Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) zolee5016 válasza #72042496 (#50) üzenetére


zolee5016
őstag

Perzse értem...de az alkatrész élettartama szerintem! rövidebb is( melegebb az egész nyák is mint nagyobb társianál stb)...persze egyenlőre,mert tuti kitalálnak valamit...
Ennek ellenére egyenlőre csak a pénzmag az ami visszatart attól,hogy kipróbáljam....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#52) #72042496 válasza zolee5016 (#51) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én nem félnék az élettartamtól. Az ASUS egyébként 3 év garanciát ad a hasonló kártyájára, és szerintem az MSI is ennyit fog.

[ Szerkesztve ]

(#53) Buci21 válasza zolee5016 (#51) üzenetére


Buci21
addikt

a pénzmag sajna kis hazánkban masszív visszatartóerő...

(#54) mmdms válasza bteebi (#33) üzenetére


mmdms
addikt

*Az már más kérdés, hogy valószínűleg sehogy se lehetne értelmesen elhelyezni a bővítőkártyák és a CPU(hűtő) miatt.

Itt azért elég jól sikerült már szerintem, és a kompaktság is megvan azért. [link]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#55) XXArcAngelXX válasza Buci21 (#22) üzenetére


XXArcAngelXX
tag

Egyet kell értsek buci kollégával. Gigabyte 760 OC 4Gb DDR5 el rendelkezem és AC4 BF4 vagy Crysis 3 alatt full hd ban 175- 190W a peak consumption ( jóbarátom tett fel valami progit amivel lehet nézegetni). De jó a gyári hűtés rajta ( halk is) és durván nem melegszik.

[ Szerkesztve ]

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#56) Illusion1010 válasza mmdms (#54) üzenetére


Illusion1010
senior tag

De ez nem miniITX ház. mATX.

(#57) mmdms válasza Illusion1010 (#56) üzenetére


mmdms
addikt

Pontosan amit a kolléga mondott, egy picit szélesebb a ház, cserébe mATX lap is belemegy. És nagyon jó elrendezésű. A bitfenix phenom matx verziója nincs ilyen jól elrendezve, és nem sokkal kisebb, ha kisebb mint a ds cube, perpill most lusta vagyok guglizni a méreteket.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#58) shteer válasza zolee5016 (#49) üzenetére


shteer
titán

vapor chamber-re épül a hűtőbordája

asusból pl ugyanannyiba kerül a mini mint a dc2

..szerintem jónak tűnik

(#59) vittorio7


vittorio7
őstag

Ez jó nagyon!

(#60) solaris17


solaris17
aktív tag

Fú de kis pofás cucc.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#61) Revenge válasza solaris17 (#60) üzenetére


Revenge
tag

Nekem is a szín összeállítás tetszik... :D Azért ha lenne ilyesmi hóbortra "felesleges" pénzem, szívesen rittyentenék egy ilyet, csak úgy. :U

Párhuzam---> informatikusok és kurwák között: "Úgy lesz informatikus valaki, ahogy egy ártatlan lány eljut az emberiség legősibb mesterségéhez: először kíváncsiságból csinálja, aztán kedvtelésből, végül pénzért."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.