Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .mf


.mf
veterán

A 100% A-RGB kijelzőt kérem (amúgy ez biztos nem elírás és S-RGB? S-RGB-ből van pár, de A-RGB még professzionális EIZO, NEC, HP, Dell monitorok között is ritka, nemhogy laptopban), az összes többi körítést nem. És nem csak a színe miatt. Single-channel, forrasztott RAM? Már thumbnailekről is lesütően gyenge felépítés? Ennyire vékony és könnyű házba egy 1650-est is még belezsúfolni, hogy főjön a levében? Nincs sem 2.5", sem további M.2 aljzat? 1400 USD -> 1500 EUR -> 5~600k HUF? Nope.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2) Lacika112 válasza .mf (#1) üzenetére


Lacika112
aktív tag

Áhh nem érted te ezt..... Nem látod hogy RÓZSASZÍN!! (gyereknek a hátam mögött csillog a szeme, oké 6 éves neki elnézhető)

Na a vevők fele ennyit lát belőle de cííííp szines, cput nem emlegethetem mert megszóltak intelről jót vagy semmit. Usb 2.0 meg hab a tortán. DE!!! van 2 db tb3 szóval az usb hiány nem gond hanem "fejlesztés" :W

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#3) Prof válasza .mf (#1) üzenetére


Prof
addikt

MSI - a feature-ok es a kinezett adja el, nem a teny hogy megfoz egy tojast bongeszes kozben
A gyartok sajna megtanultak az Apple-tol a userek nagy resze semmit nem ert a techhez es a kinezett alapjan kolti a penzet, kb semmi mas nem erdekli.

Amugy jo irany a normalisabb GPU, ami meg mindig rossz irany az a vekony haz, nulla hutes.
Draga netbookokat gyartanak ,mert throttling miatt az 1 perces teljesitmeny es a valos kozott oriasi szakadek lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4) pereces válasza Lacika112 (#2) üzenetére


pereces
tag

Mikor az asszonynak vettem lapost annyi kérése volt csak és kizárólag hogy a színe nem lehet fekete de a b@sszus ezeknek 90 százaléka fekete a maradék pedig fehér vagy szürke DE fekete billentyűzettel. Szóval maradt kb 4 darab amiből választhatott. Mivel előtte vagy 5 évig használt egy atom processzoros netbookot a sebessége bármelyikének jobb lett volna de a szín ugye :DDD

(#5) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Nem szeretem ezt a kijelzőn támaszkodó dizájnt, de ennél sokkal nagyobb gond az USB 2.0.

(#6) Prof válasza pereces (#4) üzenetére


Prof
addikt

mivel az atlag usernek valojaban egy 10eves 2magos procis ssd-s gep is boven eleg bongeszni szoveget szerkeszteni, videot nezni...
Ez a 6-8magos okorkodes netbookkent hasznalt kicsi notikba , hogy tojast is lehessen sutni rajtuk hulyeseg...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.