Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Eléggé borsos az ár,de amúgy tetszik.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Nagyon jó lesz, a MadCatz gamepadomat is imádom, ez pedig még jobban testre szaható lesz, csak az ára is elég húzósnak néz ki, remélem 1-2 év és lejjebb megy.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#3) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nevetséges az ára és csak arról van szó, hogy az aljára lehet karokat illeszteni egy teljesen fapados módszerrel. Nem tudom miért veri erre az egész internet.

(#4) Duck663


Duck663
őstag

Egész ötletes, talán alapból egy ilyennel kellett volna adni a konzolt illetve kellene mondjuk egy frissített változattól (slim pl) nem 150 dodót elkérni érte, ami nálunk már 200 euro, mert az árfolyamokat az amerikai vállalatok roppant "precízen" és korrektül követik.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#5) Assdak válasza Jhonny06 (#3) üzenetére


Assdak
őstag

Hát ha neked cska ennyi jött le, akkor nézd újra a videót.
Plusz karok, állítható nyomásérzékenység, átkalibrálható gombok, cserélhető gpad, és joy ok.

(#6) kkf válasza Jhonny06 (#3) üzenetére


kkf
aktív tag

jóvan Janikám, jól el teccet olvasni :DDD

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#7) kkf válasza Duck663 (#4) üzenetére


kkf
aktív tag

nah te is még az évvel ezelőttieket fújod :DDD mára már az euro annyira meggyengült a dollárral szemben, hogy a szorzó már csak ilyen 1,10-1,13 között mozog. mondjuk mire ideér, tényleg simán lesz 200 EUR, de nem az árfolyam miatt.
mindegy, mert így is kurva drága, csak hardcore gamereknek lehet opció szvsz.

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#8) nemlehet válasza Assdak (#5) üzenetére


nemlehet
őstag

Ok, de ez amúgy mire jó?
Autóversenyhez kormány dukál. FPS-ben pont ugyan annyira nem lehet vele normálisan célozni mint az alappal. Hack and Slash-hez meg minek nyomásérzékenység állítás?

Szóval bohóckodni az alap Xbox joy is tökéletes komoly játékhoz meg amúgy sem gamepadot használ az ember.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#9) Assdak válasza nemlehet (#8) üzenetére


Assdak
őstag

A dpad csere pl kifejezetten jó MK és hasonló verekedős játékokhoz, ahová az alap dpad nem túl idális, a joy pedig katasztrófa. A nyomás érzékenység, és a joy csere szintén sok esetben jól jöhet.
Bohóckodni tökéletes az alap xbox joy is, de ez nem arra való. Sokan játszanak, fifat, egyéb játékokat xbox joy al, és ott kifejezetten jol jöhetnek ezek az extrák.
Az hogy mire jók az extra karok, és a remappelés pedig had ne ecseteljem.

[ Szerkesztve ]

(#10) vitya2 válasza kkf (#7) üzenetére


vitya2
csendes tag

A hardcore gamer már a konzolnál megbukott. :))

(#11) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Szép , szép , de mi az az ár? :U

(#12) Döglött Róka válasza vitya2 (#10) üzenetére


Döglött Róka
veterán

EVO-rol tetszett mar hallani? Egyes, leulhet :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#13) Helmoras


Helmoras
őstag

Pedig szerettem volna egyet... de igy felejtos...

(#14) sagem


sagem
addikt

Tetszetős, de az ára horror, mondjuk újdonság, biztos mérséklődik majd az ár szép lassan.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15) total90


total90
veterán

... de meg is a legjobb az lenne, ha ki lehetne kapcsolni a kontrolleren a vilagitast :Y Idegesito ha este jatszom, kieg a szemem :O

Amugy tetszik az ujitas, de a duplaar nem epp kedvezo.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#16) oriic válasza total90 (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"... de meg is a legjobb az lenne, ha ki lehetne kapcsolni a kontrolleren a vilagitast :Y Idegesito ha este jatszom, kieg a szemem :O"

