Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Na, én meg már azt hittem, mégiscsak jó valamire az Amazfit órája. :O

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) #90088192 válasza Predatorr (#1) üzenetére


#90088192
törölt tag

Mutatja az időt?

(#3) n4n3x válasza Predatorr (#1) üzenetére


n4n3x
csendes tag

Ezt biztos ide akartad írni?

(#4) #55525888


#55525888
törölt tag

Fantasztikus!

(#5) Graphics válasza Predatorr (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hozzászólás előtt nézd meg , hová is írsz :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) skippper


skippper
senior tag

Pánikra semmi ok, a legtöbb review továbbra is csalódott és arra jutott, hogy jobban megéri simán valami altcoint bányászni 100%-on.

(#7) Narasim válasza Graphics (#5) üzenetére


Narasim
aktív tag

az amazfitnek van egy T-rex nevű órája. onnan tudom, hogy volt itt egy reklám róla és azon úgy hirdették, hogy akciós T-rex khaki okosóra. a fogyatékos agyamban rögtön megjelent, hogy dinoszaurusz szart árulnak :B

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#8) Graphics válasza Narasim (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jaaa, így már értem, hamarabb voltam gonosz ;] Visszavonva :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) sb válasza skippper (#6) üzenetére


sb
veterán

A következő hír: Az LHR annyira bevált, hogy sikerült a 120%-ot elérni. :D

(#10) Pipó válasza sb (#9) üzenetére


Pipó
őstag

Ha fps-ben, akkor az már jó tuningnak számít.
Nem lehetne ezeket a bányászokat kényszermunka gyanánt uránbányába küldeni, és azt mondani rá, hogy hobbi?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11) podtibi


podtibi
senior tag

Miből következtettél arra hogy kényszermunkára kell őket küldeni? Az hogy nem kedveled őket, feltűnően érthető.

Ezt inkább rád bízom.

(#12) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A nap híre. :C :(((

(#13) Pipó válasza podtibi (#11) üzenetére


Pipó
őstag

Hogy miből?
-lopják az áramot,
-az plusz energia igényük árfelhajtó az áram díjára,
-terhelik a környezetet, még a gyerekeink is szívni fognak miatta
-elhitetik másokkal, hogy ennek van értéke,
-adóelkerülésre, korrupcióra egyéb bűnökre használják leginkább.

Egyelőre csak ennyi. Ja, vga sincs miattuk.

[ Szerkesztve ]

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#14) Puma K válasza Pipó (#13) üzenetére


Puma K
veterán

A bányászok a mintapéldája annak hogy a modern emberek mennyire és milyen mohók... és szarnak a környezetre.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Hát ez nagyon jó hír tényleg.... :((( Mikor ér véget már ez az őrület. :F

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#16) podtibi válasza Pipó (#13) üzenetére


podtibi
senior tag

Lopják az áramot. Ezt végülis miből gondolod?

Természetvédő vagy? Ha már ennyire e mellé álltál.(Mármint a környezet mellé. (Ha nem értettem félre.)) Érdekes hogy hírtelen a környezetvédelem mellé állnak az emberek, amint nem az igényüknek megfelelően történnek a dolgok videókártyával kapcsolatban.

Mármint? Elhitetik? Azt mondják neked hogy menj és bányásszál? Változtat az bármin is hogy ne adj Isten van értéke, vagy a papírpénznek sincs akkor ennyierővel?

Az hogy mennyire ismered őket, az egy dolog. De te is lottóznál ha tudnád hogy nyersz. Az már meg az ember saját gondja hogy mért is nem ezt teszi ebben a helyzetben. Viszont nem hibáztathatod azokat akik megtehetik mindazt amit te is. Legalábbis én nem látom annak az okát. Ugyanis ha pl. én valamit akarok akkor meg kell dolgoznom érte, kerüljön bármennyibe is. Tehát a bányászathoz is pénz kell, ahhoz pedig valakinek munkája kell legyen.

Videókártya nincs miattuk? Nem inkább csak drága a videókártya? Ugyanis a kettő nem ugyanaz. Ami még érdekesebb hogy külföldön valahogy mégis olcsóbbak a kártyák, ha nem tévedek.

