s környezetben virágoznak.

(#12) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Hát ez fasza. Haladunk a jó irányba... A jobbik eset az lesz, ha nem szűnik meg a PC-s játékpiac, ahol is az AMD lesz az egyeduralkodó. Tököm se akar konzolt venni, hogy játszhasson is.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13) Polllen


Polllen
nagyúr

Amúgy ez a szervezet tényleg csinál valamit és valóban olyan nagy probléma, hogy kilépett belőle ez a két társaság?

Nvidia-n nem csodálkozom, de pl ha kivonul x év alatt a pc-s játékpiacról, az nem jó, mert akkor egy nagy gyártó diktálhat... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) Lars válasza Polllen (#13) üzenetére


Lars
őstag

Bennem is az merült fel, ami az első gondolatod. Lehet hogy nem tetszett nekik az, amit ez a szervezet képvisel, vagy nem vág egybe az üzleti politikájukkal, esetleg feleslegesnek érezték, hogy képviseltessék magukat egy olyan dologban, ami elsősorban nem az ő problémájukat oldja meg. Sokminden lehet a háttérben, nem kell egyből lapátolni a földet a pc-játékokra ....

(#15) HS 2142 válasza UnSkilleD (#3) üzenetére


HS 2142
őstag

Én se értem, hogy például a Microsoft mit keresett a szervezetben amellett, hogy kézzelfogható dolgot nem is igazán tett le a szövetség az asztalra az elmúlt években. (Én legalábbis az anno elég sokat hirdetett, PC megmentését céljának kitűző, jelenlegi Gfw live szolgáltatással nagyon nem vagyok megelégedve)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16) BioNiCMaN válasza HS 2142 (#15) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Azért van néhány játék, amihez némi nemű köze van a MS-nek. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#17) megint én


megint én
őstag

Rosszabb hír aligha sújthatott volna egy ilyen szép napos délelőtt...
:( :( :( :( :(

(#18) HS 2142 válasza BioNiCMaN (#16) üzenetére


HS 2142
őstag

Természetes, de nem is erről volt szó, hanem hogy ezekből a PC-s tábor mennyit vesz észre. Akárhogy is erőlködöm a legutolsó játék, ami eszembe jut és PC-n megjelentettek, az a több mint 3 éves Gears of War volt. Aztán még hozzávehetjük, hogy az Ensemble Studiot (aminek utolsó játéka szintén konzol exkluzív volt, ettől függetlenül erős PC gyökerekkel rendelkezett) feloszlatták, akkor szerintem kimondhatjuk azt, hogy a PC-s játékokért(/játékosokért) mostanáig nem sokat tettek. Azért bízom a változásokban elvégre jön a Fable 3, illetve van egy kicsit erőltettetnek ható próbálkozás az új AoE vonalon.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#19) megint én


megint én
őstag

Egészen pontosan eddig a pillanatig voltam Nvidia fanboj... :(( :(( :((
Épp eleget szívunk a consolosok miatt, tökre lebutulnak a játékok, de nem csak irányításra, hanem sztorira is. Erre még ez is.

Szerk:
És miért fizet 2 millió dollárt a Cytechnek???
Képmutató, undorító, kis patkány Nvidia!

[ Szerkesztve ]

(#20) Xaels


Xaels
félisten

Microsoft-on nem lepődtem meg. A GFWL nem nagyon akart fejlődni mostanában és nekik ott van konzolbiznisz amire most, hogy félig zsebre tették a Nokiát is, rájön a mobilkonzolként üzemelő WP7 is.

Az nVidia meg szerintem a lefizetős üzletpolitikájával jobb is ha elhagyja ezt a piacot, de remélhetőleg valaki viszont a helyére lép az AMD konkurenciájaként.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) Lenry válasza megint én (#19) üzenetére


Lenry
félisten

miért? hallottál már valaha is erről a szervezetről? hogy mit csináltak eddig? nem.
akkor meg kit érdekel, hogy kiléptek valami gittegyletből...

tényleg a világ dőlt össze. vao

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) megint én válasza Lenry (#21) üzenetére


megint én
őstag

Már csak magában ez a képmutató gesztus is undorító.

