Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BobChemistry


BobChemistry
őstag

és majd gondolom ezt is átnevezik... :DDD

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#2) rootkiller válasza BobChemistry (#1) üzenetére


rootkiller
őstag

Az biztos is. Lekoppintották az 5letem, én több mint 1 éve csináltam Pentium MMX-ből kulcstartót.

Artengo TR 990 Pro

(#3) ZorPrime


ZorPrime
csendes tag

Ejha! Nekem jöhet egy darab! :DDD

(Más: elvileg működőképes chipet tartalmaz a kulcstartó? Mert ha igen, mi a f@szért kerülnek annyiba az általa hajtott kártyák, amennyibe? :(( )

És most kedves emberek, megszabadítalak Titeket legnagyobb gondotoktól.....az élettől! (Joker) / Dobolni isteni dolog!/ PAISTE POWA!

(#4) rootkiller válasza ZorPrime (#3) üzenetére


rootkiller
őstag

Feltételezhetően hibás példányokat csomagolnak.

Artengo TR 990 Pro

(#5) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ha van magyar forgalmazó, szóljatok, nekem kell. :D

I am having fun staying poor.

(#6) joi29


joi29
őstag

-A kis huncutok, hogy eltudják sózni a selejtet... :DDD

(#7) subaruwrc


subaruwrc
félisten

a legderágább is szerencsére. felölelik a piacot mint egy nagy család :DDD :DDD

(#8) sagesz93


sagesz93
addikt

LoL zsír cucc :DD
Ezt már csak nem nevezik át :)

(#10) marcias


marcias
őstag

Áh, már értem mire gondoltak, amikor egy másik, nem konkretizált piacot emlegettek az nVidia kapcsán, ahova hamarosan átköltözik a videokártyák területéről. ;]

Steam: marcias88

(#11) DeSanto


DeSanto
őstag

Ha már a vga piac nem megy...
Új piacot akar meghódítani az NV. :Y

(#12) cizoe


cizoe
őstag

ÚristN! :C Péniszgyűrűt mikor kezdenek el árulni? :DDD

mephi666:

"profitot próbálnak termelni az értéktelen selejtből"
Volt már erre példa... :)

[ Szerkesztve ]

(#13) mephi666 válasza joi29 (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát azért a cikk neve elég megtévesztő... "övék a legolcsóbb gpu..." inkább a legdrágább selejt... :) biztos sokat ittak a marketingeseik is... de jó ötlet, hogy profitot próbálnak termelni az értéktelen selejtből :C így kell ezt csinálni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) gyiku


gyiku
nagyúr

the greenest, with 0w tdp :))

hüllő

(#15) D.Orion


D.Orion
veterán

Ez egy 8400GS-en lévő chip, ha jól értem. Hát ez xD! A vga-t meg 8K-ért megkapod boltból, nah abból mennyi kulcstartót lehet csinálni. :DD Minden egyes ram chip külön kulcstartó. :))

Fu baszki ez beteg, ha látok valahol ilyet azt a 3000Ft-ot megéri(mostani euro árfolyamon számolva).

(#18) marcias: Ha netán belefutok ilyenbe, akkor hozok. :DD

[ Szerkesztve ]

(#16) Timyyy válasza mephi666 (#13) üzenetére


Timyyy
őstag

A cím teljesen jó, hiszen rákattintottál, nemde? :) Szóval a marketinges nagyon is észnél volt :D
Amúgy meg hát nemtudom... lassan már minden szemetet pénzért adnak el... :U

(#17) rocket


rocket
nagyúr

Nagyon rosszul mehet a szeker, ha mar ilyen jelentektelen dologrol kell az NV kapcsan beszamolni.
Nehany napja egy felhasznalo megirta ezt egy forumon, azota mar tobb hir oldalon is lattam, nagyon fontos dolog ez, igy ertheto, hogy sok helyen prioritast kapott ;]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#18) marcias válasza gyiku (#14) üzenetére


marcias
őstag

és a legvékonyabb hűtés :DDD

D. Orion: hozz egyet nekem is. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#19) Bici


Bici
félisten

Bakker, én egy 3DFX Rampage csipet szeretnék ilyen tokban. :K
Najó, egy VSA-100 is megfelel, egye-fene. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#20) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kár, hogy hibás GT200-ból nem csinálnak, bár azért kicsit nagy lenne kulcstartónak... ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21) mephi666 válasza Bici (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát olyanokat én is szívesen fogadnék :DD

#16: csak tájékozódtam :) általában ritka az, ha meggondolatlanul vásárolok... utána szoktam járni mindig a kinézett terméknek... itt is megnéztem, hogy mi a helyzet és legalább egy jót mosolyogtam... a marketingesek akkor érték volna el a céljukat, ha veszek is egy ilyet... de az nem fog bekövetkezni... :) (rühellem a másnapot :S)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) ész ventura válasza Bici (#19) üzenetére


ész ventura
aktív tag

Ehhez még külön árulnak majd zalman kulcstartót hűtőnek! CSak szorítsd jól össze őket! :)

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#23) cizoe válasza lezso6 (#20) üzenetére


cizoe
őstag

GT200 kupakjában kisebb családi szalonnasütést lehet rendezni, kulcstartónak használni esélytelen... :) ;]

(#24) LackoMester


LackoMester
addikt

de jó,ez tetszik....

