Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pocok256


Pocok256
veterán

Na erre a konfigra lecserélném a laptopomat :D :C

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#2) Buci21


Buci21
addikt

270 dillár az 270 euro, ami 82 ezer forint.... :D nah szépek vagyunk gyerekek :C

ennyit nem ér megy egy mITX cucc sem

[ Szerkesztve ]

(#3) Pocok256 válasza Buci21 (#2) üzenetére


Pocok256
veterán

Na igen az árazás el van szállva de na :P Ha nem 1:1 ben váltják át akkor még teljesen vállalható.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#4) Buci21 válasza Pocok256 (#3) üzenetére


Buci21
addikt

de 1:1 felett szokták ><

(#5) zolee5016


zolee5016
őstag

:) nagyon faxa!!!...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6) radi8tor válasza Buci21 (#4) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Majd biztos csökken az ára.

⭐ Stella

(#7) Buci21 válasza radi8tor (#6) üzenetére


Buci21
addikt

valamikor csakcsak... :D én maradok az öreg AMD GCN-nél, 760 akkor sem kéne ha 60-ért adnák, amikor 68-ért van 7950 :P

(#8) zolee5016


zolee5016
őstag

hmm sosem gondoltam volna,hogy érdekelni fog Matx-alatti méretben gép.....Asusék mini 670ére már felfigyeltem,,,nem rossz,de vajon mennyire életképes?
Most egy másik gyártó is beleveti a hitét......lehet kipróbálom..persze idővel, olcsóbban.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#9) dergander


dergander
addikt

muszáj csökkenteni mert a méretek az elmúlt évekbe igencsak megugrottak,nézzetek meg most egy 60e forintos VGA-t mekkora dög,anno nemvolt ilyen,lassan ha igy haladunk lesz akkora mint a fejünk egy CPU hűtő is akár :D

(#10) Buci21 válasza dergander (#9) üzenetére


Buci21
addikt

de 6 éve negyedannyi teljesítményed nem volt :D

(#11) dergander válasza Buci21 (#10) üzenetére


dergander
addikt

Kár hogy hülyeséget írsz,mert 6 éve,az annak szintnek megfelelő teljesítményed megvolt... :W

(#12) Buci21 válasza dergander (#11) üzenetére


Buci21
addikt

de a teljesítmény/fogyasztás mutató emelkedett jelentősen :P szóval 6 éve fele ekkora hűtéshez volt 4ed akkora kakaó :P nem írok hülyeséget, csak te nem érted :D

Ma is megvan a kicsi kategória, ahol alacsony fogyiért és kis hűtésért decens teljesítményt kapsz (7730, 6670, és alattuk), de van a csúcs, ott pedig nőnen a kártyák, mert nő a felbontás, és az igány a teljesítménynövekedésre megvan. Egy százast rá, hogy zajos ez az MSI is, mint a barom :C

(#13) Ivy.4.Ever válasza Buci21 (#2) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

ez úgyis csak a pénzes hóbort kategória. mutogathatod hogy van egy gamer itx géped. de nincs bajom azzal aki ilyesmiket vesz mert én is azt csinálnám a helyükben :B

(#14) Buci21 válasza Ivy.4.Ever (#13) üzenetére


Buci21
addikt

én inkább építenék egy über alles EATX dögöt 4 VGA-val

(#15) Ivy.4.Ever válasza Buci21 (#14) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

de az túl megszokott már.

(#16) Buci21 válasza Ivy.4.Ever (#15) üzenetére


Buci21
addikt

nem tudom, engem az nem izgat :D nem hipszternek mennék ha gazdag lennék, hanem "gémörnek"

(#17) jacint78 válasza Buci21 (#12) üzenetére


jacint78
addikt

De hülyeséget írsz, mert a fűtőteljesítmény 6 éve is ugyanannyi volt és most az a lényeg.

type your text here..