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#17) Puma K válasza podtibi (#16) üzenetére


Puma K
veterán

Azért hozzák fel sokan a környezetvédelmet, mert a bányászat összesen annyi energiát igényel mint egy ország energiaszükséglete... ez meg remélem elég indok arra, hogy miért példálóznak a környezetvédelemmel... nincs szükség még egy környezetkárosító tevékenységre... így is van elég...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#18) podtibi


podtibi
senior tag

Marad a kérdés. Bányászok előtt is ennyire a környezetvédelemmel jöttek volna? Amúgy teljesen egyetértek veled. Mi van ha nem lenne káros amit csinálnak a bányászok? Nem kitalálnának valami mást ami alapján lehetne őket vádolni?

Ezt inkább rád bízom.

(#19) fatpingvin


fatpingvin
őstag

na, szuper. bár nem vagyok érintett, örülök neki hogy ezt a baromságot sikerül hatékonyan kikerülni.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20) wwenigma válasza podtibi (#18) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

https://index.hu/mindekozben/poszt/2021/10/16/bitcoin-rehab-letesult-a-kriptofuggoknek-egy-skociai-kastelyban/

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#21) wyll358 válasza wwenigma (#20) üzenetére


wyll358
tag

Ezzel nem tudom mit akatál mondani, de videójáték rehabból meg rengeteg van régóta, szóval ezek szerint az egy sokkal károsabb/veszélyesebb dolog... ha már ki tud nagyobb témába nem vágó marhaságot ideszórnit játszunk. :D

(#22) podtibi válasza wwenigma (#20) üzenetére


podtibi
senior tag

Értem. De komolyan értem. Nem egészséges a függőség.

Mit vársz tőlem? Viccen kívül. Mit kellene mondanom a cikkre amit megosztottál velem/velünk? Meg kellene mindezen is lepődnöm? Kategorizáljam őket a drogosokhoz,gyógyszerfüggőkhöz? Nézzem le az embert ha kriptobányász? Netán mi magunk nem vagyunk valaminek függője, de más meg mégis az? Mért kellene rosszat gondolnom azokról akik ezt művelik? Bántottak engem vagy netán másokat? Tehetek egyáltalán én bármit is ellenük? Térj a tárgyra légy szíves.

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#23) Forest48 válasza podtibi (#16) üzenetére


Forest48
aktív tag

Értjük, hogy trollkodni akarsz, de találsz ennél jobb cikket is hozzá.

Miért az a szokásos hozzáállás, hogy van ennél rosszabb is, akkor ezen minek változtassunk?
Szerintem te sem akarsz háromszoros áron gpu-t venni, de ha ez éppenséggel nem érint téged, attól még nem helyénvaló dolog. Az sem, hogy elbagatelizálsz egy problémát, ami rajtad kívül sokakat érint.

Végre egyre több helyen látják, hogy tenni kéne valamit a környezetért, bár a legtöbb ilyen még csak marketing célzattal van sajnos. Lehet mondogatni, hogy ott vannak a megújuló energiák, de a legtöbb országban az energiamix még egész más irányba van eltolódva. Ráadásul ha hozzávesszük azt a tényt, hogy kevesebb energiaigényre kevesebb erőművet/napelemet/... kell gyártani, ami szintén szennyező folyamat, akkor mégnagyobb ennek a szarnak a jelentősége.

(#24) podtibi válasza Forest48 (#23) üzenetére


podtibi
senior tag

Igazad van. A környezetért tenni kell. De akkor ne csak a bányászokat hozza már szóba azaz ember akinek nem telik új videókártyára és valamivel példálóznia kell. (Félre értés ne essék. Akinek nem inge nem veszi magára.)

Nem. Én nem háromszoros áron akarok új videókártyát. Hanem ha videókártyát akarok venni akkor veszek amint telik rá és nem okoz gondot a kifizetése. Tellett rá és nem okozott gondot a kifizetése.
Nem tudom hibáztatni a bányászokat a kártyák ára miatt. Nekik is van költségük és kétlem hogy ők döntenének az árak felett. De ne legyen igazam.

"Ráadásul ha hozzávesszük azt a tényt, hogy kevesebb energiaigényre kevesebb erőművet/napelemet/... kell gyártani," Ezt nem teljesen értem. Mintha ez a részlet ellentmondana önmagának, de lehet tévedek.

Ezt inkább rád bízom.