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#25) Joachim21


Joachim21
senior tag

Nekem egy átfúrt 478as 1,5Ghzes Pentium4es a kulcstartóm, most rendeltem mellé egy hibás 775ös celeront, jól néz ki! :DD

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#26) Daveedka


Daveedka
tag

nekem egy nf4-es kulcstartóm van, kulcstartó :DDD :DDD

(#29) P00By


P00By
nagyúr

Nekem KELL egy ilyen! :D

(#31) Killing


Killing
addikt

G200-ban van? ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32) gabor85 válasza Daveedka (#26) üzenetére


gabor85
őstag

Nekem meg egy AsRock GE-PRO-HT, bőőőőő :DD

(#33) LordDarkness


LordDarkness
aktív tag

ATIból nemlétezik?
gabor85: te nemigen vágod zsebre a kulcsaidat! :))

[ Szerkesztve ]

Rock Katona

(#34) azbest


azbest
félisten

honnan tudjátok, hogy van szilicium a kupak alatt? :P
Lehet egy anyaghibás szállítmányt lényegtettek át ;]

hmm a kártyák ára alapján egyébként simán lehet működő példány is benne, sőt lehet ezen nagyobb a haszonkulcs :DDD

gabor85: beteg vagy :P hát mé nincs hűtés azon a processzoron... egy 900 grammos tuning hűtő ;]

[ Szerkesztve ]

(#35) Tombi válasza gabor85 (#32) üzenetére


Tombi
senior tag

omg omg lol :C
:Y :W
:R

(#36) Neil Watts válasza mephi666 (#28) üzenetére


Neil Watts
veterán

:DDD +1

(#37) Fáraó válasza gabor85 (#32) üzenetére


Fáraó
őstag

Vigyázz! Ki fog esni az elem! :D
Btw és meg szoktad találni a kulcsod? :DDD Esetleg szemészhez kellene menned... ;]

No offense! :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#38) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Így passzívan nem melegszik túl? :DDD
Legalább pasztát kentek volna rá. ;]

Ügyes húzás az nVidiától, belépnek a szuvenyííír kategóriába is, csak menjen a bóót :D

...

(#39) Stiky


Stiky
senior tag

Nagyon geek. :DDD

Várom a Radeonokat. :)

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#40) mephi666 válasza Stiky (#39) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, összefoghatnának és csinálhatnának olyan kulcstartót, amiben egyik oldalt piros, másik oldalt zöld a gpu :) poén lenne... aztán a központjaik előtt ilyen bazárosok árulhatnák... meg céllövöldében lehetne lőni ilyen kulcstartót... ugyanúgy 1pálcás lehetne, mint a kakasos nyalóka :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41) Daveedka válasza gabor85 (#32) üzenetére


Daveedka
tag

:C :D :D

(#42) Thrawn


Thrawn
félisten

Képességek:
- Hardveresen gyorsított ajtónyitás
- Univerzális kialakítás: lakás- , garázsajtó, pince-, autó-, traktorkulcshoz (stb) is használható
- Két vagy akár három ajtó is kinyitható egyszerre SLI, illetve Tri-way SLI konfigurációban
- Passzív hűtés
- Zéró TDP

:DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43) csimav


csimav
senior tag

Nagyon cool:D Nekem kell 1 ilyen:D
Thrawn: :)) :)) :)) LOL

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#44) ThaBoss válasza Thrawn (#42) üzenetére


ThaBoss
senior tag

:DD :)) :DD

(#45) mephi666 válasza Thrawn (#42) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért tehettek volna bele még egy kékledet, csak úgy a parasztvakítás kedvéért... :DD

anno nagyon "szerettük", ha a kocsmában 6-8sör után valaki belevilágított a kékledes gyújtóval másnak a szemébe... mellékesen falun laktam... az volt ám a "parasztvakító 150ft-os öngyújtó"... :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#46) Kendek válasza Thrawn (#42) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tudtok adni valami linket a driver-hez, mert nem találom a Nvidia honlapján :DD

<-ƘƘ->

(#47) shteer válasza mephi666 (#45) üzenetére


shteer
titán

jó dolog az... mikor egy hasonló led 200 ft :)

..szerintem jónak tűnik

(#48) MMIX


MMIX
addikt

Tudja valaki hogy melyik céllövöldében lehet ilyen NVIDIA kulcstartót lőni és hogy hány pálcikás? Persze Radeonosat is lőnék.

[ Szerkesztve ]

(#49) mephi666 válasza shteer (#47) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát nem idén volt már, hanem vagy 3-4éve, de akkor is számoltuk, hogy a led+3elem+gyújtó megérte annyiért nagyon... és több értelme volt a gyújtóba kékledet rakni, mint most pl számítógépházat telepakolni vele... :) majdnem elsírtam magam, amikor a 2.0-s fadobozos (szerintem igényes küllemű) genius hangfalpáram bekapcsolást jelző ledje is kék... ott van az asztalon és ha nem teszek elé egy dvd-s gurigát, iszonyúan zavarja a szemem... azt meg ne is mondjam, hogy szó szerint világít tőle a guriga... de már elviselhetően...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50) vittuka


vittuka
aktív tag

Nem rossz probalkozas, csak kicsit sokba kerul szvsz. Ezt mar 10eve is csinaltuk akkor elavult procikkal, meg muanyagba is ontom es nem kerul az egesz 300ft-ba.. Ennel azert jobban megy NV-nek a szeker, de biztosan sokan megveszik majd! Ha nagyon elemkerul egy, lehet en is meggondolom hogy lecserelem az ugyanigy muanyagba ontott sivatagi mini gyikomat..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.