(#23) tkesy


tkesy
őstag

Szerintem meg csak simán megnézték, hogy mennyi pénzt pumpáltak bele, és az mennyi hasznot hozott nekik, majd levonták a tanulságot, és átcsoportosították az erre szánt összeget... :U

Amúgy meg amíg nem tudjuk, hogy pontosan miért léptek ki, felesleges elhamarkodott következtetéseket levonni...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#24) Dr_Syrex válasza Lenry (#21) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Biztos én vagyok tájékozatlan, de soha nem hallottam róluk vagy a tevékenységükről. Gyanítom ha megszűnnének, attól még nem áldozna le a PC-s játékok jövője ;)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#25) Archer válasza Xaels (#20) üzenetére


Archer
őstag

Az nVidia meg szerintem a lefizetős üzletpolitikájával jobb is ha elhagyja ezt a piacot, de remélhetőleg valaki viszont a helyére lép az AMD konkurenciájaként. - A kisebb nevek közül akik szóba jöhetnének, melyik nincs fényévekre lemaradva az ATI-tól? :F Jól nem járnak a vásárlók ha elhagyja a piacot az nVidia az biztos. GTX460, 6850 alatt már most sincs semmi említésre méltó kártya.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#26) heihachi válasza megint én (#19) üzenetére


heihachi
addikt

És a sztori butulásának mi köze a konzolokhoz? :F Mert ha azt mondod, hogy a konzolok miatt lebutult a grafika, már az sem teljesen igaz (a fejlesztők és kiadók pénzéhsége a fő ok), de azért jó sztorit konzolon is elő lehetne adni, ha érdekelne bárkit is a játékiparban, hogy a játékos jól szórakozzon.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#27) Blade_W


Blade_W
tag

Kizárt, hogy teljesen leálljon a PC-s játékfejlesztés. Ha így történne maga a Játékfejlesztés állna le. Valamivel ki kell tölteni a konzolgenerációk közti "technológiai" űrt. (Itt most elsősorban grafikára gondolok). Hogyan fejlődne az ágazat, ha csak 4-5 évente jönne új hardver? A másik lehetőség, hogy 1-2 évente fognak majd kihozni új konzolt, de akkor meg ugyanott vagyunk mintha PC-nk lenne.

(#28) Lenry válasza megint én (#22) üzenetére


Lenry
félisten

jól van, leállhatsz. bármit csinál az nvidia az szerinted rossz.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) M3Ny3'T válasza Dr_Syrex (#24) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Ha megnyugtat, én sem hallottam idáig róluk (ergo nem sokat csinálhattak).

megint én: Én sem nagyon értem a kiakadásod okát, mint fent említettem a szervezet nem csinált sokat látszólag, szerintem nem fognak kevesebb VGA-t gyártani ezzel a lépéssel, még ha nem is a PC a fő irányvonaluk.És még szerintem azt sem lehet mondani, hogy ettől kevésbé fogják támogatni a PC ipart.

Blase_W: "Hogyan fejlődne az ágazat, ha csak 4-5 évente jönne új hardver?"
Eddig se gyúrtáka agyon-vissza hardverrel a konzolokat, főleg hogy tényleg 4-5 évente, vagy mégritkábban jön csak ki új. Ez inkább a játékok technikai színvonalát fogja vissza, de ez jelen pillanatban is így van. Ennek megintcsak semmi köze a PC játékiparnak szerintem.

Lenry: És ez már csak azért is érdekes, hogy neki mindenképp rossz, mert állítólag ezidáig NV fan volt. :))

[ Szerkesztve ]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#30) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hm. még nem temetek senkit/semmit...egyelőre:U

nem mellesleg ellepnek majd minket a rahedli böngészőjátékok, pff :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31) Angel1981 válasza kexksz (#7) üzenetére


Angel1981
veterán

+1

Max. tényleg azzal lehet magyarázni, hogy bent maradnak, amíg megéri, de külön energiát nem fognak befektetni az életben tartásához, mert az több más fontos dolog miatt amúgy is magától szűkül...