(#18) Buci21 válasza jacint78 (#17) üzenetére


Buci21
addikt

6 éve 250W? nah azért ennyi nem volt... :D és a hűtések is kisebbek voltak emiatt (és hangosabbak is)

175W volt az ultra GTX 8800GTX... :D most meg 200W fölött járunk bőven

[ Szerkesztve ]

(#19) Pug válasza jacint78 (#17) üzenetére


Pug
veterán

A nap okosságát sikerült megszülnöd. Ugye érzed? ;]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#20) zoltanz


zoltanz
nagyúr

A mini PCIe slot jó dolog. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#21) jacint78 válasza Pug (#19) üzenetére


jacint78
addikt

Nem, vannak ma energiaigényesebb kártyák persze, de a 760-ról van szó...

type your text here..

(#22) Buci21 válasza jacint78 (#21) üzenetére


Buci21
addikt

jó, a 760 energiaigényével akkor is voltak kártyák...

jah, és a 8800GTX 266mm hosszú... 7 éves cucc :D 145W

GTX 760 kb 170W, és ebből is hasonlóan hosszú, 2 slotos kártyák készülnek... megmondtad a tutinagy baromságot ecsém :P

(#23) #97716736


#97716736
törölt tag

Jó a design, tetszik és fullos deszka, de az ára tényleg nem magyar emberek pénztárcájára van szabva :)

[ Szerkesztve ]

(#24) kekjjoe


kekjjoe
csendes tag

Szerintetek milyen dobozba/házba érdemes ezeket beletenni? :R

(#25) Buci21 válasza kekjjoe (#24) üzenetére


Buci21
addikt

Bitefinix Prodigy?

(#26) kekjjoe válasza Buci21 (#25) üzenetére


kekjjoe
csendes tag

Nagyon meggyőző. :)

(#27) Normi™


Normi™
őstag

A lap Evga Stinger,a kártya Asus 670-760 koppintás.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#28) jacint78 válasza Buci21 (#22) üzenetére


jacint78
addikt

A 760 jóval rövidebb, csak a hűtő hosszabb. Itt most a fűtőteljesítményről van szó, ami igenis emelkedett az azonos kategóriákhoz képest, függetlenül attól, hogy jóval nagyobb számítási teljesítményre képesek. És nem vagyok ecséd. :o

type your text here..

(#29) Attila2003


Attila2003
tag

A Steam gépéhez nem rossz!

(#30) #72042496


#72042496
törölt tag

Szerintem is a mini az igazi, bár nekem az ASUS-féle Impact + 760 Mini jobban tetszik. :)

(#31) bteebi


bteebi
veterán

Nem semmi, mennyi minden ráfér egy ilyen kis lapra, ami még ráadásul jól is néz ki :). Mondjuk ahogy nézem, az ára fordítottan arányos a méretével; ennyiért már nagyon jól felszerelt, kitűnő minőségű "normális" (ATX) alaplapokat is lehet kapni, úgyhogy ez azért szerintem valamilyen szinten fail. Ha meg már annyira a méret a lényeg, akkor mire fel az 5 SATA csatlakozó? Ez kicsit ellentmond a méretének. Legyünk "optimisták": kell SSD-nek, ODD-nek, meg esetleg egy HDD-nek. Ez még így is csak 3. Akkor meg mire fel a másik 2? Mert ráfér? Ez így nem racionális tervezés szerintem, mert ahol elfér 5 adathordozó, ott elfér egy ATX méretű lap is... Ettől függetlenül elfogadnám, de venni nem ilyet vennék :N.

#22: A 8800GTX csak 145 W-ot fogyasztott? És majdnem 27 centi hosszú volt? :Y

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#32) stratova válasza bteebi (#31) üzenetére


stratova
veterán

Mondjuk a fent említett házikó spec. kialakítása esetleg indokolhatja:

[ Szerkesztve ]

(#33) bteebi válasza stratova (#32) üzenetére


bteebi
veterán

Az a bajom ezzel, hogy nem annyira kompakt, mint amennyi megkötés van az alaplap miatt. Ha 3-4 centivel szélesebb lenne az a ház, akkor még nem sokat vesztene a kompaktságából, viszont akkor egy ATX méretű alaplap is beférhetne* (illetve ahogy néztem a belső méreteit, csak majdnem - de például egy mini/microATX mindenképp beleférne), ami nem kicsit olcsóbb. Amúgy ezt a házat sok mindennek nevezném, de kompaktnak, vagy épp könnyűnek nem. Ahol egy ekkora ház elfér, ott jó eséllyel elfér egy "normális" (még ha nem is EATX/BTX) méretű is.