Az Xbox One kontrollerénél? Azt hogyan, alig világít a kis logó, van hogy a telefont nem találom meg a fényénél. :D

Live-Die-Respawn

(#17) kkf válasza vitya2 (#10) üzenetére


kkf
aktív tag

azért mert te csak PCs Diablo streamről hallottál még, még nem biztos, hogy más nem létezik :))
igazából már alig van PCs játék a versenyeken, ha van is, akkor is csak azért mert az PC exkluzív (pl. Starcraft 2). tartok tőle, hogy nálad megállt a vekker 10 évvel ezelőtt. :DDD

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#18) Assdak válasza kkf (#17) üzenetére


Assdak
őstag

Mondjuk azért ez is eléggé sarkítás. A legtöbb pénzt hozó versenyek azért még mindig PC-s játékok. Moba, CSGO, SC, stb. De ettől függetlenül a konzolos vonal is nagyon erős. Mindkét oldalnak megvannak a maga húzó nevei, és ez így jó.

(#19) Morph76 válasza total90 (#15) üzenetére


Morph76
aktív tag

Kitézázod ,oszt adsz neki neoluxxal!!Máris nem világít! :DD

(#20) Assdak válasza sagem (#14) üzenetére


Assdak
őstag

a 150 dollár nyugaton még mindig aprópénz. Ez egy prémium termék. Meg lehet nézni mibe kerül egy gamer egér+bill+egérpad hármas, aztán rögtön nem olyan horror az ára. Főleg, hogy ez pont arra lesz jó, hogy nem kell két-három kontrollert tartani, az adott játéktípushoz, hanem remélhetőleg elég lesz ez az egy,

(#21) f_you válasza kkf (#17) üzenetére


f_you
tag

Na na na, te miről beszélsz? :D Pont az ellenkezője. Igazán komoly versenyek szinte csak PC-s játékokból vannak, kivéve a verekedős játékokat, meg esetleg még említhetjük a FIFA-t.

(#22) nemlehet válasza Assdak (#9) üzenetére


nemlehet
őstag

Mondjuk a fighting játékokat tényleg elfelejtettem, abból van kompetetív szint és oda tényleg jobb a gamepad. Oda tényleg van előnye ennek. Mondjuk ez gomb remapelés egy szimpla szoftveres dolog, PC-n tucatnyi ingyenes segédprogram tudja, szóval szép nagy rakás marketing bullshitet nyomnak le megint a konzolosok torkán :D

Amúgy ez a "nyugaton aprópénz" dolgot jó lenne elfelejteni. Emlékszem egyszer valaki egy 1200 eurós tabletről mondta, hogy "Apu hétvégén bedobja a kosárba a tej mellé mert megtetszik neki". ROFL... Egy gamer tényleg meg fogja venni, de az a 40k-s egeret is megveszi. Átlagembernek ez nyugaton ugyan úgy drága mint itthon, mert a magasabb jövedelmét nem szarokra költi, hanem inkább szolgáltatásokat vesz. Pl nem józsi bácsival cserélteti az olajat a "hordós jóárasítottra" hanem rendes szervízben, normális olajra.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#23) f_you válasza nemlehet (#22) üzenetére


f_you
tag

Kompetitív szinten verekedős játékokra viszont (úgy tudom) inkább az arcade stick-et preferálják, bár ez nem az én asztalom.

[ Szerkesztve ]

(#24) Assdak válasza nemlehet (#22) üzenetére


Assdak
őstag

De konzolon tudtommal nem volt eddig remap.
Én viszonylag sokat vagyok nyugateuropában-usa-ban. A 150$ aprópénz, mikor egy normális inget, cipőt veszel ennyiért.