(#32) cskamacska válasza M3Ny3'T (#29) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha valamiről nem hallottál, az nem is létezik. Tiszta sor. :DDD

Ha tényleg nem csináltak semmi érdemlegeset, akkor valszeg a tagok sem szakadtak bele a támogatásba, ergo a kilépésnek inkább jelzésértéke van: ezek a cégek @nak bele a PC-s játékpiac alakulásába a következőkben. :U
Nem vagyok nagyon oda Microsoft GfWL csodájáért, és a gyakorlatban inkább nyűg(magával a Games for Windows dologgal nem volt gondom, de hogy a Live rendszert úgy tegyék át PC-re, mint azt a filléres konzol->PC port játékoknál szokás, az gáz :U ), de nem vagyok biztos benne, hogy a teljes lelövésének és a box mellett a Windows-os gémelés teljes háttérbe szorításának különösebben örülnék. :(
nVidia meg már egy ideje menekül az önálló PC-s vidkártyák süllyedő hajójáról, nagyon nem lehet meglepődni a lépésen, bár fura hogy már így állnak hozzá, mikor a jelenlegi kínálatuk egész versenyképes, és teljes kivonulás azért még várat magára. :F

Egyébként a PC játékok nyilván nem fognak kihalni, de simán eljöhet az idő, hogy nagyobb nevek egyszerűen nem jelennek meg PC-re. Tessék elképzelni, hogy egy RAGE, egy Deus Ex, egy Diablo egyszerűen nem készül el PC-re. Lesz helyette Breach, Magicka, és Mount and Blade, meg sok olyan, amiről a kedves közönség nagyobb részének per pillanat fingja sincs, hogy eszik vagy isszák, miközben jó játékok, de nagyobb név nem lesz, mert már portolni sem éri meg. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#33) Arena87 válasza cskamacska (#32) üzenetére


Arena87
aktív tag

Ha ID ezt meglépi akkor búcsút mondhatunk QuakeCon-nak abban a formájában, hogy: "Hozd el a gépedet és gémelj!" :( Bár nemtom, én nem látom PC-s játék piac halálát, mert hát ott van e-sport bajnokságok stb.

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#34) hohoo


hohoo
senior tag

Nem biztos hogy rossz ez. Ha az m$ leszarja a pc játékplatformot, az akár azt is eredményezheti, hogy kevesebb win only pc játék lesz, és több multi os-es. Nvidiánál meg azt is jelentheti hogy nem fizetnek le mostmár játékfejlesztőket hogy a gagyi pisikszüket használják :)

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#35) leviske


leviske
veterán

Az nVIDIA kilépése várható volt, miután számukra a PC piac egyet jelent az X86-al, míg nekik csak ARM-ben van esélyük nyomulni.

A Microsoft már annál inkább meglepett.

(#34) hohoo: Abban nem vagyok olyan biztos, hogy a MS ilyen irányú lépése a multiOS megoldásokat erősítené. Főképp, hogy az Apple nem lát különösebben fantáziát a játékokban, a Linux meg szimplán alkalmatlan a feladat ellátására.

Az nVIDIA meg már rég nem fizet le senkit és nem is használják a megoldásait sokan. Manapság túlnyomó többségben Gaming Evolved programban készült játékok jelennek meg... Ez a lépés részükről szimplán várható volt, miután a desktop GPU fejlesztés már egy ideje másodlagos a Tesla mellett.

