Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) body007 válasza parkr (#47) üzenetére


body007
addikt

Nem az okos funkciókat szeretném használni, csak pl. csatornát váltani, esetleg bemenetet...

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#52) #94529552 válasza body007 (#51) üzenetére


#94529552
törölt tag

Azt mégis, hogy? Bekapcsolás után nem tudsz várni 10-20 mp-et? A PC-d mennyi idő alatt bootol be pl. egy 100x erősebb hardver alatt?

(#53) body007 válasza #94529552 (#52) üzenetére


body007
addikt

Persze, h nem tudok. Felgyorsult világba élünk :D Egyébként a pc-m 1 másodperc alatt indul, csak kinyitom a fedelét és ott a login screen (csak altatom). :)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#54) enginev3.0 válasza #94529552 (#52) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem kb 3-4 másodperc a rendszer felállása :B

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#55) #94529552 válasza body007 (#53) üzenetére


#94529552
törölt tag

:R Remek, a tv-nél pedig van az Energiatakarékos mód>> kép ki, és bármikor egy gombnyomásra működik minden, ha ennyire fel vagy gyorsulva. ;]

(#56) Nemir Ombe válasza #94529552 (#55) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

:DDD

Hmm ....

(#57) body007 válasza #94529552 (#55) üzenetére


body007
addikt

Nem én vagyok felgyorsulva hanem a világ, én csak próbálom utolérni - a tv-m meg próbál visszafogni :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#58) atike


atike
nagyúr

Lehet SMB filemegosztást kezelni vele...? Azaz felhasználói névvel és jelszó védett mappák kezelése hálózaton megoldott...? Elkezdtem keresgetni neten, de nem találtam rá egyértelmű választ... Remélem ez nem azt jelenti, hogy nincs... :U

(#59) hmatyas válasza atike (#58) üzenetére


hmatyas
tag

Nekem sem sikerült :( Ezért megosztottam név/jelszó nélkül.

Csatornakiosztást hogyan lehet megváltoztatni?

(#60) Razi válasza atike (#58) üzenetére


Razi
tag

Én is próbálkoztam vele, de semmi. Ha esetleg tálalsz megoldást írj :R

(#61) mekkGyver válasza atike (#58) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

DLNA szerver elvileg jobb, mint a sima fájlmegosztás (pl. Plex).

Korábbi kommentekre reagálva: én konkrétan azért adtam el az LG TV-met, mert a szoftver lassúsága elviselhetetlen volt. Az, hogy az ordítva bekapcsoló tévét fél percig nem lehet lehalkítani, az szerintem óriási hiba. De film közben is gyakran elgondolkodik, a smart funkciók meg vagy működnek, vagy nem.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#62) #94529552 válasza mekkGyver (#61) üzenetére


#94529552
törölt tag

Így van, DLNA-t kell használni.

A kommented második részéhez; sajnos típust nem írtál ide, így csak találgatni lehet, hogy milyen típusról beszélsz, mert tudniillik, hogy nem egyforma mindegyik. Tényleg sokan egybemossák a tv rendszereket. Van akinek egy 2-3 éves tévéje van, és azt hiszi, hogy minden hasonló rendszerű tv ugyanolyan.

A FHD-s webos3 és 3.5 lehet, hogy lassú volt, de hát erről korábban beszéltünk, csak lehet, hogy nem olvastad. Lehet, hogy fw frissítéssel, és/vagy a tv visszaállításával sem próbálkoztál nála? Ha gyors Smart rendszerű tévét akarsz, akkor UHD-t vegyél webos3.5-ös rendszerrel.
Itt láthatod, ahogy működnek rajta rendesen a smart funkciók és egyéb dolgok, nézd meg majd a videókat.

