Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lecs@


Lecs@
addikt

Még nem biztos a kinézet. Nekem mindentől függetlenül várós. Beizzít majd a T - s online akció újra remélem :D

512 GB

(#2) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Ha fix. lesz az akksi, és az SD-foglalatot is likvidálják, akkor egy vevővel tuti kevesebbjük lesz. A kollégám mindkét "fícsört" erősen használja.

(#3) TopsyKrett


TopsyKrett
újonc

Csatlakozom az előttem szólóhoz... jelenleg egy note 4 van a tulajdonomban amivel igazán elégedett vagyok. 32gb a belső tárhely és 128gb az sd kártya. Na most a telefon független gyárilag, de így is milliószor olcsóbban jött ki a rengeteg tárhely mintha egy s6 edget választottam volna ugyanis ott a 128gbos verzio fuggetlenul 340.000ft. Ha nem lesz egetrengető a note 5ös újítása eszem ágában sem lesz cserélni a 4est mivel számomra tökéletes. Ha pedig megfosztják az 5öst a bővìtési lehetőségtől akkor... majd azért vásárolok egy 128gbos verziot 340-350ezerért hogy a jelenlegi cuccaim raférjenek?:D na ne vicceljünk már

(#4) Lecs@ válasza TopsyKrett (#3) üzenetére


Lecs@
addikt

128 GB cuccos telóra ? :Y az se semmi :C átlag, normál felhasználónak 32 GB bőven elég. :K

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5) HuTi.HUN


HuTi.HUN
tag

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz.

Note 4-em van, viszonylag friss, de szívesen cserélnék télen, ha lesz értelme. Jó lenne egy kicsit robusztusabb készülékház, nem festett oldalakkal, alapból Qi töltéssel, USB-C csatlakozóval, kevesebb töltelék szoftverrel és nagyobb üzemidővel.

Ezzel szemben, ha unibody lesz a készülék és megszűnik a bővíthetőség, az sajnos kizárja a cserét, ez ilyen egyszerű. Nekem a cserélhető akku nem lét kérdés, de elhiszem, hogy a Note vásárlók jelentős részének elengedhetetlen.

(#6) ak76


ak76
senior tag

Nem lesz cserélhető az akksi,meg a micro sd?
Semmi baj,majd veszek N4-et,mire ez kijön,a Note 4-es kellemes 120-140 K-s sávba süllyed,akinek meg az aktuális csúcs kell,az majd kiköhögi a negyedmilliót,mert hogy nem lesz olcsóbb,az tuti.

(#7) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Annyira fókuszálnak az almás táborra, hogy menet közben szép lassan elvesztik saját hűséges vevőiket.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#8) hunluigi


hunluigi
senior tag

Szintén zenész... Note1-Note3-Note5(lett volna) Inkább várok... A cserélhetetlen akku és a bővítés hiánya részemről a széria halálát jelenti. A Note4 meg nem akkora ugrás. Még az is lehet idővel a kijelzőt cseréltetem a 3-ason (most már azért sárgul, beég) és elvagyok vele még egy darabig.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#9) Fejvadi válasza <Adamsky> (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mert mind a 2 jó dolog :)

(#10) LordX


LordX
veterán

Ha ezt a szerencsétlen üveghátlapos fémkeretes designt fogják erőltetni, akkor veszítettek +1 vásárlót..

(#11) Kékes525


Kékes525
félisten

Így fog kinézni a Samsung Galaxy Note 5

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#12) haddent


haddent
addikt

Nagyobbik S6 Edge? Nagyobb mint 5.1"???? Komolytalan... vicc az egész mobilipar lassan..

(#13) <Adamsky> válasza Lecs@ (#4) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Most megint a kolléga nevében nyilatkozok (mindazonáltal egyet is értek vele):
Szóval neki azért kell a sok hely, mert mérhetetlen mennyiségű zenét hallgat. Kis túlzással nem hallgatja meg 2x ugyanazt. Előfizető vagy 3-4 online zeneszolgáltatásnál, és annak ellenére, hogy van elég jó mobilnete, azért a zenék jelentős %-át lementi még otthon offline-ba.
Nap közben amikor épp nem zenét hallgat, akkor sokat használja a készüléket (igen, telefonálásra is). Na, most tegyük fel, hogy még szeret fotózni is (ami már nem igaz), és ki szeretné használni a gép nyújtotta lehetőségeket. Olyan hamar szaladna tele 16-32 Gbyte, hogy csak na.
És akkor a Note-tól függetlenül. Ez most valami hülye trend, hogy a külső és a design oltárán egyre több mindent áldoznak fel. Kezdődött a cserélhető akkumulátorokkal, aztán jött az sd foglalat elhagyása. Ja, utóbbihoz kapcsolódik a "kedvencem". Olyan fiók, amibe vagy SIM + micro-SD megy bele, vagy SIM & egy második SIM. Magyarán választhatsz (kell, hogy válassz) a dual-SIM és a bővíthetőség között. He? Mindezt (gondolom) azért, hogy még vékonyabb legyen az a nyavalyás készülék, amivel már így is kenyeret lehet szeletelni.
A memóriára ill. a tárhelyre visszatérve. O.K. legyen csak beépített, de akkor ne legyen olyan rohadt drága (ill. legyen 16-tól 256 GByte-ig mindenféle kiszerelésben), ill. legyen végre UFS 2.0 az eMMC helyett.(aminek tényleg volna értelme).

(#14) Luck Dragon

Csak érkezzen már meg, :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.