[ Szerkesztve ]

(#36) zazahoho


zazahoho
őstag

azért ne temessük még a pc-t :N amikor megjelentek a notebookok azt mondták vége a pc-nek.hiába jön a tablet meg a többi újdonság kiváltani nem fogják a pc-t :N,ezáltal vga is kell bele :K

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#37) marositech


marositech
senior tag

Hmm Hmm!
Szerintem süllyedőben a játék PC piac vagyis inkább átalakul.
Pár éve amikor meghallottam, hogy lesz Tegra "project", baromságnak tituláltam.
Most meg mindenhol ott lesz, mobilokon és a tableteken. Gyakorlatilag nV erre várt, kitört.
Gyakorlatilag ott tartunk, hogy lenyomhatod a Quake 3-at mobilon vagy már egy Unreal motoros játékkal szórakozunk. És jönnek a többmagos procik a mobilokon.
Mobiltechnológia megjárja a PC útját, tized annyi idővel és pár alatt év beéri.
Azért tegyül fel a kérdést, volt valami nagy volumenü áttörés a PC vonalon?
Procik nem mennek 4 GHz fölé, már csak a magok számát tudják növelni és ennyi.
PC meg fog maradni, munkaállomásként, tervező gépként és így stb, csak most szűkebb rétegként lesz elérhető. nV lépését még értem, nyílván nem akar olyan csoportba tartozni, ahol már nem lát fantáziát. De a M$-t nem értem...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#38) hohoo válasza leviske (#35) üzenetére


hohoo
senior tag

"a Linux meg szimplán alkalmatlan a feladat ellátására."
Ezt honnan vetted? Furcsa mert valahogy futnak rajta...

[ Szerkesztve ]

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#39) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Nem igazán értem itt a hozzászólások többségében a pesszimizmust.. Ez a szervezet nem maga a PC-s játék piac. Ez egy szervezet, ami a kalózkodás visszaszorítására jött létre és nem teljesítette a hozzá fűzött reményeket feltehetően, és ezért a befektetők szépen kivonták a pénzt..
Ettől függetlenül igaz lehet az is, amit a cégekről írtatok, de konkrétan ehhez a lépéshez ez is elég indok.
Ha nonprofit szervezet attól még a benne dolgozók nem ingyen végzik a munkájukat, és ha annak nincs látható eredménye akkor felesleges fenntartani, ez ilyen egyszerű. A kivonulásból én inkább erre következtetnék.

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#40) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

De ha már a PC-s piacról beszélünk... :D Én úgy látom, hogy egyszerűen eljutottunk oda, hogy a mai csúcs gépekre túl sokáig tart és túl költséges játékot és újabb hardvert is fejleszteni. Ezért jön hardveresen a "torkolat" effektus, ahogy a folyó is kiszélesedik, és a folyása belassul, ma már kismillió videokártya van hála a butánál butábbra butított változatoknak, a fejlődés évről évre egyre kisebb mértékű, néha csak átnevezgetésekkel "oldják meg".. Siralmas a régi állapotokhoz képest.
Szoftver oldalon pedig a kényszerű "új hullám", éljen a mobil piac felkiáltással. Olvasson mindenki emailt (és játsszon) a parkban ne otthon vagy az irodában...Ja, hogy ez nem életszerű sok esetben, sebaj.. Akkor netezzenek otthon mobil gépeken! :W Adjuk el újra a már rég megírt játékokat, a hardverek terén sem kell akkora eget rengetőt alkotni, és akkor pár évig most megint van miből megélni.. Egy újszülöttnek egyébként is minden vicc új.. úgyhogy lesz elég új felhasználó akik még nem ismerik, a régiek egy része is érdekesség képen esetleg szórakozik velük ez már elég.. Az a baj, hogy engem nem mozgat, és nem azért öltem bele egy csomó pénzt az otthoni gépembe, hogy aztán a szép nagy monitor helyett valami kis pöcs szar minőségű kijelzőn 10 évvel ezelőtti játékokat toljak és még érezzem is baromira a (vissza)fejlődést...

Akkor nem tudom, hogy mi lesz, ha kifogynak a régi nagy címek, és ezzel párhuzamosan a mobil hardverek is idővel képesek lesznek a mostani asztali gépek szintjére? Akkor tényleg neki kell állni, és végre csinálni valamit, csak addig sajnos évek vesznek el az életünkből.. :(((

Carmack agyát is arra pazarolni, hogy mobiltelefonon fusson a Quake.. nevetséges..