(#25) NandoXXL válasza podtibi (#24) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Arany fuxod van-e? Geforce vagy Amd a medál? Tellik mindenre, 3x aron, szeretnel meg megosztani valamit? Pl. Szarsz az egeszbe pusztoljon a fold, csak tudj haracsolni.. Na ez a miner, onposztito emberek csoportja. Nem jarok kocsival, sok hasznalt termeket veszek, elhasznalom a mobiljaim, hasznalt cuccokat eladom, szelektiven gyujtok, probalom vissza fogni az okologiai labnyomom. Eszt penzert nem vehet senki, pedig a jovore is kell gondolni, sajnos, pedig vennek nektek nemi erzelmi intelligenciat, megertsetek hova tart az emberiseg.

(#26) Graphics válasza NandoXXL (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt ;]

A többivel hellyel-közzel egyet tudok érteni

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) d@vee válasza podtibi (#24) üzenetére


d@vee
őstag

Hogyne értenéd, csak teszed itt a szemellenzős user gondolkodást. Ha kevesebb energia kell, akkor kevesebb energia termelő dolgot kell miatta gyártani, bár nemhiszem hogy ez mentené meg a világot.

Szerintem nagyrészt nem az egyszeri vérpistivel van baj, aki vesz 2-3-4 vga-t és otthol elbányászgat magának, hanem azokkal az óriási farmokkal, amikhez már lassan külön erőművet kell építeni. Igen, káros az egész mert a nagy büdös semmibe megy el az az elpocsékolt áram, semmi hasznosat nem lát belőle az emberiség, csupán xy jól megszedi vele magát. Még csak kézzelfogható terméket sem termel, ami aztán a piacra kerül a kriptovalután kívül. Ami megint csak 1-1 ember zsebében van értékelhető mennyiségben.

És látszik mennyire kardoskodva véded a bányászokat, de ők is ugyanolyan piócái ennek a bányászati históriának, mint a nagyok. Mert az energiaéhséget, árampocsékolást és a vga árakat emelkedését a közösbe tolják, de a kitermelt kriptót már csakis maguknak tartják meg.
Ekkora baromságot meg, hogy leszarod mert van pénzed drága vga-ra, mindenki más meg fogja be ha nem telik neki rá... :W

[ Szerkesztve ]

Ja

(#28) #55525888 válasza Pipó (#13) üzenetére


#55525888
törölt tag

100 százalékban egyetértek, még azzal egészíteném ki, hogy ha ezek közül bármit is felhozol nekik, akkor te vagy az antikrisztus luddita.

(#29) podtibi válasza NandoXXL (#25) üzenetére


podtibi
senior tag

Ezt le tudnád nekem írni érthetőbben? A felét, de inkább harmadát nem igazán értem.

Ezt inkább rád bízom.

(#30) podtibi válasza d@vee (#27) üzenetére


podtibi
senior tag

Értem. Már amennyire.

Nem védem őket. Csak érdekes módon azok az emberek akiknek nem telik videókártyára, jönnek a környezetvédelemmel. Egyáltalán nem arról van szó hogy nincs igazság abban amit írsz. Az meg hogy milyenek a bányászok.... Jó lehet neked hogy rájuk se kell nézned és már ismered őket.

Nem. Nem leszarom. Szántam időt mindarra hogy vegyek e egy videókártyát vagy sem. Vettem egyet magamnak. Semmi közöm én nekem mindahhoz hogy ki is vesz magának videókártyát. De gondolom ez mindenkinek a saját ügye. Javíts ki ha tévedek.

Ezt inkább rád bízom.

(#31) sittes79 válasza Pipó (#13) üzenetére


sittes79
addikt

:Y

[ Szerkesztve ]

(#32) Graphics válasza podtibi (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem érted szerintem.

Felhajtotta a bányászláz a VGA-k árát. Stimm, kész ebben több nincs.

Nem arról van szó ki teheti meg, hanem hogy kifizetni egy felárat, azért mert "megtehetem..."?

Még csak a rászánt idő sem lényeges...
:U

Van, hogy 100-150 ezer felára van egy kártyának ...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Puma K válasza podtibi (#30) üzenetére


Puma K
veterán

"Csak érdekes módon azok az emberek akiknek nem telik videókártyára, jönnek a környezetvédelemmel."