(#63) mekkGyver válasza #94529552 (#62) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Még nem WebOS, egy 47LA6608. Mindennel próbálkoztam, semmi nem segített, annyi változás volt az utolsó frissítés után, hogy nem látta már a Plex mappáit. :U
Még garanciaidőben tönkrement, alaplapot cseréltek benne, de utána sem lett jobb.
Apámnak a TV-je már WebOS2-es, és nem panaszkodik rá, és nem is szeretek általánosítani, de ezek után már inkább más márkát választottam.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#64) atike válasza mekkGyver (#61) üzenetére


atike
nagyúr

DLNA-n megy a felirat (választás) és a hangsávok váltogatása is? Ha igen, akkor jó. Ha nem.... Akkor nem az igazi...

(#65) mekkGyver válasza atike (#64) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Igen, ha a TV tudja, akkor menüből választható a felirat és a hangsáv is (többek között). Az enyém tudja (még betűtípust is) , de a régin is lehetett.

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#66) oroszlan12


oroszlan12
tag

Sziasztok!tudna vki segíteni?
Kitöröltem a wifi kapcsolatok közül az 5g-s kapcsolatot.
Vhogy vissza tudom állítani mert sehogy nem tudom megkerestetni vele.
vagy csak a gyári visszaállítás segít!?
köszönöm!

(#67) SZATA


SZATA
senior tag

Az LJ sorozatú 3.5-ös tévék közül melyikhez adnak Magic Remote-ot?

(#68) depmod


depmod
senior tag

Srácok, mi a helyzet jelenleg a PLEX-el WebOS 3.5-es készüléknél?
Jól működik, rendben van?

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#69) FlashLed


FlashLed
senior tag

Azért az parádés,hogy a 2 éves modellek már nem kapnak frissítést...

The Mechanic

(#70) SZATA


SZATA
senior tag

Meg lehet valahogy változtatni a sima, nem magic távirányítón lévő netflix és amazon gombok funkcióit?

(#71) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Lehet nem igazan jo topikban kerdezem, de hatha tudtok segiteni.

Adott egy kulso mobil rack ami egy LG 42LK450-ZH televiziora van rakotve, ami rendben latja is a rajta levo adatokat.

Ellenben mikor ezt egy win10-es gepre dugom ra, akkor nem latja a filerendszert.

Mi lehet a megoldas? Mikent tudnam ravenni a win10es gepet hogy lassa az adatokat ? Termeszetesen a formazzam ujra meg hasonlok nem igazan tetszenek mint megoldas, hiszen az adatokra szukseg lenne.

Koszonom

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#72) teokrata


teokrata
csendes tag

Remelem nem offolok.. keresgeltem temakat, de ezt talaltam talan a legkozelebbinek. Elore is elnezest ha nem ide kellett volna.
A lenyegeben egyszeru, de szamomra megis bonyolult kerdes, hogy ezekhez a tevekhez csak az lg sajat soundbarja, wifi fej es fulhallgatoja csatlakoztathato, vagy esetleg valami mas markaju es foleg arkategoriaju eszkoz is megteszi..??

"Csak a halottak latjak a haboru veget"

(#73) hmatyas válasza Bandus99 (#71) üzenetére


hmatyas
tag

Ha van routered akkor usb-n dugd ahhoz, és oszd meg. Akkor mind a tv, mind a gép fogja látni.
(getdataback-re nézz rá, hogy mit ír ki - szerintem van ingyenes próbaverziója)

(#74) arfer


arfer
aktív tag

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék. Vettem egy LG 60UJ634V televíziót. WebOS 3.5 . Hogy a csudában lehet ezen a digitális csatornák sorrendjét beállítani, és az analóg adásoknak nevet adni? Sehogy sem találom :(( ...

(#75) hmatyas válasza arfer (#74) üzenetére


hmatyas
tag

Kiexportálod a sorrendet, majd visszatöltöd - nekem más ötletem annó nem volt.

(#76) kiváncsi f..


kiváncsi f..
tag

Az LG Smart TV böngészőjében hogyan tudom engedélyezni a cookiekat? Nem tudok belépni a google alkalmazásaimba. Csak a TV-n. Telon és a pc-n ok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.