(#25) XFishboneHUN válasza Assdak (#24) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Engem pl. itt Lehetetlenmegélniországban, szó szerint agyonüt 150 $-nyi összeg, bármennyire is fájó ezt kimondanom és szerintem nem csak én vagyok így ezzel! :( :W Bár van ONE-om, de fáj ekkora összeget egyben kiadnom! :U

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#26) Assdak válasza XFishboneHUN (#25) üzenetére


Assdak
őstag

Nyilván nem téged akarlak ezzel bántani, mert értem amit mondasz. De amíg itthon is 200k Huf fölött vesznek az emberek telefonokat, meg 30 rongyért cipőt, inget stb, szerintem már itthon sem akkora összeg ez.

(#27) kkf válasza f_you (#21) üzenetére


kkf
aktív tag

hát nyereményben lehet a PC húzó, de nominálisan tuti nem, és a verekedős játékok száma igen szép nagy:
Lássuk, a PC-n kb. ezek vannak, ami említésre méltó: SC2, CS:GO, DOTA2, League Of Legends, Team Fortress 2, Smite, Quake Live, Hearthstone
Na most konzolon: USF4, Tekken7, Mortal Kombat, UMvsC3, Killer Instinct, Super Smash Bros, az összes EA sportjáték, bár ebből inkább csak a FIFA jelentős,P4AU, Guilty Gear, CoD Ghost, és ha nagyon utána gondolnék/néznék még 5 szerintem összejönne.
azt gondolnám, hogy a tendencia is az lesz, hogy a konzol vonal erősödik főleg most az XBOX-One-nal meg a PS4-gyel. Egyre kevesebb játék lesz PC exkluzív, és ami konzolon is létezik, abból tuti a konzolos verzióval lesznek a versenyek megrendezve.

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#28) f_you válasza kkf (#27) üzenetére


f_you
tag

Nem feltétlenül nyereményre gondoltam (bár abban PC mérföldekkel jár konzolok előtt), hanem versenyek számában, minőségében, méretében.
Amúgy én is ezt írtam, egyedül a verekedős játékok és a FIFA van konzolon ami körül komolyabb kompetitív légkör alakult ki. CoD-ból van még komolyan vehető verseny? Nem tudtam róla.
Viszont magában a DotA, vagy a LoL éves bajnoksága sokkal nagyobb mértékű mint az összes konzolos játékverseny éves bajnoksága együttvéve... Nézőszámban, nyereményekben, akármiben.
A tendencia pedig pont az ellenkezője mint amit mondasz :S Régen még voltak konzolon Halo bajnokságok, régen még emlékszem volt konzolos Cod bajnokság. Ezek mára eltűntek, ellenben a PC eSport viszont sokszorosára nőtt az elmúlt pár évben.
Verekedős (és sport) játékokon kívül más pedig nem is nagyon van ami alkalmas lenne kompetitív játékra konzolon.

Szerk.: Ez pedig főleg igaz a multiplatform címekre. Azért konzolon van ennek a két stílusnak a kompetitív környezete, mert ezeknek az irányítása sokkal jobb gamepaddal vagy stickkel. Minden másra sokkal jobbak a PC-s perifériák, akkor miért is a handicapes rendszeren rendeznék a versenyeket belőlük?

[ Szerkesztve ]

(#29) oriic válasza f_you (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Régen még voltak konzolon Halo bajnokságok, régen még emlékszem volt konzolos Cod bajnokság. Ezek mára eltűntek, ellenben a PC eSport viszont sokszorosára nőtt az elmúlt pár évben."

Őőőőő, mind Halo, mind CoD versenyek vannak a mai napig több száz ezer dollár nyereménnyel.

Live-Die-Respawn

(#30) f_you válasza oriic (#29) üzenetére


f_you
tag

Hmm, igazad van, ezt benéztem. Az elmúlt időben mintha nem láttam volna róluk semmi hírt, stb. Mindenesetre a PCs szféra még mindig nagyságrendekkel komolyabbnak tűnik.

Szerk.: Halo-ból van a Halo Championship Series-en kívül más verseny is?