340.000 Ft-ért vettem _használtan, dobozosan és papíros bolti garanciával_ egy olyan kártyát ami az Nvidia által megadott ár szerint újonnan ~186.000 Ft-ba kellett volna hogy kerüljön...

Persze-persze erre már rájön a szállítás, a magyar áfa és a kereskedők haszna, de ez a kártya és a többi sem kellene hogy ennyibe kerüljön. Főleg nem HASZNÁLTAN.

Nem tudom milyen árkategóriában és teljesítményszinten nézelődsz, de már a használt piacon lévő kártyák is szépen drágultak.

Azelőtt egy GTX 950-et gombokért tudtál venni. Most meg modelltől függően 35-45 ezres sávban mozog... :U

Tdom mert az RTX 2060-at eladtam, majd gondoltam megint ki fogom bírni az integrált megjelenítővel... De ez a elgondolásom nem működött a gyakorlatban...

Arra jutottam, hogy kell valami VGA a gépbe... vettem egy GTX 950-et amit úgy vadásztam le (!!!) hogy az enyém legyen... aztán mivel a 2 GB VRAM több általam játszott vagy játszani kívánt játékban limitáló tényező így lecseréltem...

Szóval ezek után úgy vagyok hogy rohadjon meg az összes bányász ott ahol van miután felverték az árakat a mértéktelen használt piaci felvásárlások miatt és mert rengeteg energiát felhasználnak arra, hogy csak a saját zsebeiket tömjék.

Tudnék én is bányászni a nálam lévő RTX 3070 Ti-vel LHR korlátozás ide vagy oda, de nem fogom arra használni.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34) Predatorr válasza Graphics (#5) üzenetére


Predatorr
őstag

Veled ellentétben, én megnéztem. :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#35) Graphics válasza Predatorr (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ön nyert! :O

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) #55525888 válasza podtibi (#30) üzenetére


#55525888
törölt tag

Nehogymár egy 3-400 ezres videokártya megvételétől érezd magad valakinek.

Minden normális ember azon van, hogy ne kúrjuk szét még jobban a sárgolyót, erre VérJózsi és ÁramtolvajBob pörgeti a villanyórát egy virtuális SEMMI megszerzéséhez, továbbfújni a lufit.
Ez ám a valami, koma. :K

(#37) dj67 válasza Graphics (#26) üzenetére


dj67
csendes tag

Észt. Legalábbis így van értelme a mondatnak.

(#38) Graphics válasza dj67 (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jogos, ebből látszik, ehhez a témához nem kellett volna hozzászólnom :D :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) podtibi válasza Graphics (#32) üzenetére


podtibi
senior tag

Tehát a bányászok hibája hogy az eladó felemeli az árat? Nem inkább azoknak akik akarták hogy ennyiért árulják a videókártyákat?

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#40) podtibi válasza Puma K (#33) üzenetére


podtibi
senior tag

És te hiszel az nvidia-nak. Másrészt ha netán nem örülsz ennek a videókártyának, akkor az sem érthető mért is vetted meg.

Ezt inkább rád bízom.

(#41) podtibi válasza #55525888 (#36) üzenetére


podtibi
senior tag

Ja hogy én ettől valaki volnék? Ahogy érzed.

Ami meg a földet illeti, az sem örökéletű. De igazad van. Vigyáznunk kellene a földre. Mondjuk kétlem hogy megélnénk a föld pusztulását. Ki tudja...

Hát ha pénzt lehet kitermelni akkor az nem semmi. De ha mégis semmi volna, akkor mindannyiunk pénze a semmivel egyenlő. Ha nem tévedek...

Ezt inkább rád bízom.

(#42) Graphics válasza podtibi (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kereslet-kínálat, érdemes lenne egy minimális közgazdaságtant belecsempészni a soraid közé, és akkor azt gondolom még értenéd is, amit írsz :)
És ezt nem b.szogatásból, hanem maximális jóindulattal mondom!

"Nem inkább azoknak akik akarták hogy ennyiért árulják a videókártyákat?"
Ezt nem tudom értelmezni sajnos.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Puma K válasza podtibi (#40) üzenetére


Puma K
veterán

Mit hiszek el az Nvidia-nak?

Az MSRP árat ők határozzák meg, hogy mennyiért adnak valamit. Az általuk meghatározott árakhoz közel lehetett is venni referencia kártyát... egyenesen az Nvidia-tól.