[ Szerkesztve ]

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#41) kapeti07


kapeti07
senior tag

Van egy olyan paranoid érzésem, hogy a PC-s játékpiac hanyatlik.

Vajon eljön az az időszak mikor már csak konzolon játszunk?

Xbox: kapeti

(#42) Findzs


Findzs
addikt

a microsoft -nak pedig komoly érdeke lenne, hogy életben tartsák a pc -t mint játékplatformot mert végül is sokan azért veszik az op rendszereiket

irodai célokra nem sokan vesznek windowst arra ott az ingyenes linux

de ez a szervezet elég komolytalan lehet ezért léptek ki belőle mert nem volt értelme
:))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#44) Silenzio válasza LGLuke (#11) üzenetére


Silenzio
addikt

"Ráadásul a stratégiai játékok, FPS-ek és szimulátorok..."

Ebből csak a szimulátor igaz, a többi egyáltalán nem. :) Az fps-eknek is jóval nagyobb piaca van konzolon, és stratégiából is egyre több az olyan, amit PC-re nem adnak ki. Pl. Halo Wars. A szimulátoroknak kell a PC, de azokkal meg a kutya sem játszik. Max az autószimulátorokkal, de azok megint nem igazi szimulátorok és megint jobban viszik őket konzolon.

Ha az nVidia elhagyja a süllyedő hajót, miért bütyköl egyre többféle Geforce-variáns piacra dobásával? Sehol sem racionális. Amúgy is növelték a GF-ek piacbeli részesedését. És miért tértek vissza a "Ti" márkanévhez, ha nincsenek terveik? Komolyan, nem értem. Maradjunk annyiban, hogy senki nem tud semmit, csak sötétben tapizunk.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#45) hohoo válasza Silenzio (#44) üzenetére


hohoo
senior tag

" stratégiából is egyre több az olyan, amit PC-re nem adnak ki. Pl. Halo Wars"

hát ilyen szintű stratégiákat jobb is ha nem is adnak ki pc-re, valszeg pc-n nagyobbak az igények, csak erős visszalépés lenne.

LFS-t jobban viszik konzolon? Ja hogy nincs konzolon, és a közelében sincs egy konzolos játék sem realizmusban.
Szimulátorokkal a kutya sem játszik? hát ha pár tíz millió ember a kutya sem akkor ja. pl arma2-ből egyedül több millió fogyott...

[ Szerkesztve ]

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#46) leviske válasza hohoo (#38) üzenetére


leviske
veterán

Majd, ha összességében elmondható lesz a Linux-ról, hogy nem csak az alkalmazások minőségén múlik, hogy normálisan futnak-e a rendszeren, akkor majd térjünk vissza erre. :)

(#47) LGLuke válasza Silenzio (#44) üzenetére


LGLuke
őstag

Én csak PC-s Starcraft meg hasonló bajnokságokról hallottam.
Majd legfeljebb, ha a konzolokhoz is elterjed a billentyűzet és egér, akkor lehet ott is stratégiát és fps-t játszani magas szinten.

Addig max arcade fogyatékoskodás.

(#48) #51736960 válasza kapeti07 (#41) üzenetére


#51736960
törölt tag

én nem bánnám, csak oldják már meg végre a normális billentyűzet+egér támogatást konzolra...

(#49) hohoo válasza leviske (#46) üzenetére


hohoo
senior tag

sehol sem csak attól függ... lásd a hotfix driverek mindenféle játéknál winen, meg a többi problémát, és az nvidia szarkeverését a pisikszel, meg úgy általánosságban a d3d gyenge képességeit...

[ Szerkesztve ]

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#50) M3Ny3'T válasza cskamacska (#32) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

"Ha valamiről nem hallottál, az nem is létezik. Tiszta sor. :DDD "
Felvilágosítanál, hol mondtam én akár hasonlót is? :W
Úgy gondolom, ha a PC játékok nagy élharcosa lenne ez az egyesület, akkor legalább névről rémlene, de ez sajnos nem igaz.

[ Szerkesztve ]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.