Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Puma K válasza podtibi (#30) üzenetére


Puma K
veterán

"Csak érdekes módon azok az emberek akiknek nem telik videókártyára, jönnek a környezetvédelemmel."

340.000 Ft-ért vettem _használtan, dobozosan és papíros bolti garanciával_ egy olyan kártyát ami az Nvidia által megadott ár szerint újonnan ~186.000 Ft-ba kellett volna hogy kerüljön...

Persze-persze erre már rájön a szállítás, a magyar áfa és a kereskedők haszna, de ez a kártya és a többi sem kellene hogy ennyibe kerüljön. Főleg nem HASZNÁLTAN.

Nem tudom milyen árkategóriában és teljesítményszinten nézelődsz, de már a használt piacon lévő kártyák is szépen drágultak.

Azelőtt egy GTX 950-et gombokért tudtál venni. Most meg modelltől függően 35-45 ezres sávban mozog... :U

Tdom mert az RTX 2060-at eladtam, majd gondoltam megint ki fogom bírni az integrált megjelenítővel... De ez a elgondolásom nem működött a gyakorlatban...

Arra jutottam, hogy kell valami VGA a gépbe... vettem egy GTX 950-et amit úgy vadásztam le (!!!) hogy az enyém legyen... aztán mivel a 2 GB VRAM több általam játszott vagy játszani kívánt játékban limitáló tényező így lecseréltem...

Szóval ezek után úgy vagyok hogy rohadjon meg az összes bányász ott ahol van miután felverték az árakat a mértéktelen használt piaci felvásárlások miatt és mert rengeteg energiát felhasználnak arra, hogy csak a saját zsebeiket tömjék.

Tudnék én is bányászni a nálam lévő RTX 3070 Ti-vel LHR korlátozás ide vagy oda, de nem fogom arra használni.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.