Te eddig a mostani megemelkedett árakat kapcsoltad össze azzal, hogy az szajkózza hogy rohadt bányászok akiknek nincs is pénzük hardvert venni. Én hoztam egy példát, hogy úgy szidom a bányászokat hogy ki is csengettem a felárat... akkor te most miről beszélsz (újfent)?

Vagy kezdj el épkézláb gondolatokat írásba önteni vagy inkább hagyj fel a fórumozással, mert látom nem én vagyok úgy veled kapcsolatban, hogy totál képzavar tombol nálad.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#44) fatpingvin válasza Puma K (#43) üzenetére


fatpingvin
őstag

öööö... a MSRP nem ezt jelenti, csak szólok. Manufacturer Suggested Retail Price.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#45) Puma K válasza fatpingvin (#44) üzenetére


Puma K
veterán

Mint írtam az Nvidia-tól lehetett az Nvidia által meghatározott MSRP áron vásárolni referencia kártyát.

A kereskedők meg egy ideig az AIB partnerek egyedi nyákkal-hűtéssel rendelkező termékeit ehhez közeli, de persze drágább áron adták. Majd elszabadult minden...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#46) sittes79 válasza Puma K (#45) üzenetére


sittes79
addikt

Lehetett barátom 1 percig

(#47) podtibi válasza Graphics (#42) üzenetére


podtibi
senior tag

Értem. Nincs harag.

Ezt inkább rád bízom.

(#48) podtibi válasza Puma K (#43) üzenetére


podtibi
senior tag

Hol van írva hogy ne lenne pénzük a bányászoknak a videókártyákra? Én csak azt írtam ezzel kapcsolatban hogy nekik is van pénzük amivel bele kell mindebbe fektetni. Tehát azért mert ők ebből pénzt csinálnak, az nem azt jelenti hogy ne lehetne ebből bukni. Az meg hogy nem vagy elégedett azzal az árral amit kifizettél rá, megint hozzáállás kérdése. Én is siránkozhatnék, de mégsem teszem. Jelenleg harag és a gyűlölet nem segít ezzel kapcsolatban semmin sem. A siránkozás mindaz amit nem igazán értek azokban akik elégedetlenek. Úgy hogy megveszik vagy meg sem veszik a kártyák, aztán a harag és düh az amivel kiemelkednek. Ez nem vezet semmi jóra sem. Javíts ki ha tévedek.

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#49) podtibi válasza Graphics (#42) üzenetére


podtibi
senior tag

Amit nem értesz ott arra gondolok hogy nem a bányászok döntése volt az árak eldöntése. Biztosan a bányászoknak sem lenne jó ha nem tudnának jól kijönni belőle. Itt nem arról írok hogy védem őket, hanem hogy nem ők alapozták az árakat. Azok akik több pénzt akartak az eladásokból, na ők. Nem igazán értem mért különböztetjük meg magunkat a bányászoktól ha ők is vásárlónak számítanak. Emberek akik nyereséget csinálnak mindabból amiből mi jelenleg nem. A tőzsdéhez tudnám hasonlítani mindazt amit a bányászok csinálnak.

Ezt inkább rád bízom.

(#50) Puma K válasza sittes79 (#46) üzenetére


Puma K
veterán

Nem mondod... :C

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#51) Graphics válasza podtibi (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jajj :(

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#52) Puma K válasza podtibi (#48) üzenetére


Puma K
veterán

Apám te olyan infantilis módon fórumozol, hogy ezentúl automatikusan ignorálom a hozzászólásaidat.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#53) podtibi válasza Puma K (#52) üzenetére


podtibi
senior tag

Értem. Azt viszont nem hogy ezt mért is kell velem tudatni. Vagy ettől most rosszul kell érezzem magam? Ugyanis ettől nem leszel értelmesebb senkitől sem. Pontosan azért mert bárki mással is meg teheted ugyanezt. Tehát értelmét veszi a hozzáállásod miután másokkal kivételezel. Kivételezés mert ugyanúgy mindenki mást is elkerülhetsz ilyes fajta módon is, és ha kivételezel akkor igazából csak megfutamotsz a saját hozzáállásodtól. Komplikált. Nem is várom hogy megérts.

Tény ami tény. Nem vagyok tökéletes és sosem voltam egy könnyű eset.

Ezt inkább rád bízom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.