*Az már más kérdés, hogy valószínűleg sehogy se lehetne értelmesen elhelyezni a bővítőkártyák és a CPU(hűtő) miatt.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#34) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

tetszik a törekvés, remélem AMD alapokon is látunk majd hasonlót, rémesen kevés az értelmes ITX lapok száma AMD platformon.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#35) BeLucZ


BeLucZ
addikt

meg kell hagyni elég jól néz ki ez a páros így együtt, az lenne durva ha ilyen 780Ti teljesítményt tudnának ilyen mini méretben megcsinálni hangtalan kulturált hűtéssel :D

(#36) dgabor80


dgabor80
tag

Ugye az új irányvonal - ki a nappaliba...hm..hát ezzel lehet is :-)

Valami csilli-villi média ház...és benne a nyers erő :D

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#37) kromatika


kromatika
veterán

Ezt az árat komolyan gondolták? :W

(#38) Illusion1010 válasza kekjjoe (#24) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Silverstone SG05 ;]

[ Szerkesztve ]

(#39) JanR


JanR
addikt

Nekem a sima Z87I lapom van, de azzal is nagyon meg vagyok elégedve. A tuningot is bírja rendesen, ezek mellett annyira nem látom értelmét a gaming változatnak, persze ízlések és pofonok :)

Viszont azt a kis VGA-t szívesen látnám a vasban, bár inkább valami nagyobb kivitel érdekelne, mondjuk egy R9 - 290 (vagy X) ;]

szerk.: Látom sokan felhozták a ház témát. Nekem egy BitFenix Phenom miniITX házban van belerakva.

konfig: MSI Z87I , i7 4770 , 2x8GB , egyelőre GTX560Ti /R9-290-re várok/ , SSD + sok TB HDD. Elég masszív kialakítás és mocskos gyors is. Nekem ez az első MSI lapom, de nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#40) Spr1nG


Spr1nG
tag

Én erre szavaznék...

http://www.spring-gas.hu

(#41) Duree


Duree
veterán

Kis méret mellé nagy ár társul.Kár érte,mert ígéretes darabnak tünik.

duree54

(#42) siti válasza kromatika (#37) üzenetére


siti
senior tag

persze hogy nem, ez egy vicc kategória, én sokkal többet kérnék érte :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#43) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ez annak jó, aki sokat jár LAN-ra. :DDD Amúgy király cuccok, szerintem.

(#44) JanR válasza Lomha 8V (#43) üzenetére


JanR
addikt

Vagy annak, akinek elől van a gép a nappaliában és nem rondítja el az összhatást :) Legalább is nálam ez van.

(#45) shteer válasza kromatika (#37) üzenetére


shteer
titán

kevesled? ;] mivel még forintosítva nem ért el hozzánk fölösleges oltani

viszont van viszonyítási pont az ASUS 760 DC mini személyében ami ~70k

..szerintem jónak tűnik

(#46) Spr1nG


Spr1nG
tag

Ez sem rossz lap ~40k körül...
[Asrock Z87E-ITX]

http://www.spring-gas.hu

(#47) hszilard666


hszilard666
veterán

Gyönyörüséges a cucc:) Ezt egy evga hadron airbe dobnám bele!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#48) Lomha 8V válasza JanR (#44) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Kétségtelen, hogy az is egy szempont. :K

(#49) zolee5016


zolee5016
őstag

Azon sokat filózom,hogyha ilyen kicsi mi a tök kerül ennyibe...,hiszen a hűtését is kisebb helyen kell megoldani,ergo ,hangosabb,és nem is lehet olyan hatékony sem igazán......(VGA-ra értem)
Pedig bejön ez a minimalizálás...........

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#50) #72042496 válasza zolee5016 (#49) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ebben több a tervezőmunka, hiszen nem referenciamodell, és szerintem kisebb sorozatban is készül. Ezért magasabb az ára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.