[ Szerkesztve ]

(#31) total90 válasza oriic (#16) üzenetére


total90
veterán

Igen, a kontroller... ha aramszunet van es kimegyek vele az utcara, azt hiszik az emberek feljott a nap. Na jo, tulzok, de szerintem rohadtul vilagit. Amugy tenyleg jo lenne ha ki lehetne loni, vagy csokkenteni a fenyerot. Gondoltam mar arra is, hogy szetszedem, kiiktatom a LED-t.
Az uj TV-n is kikotottem... utalom az ilyen kis genny LED-eket, mindig az osszes az en szemembe vilagit :W

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#32) oriic válasza f_you (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HCS van tudtommal csak perpill...Halo 5-tel indul majd új széria HCS mellett.

Live-Die-Respawn

(#33) nemlehet válasza Assdak (#24) üzenetére


nemlehet
őstag

Jó hát tudtommal sem, csak én pl elég átverésnek érzem, hogy egy közepes programozó 1 délutáni munkáját adják el neked feature-ként.... Aminek már évek óta alapnak kéne lennie.

Azért a 150 dolláros cipő nyugaton sem a tömegek sajátja. Igen, sokkal szélesebb a réteg ami képes és hajlandó ennyit kiadni, mert arrafelé létezik a középosztály, míg itthon legfeljebb az emlékeinkben. Ráadásul nem mindegy, hogy ki tudja fizetni, vagy megengedheti magának. Mitől is van az amerikaiaknak átlagosan 5000 dollár hitelkártya tartozása? Az azért ott is két havi átlagbér, ha semmi mára nem költesz....

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#34) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Ha bejelentették volna hogy mától játszhatok bill egér combóval, Na az forradalom de ez ennyiért... Nem hallanak ezek? Nem olvasnak fórumokat?

(#35) alevan válasza total90 (#15) üzenetére


alevan
őstag

A logó fényét is lehet vele állítani. Az istennek sem jut eszembe hol olvastam (valahol biztos, ha nem bejelentés közben mondta a faszi). Hamegtalálom, belinkelem.

(#34) cacasz02 A bill és egérhasználók még szerintem nem játszottak konzolon és ezért írnak ennyi butaságot.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#36) cacasz02 válasza alevan (#35) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Játszottam fps-t konzolon és olyan volt mintha megkötözve zsákbavarrva kéne futkozni. A kontroller sok játékhoz jò de mint az autóversenyhez kormány, máshoz meg bill egér dukál. De amúgy a bejelentés súlyát szerettem volna megitélni.

(#37) Döglött Róka válasza cacasz02 (#36) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jo jo, menj vissza a pc ele :) Szia!

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38) Supr@ válasza cacasz02 (#36) üzenetére


Supr@
senior tag

+1

Volt konzolom, ps1 ota az osszes ps es box, kiveve meg az uj generacio (majd ha jon gt7), es mellette pc. Tehat nem ma kezdtem, viszont fps nem konzolra, kontrollerre valo. Aim meg a tobbi segitseg... Aki kicsit is komolyabban cs-zett, ut-zott vagy q3-azott, azoknak a 99%-a nem tud es nem is akar atszokni konzolra szerintem. Pedig sajna elkerulhetetlen lesz idovel. A mai verpistik meg konzolgagyicodon nonek fel, szoval ez a jovo.

Hogy on is legyek: jonak tunik azert a joy, de ennyiert... Majd az elhivatottaknak, es verpistiknek.

Ja es attol hogy nyugat, nem azt jelenti hogy megvesz az ember minden xart. Igen, megteheti az ember, de ez nem azt jelenti, hogy meg is veszi. Attol hogy ho vegen tobb marad, nem azt jelenti hogy 150ert vesznek kontrollert, cipot, vagy egyeb dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#39) haddent válasza Jhonny06 (#3) üzenetére


haddent
addikt

Mert ez egy Microsoft hír. Nézd csak meg, ha Sony hír jön vagy ne adja az ég MS ellenes, akkor megy a fujjogás még ha jó akkor is csak "mehhh", de ha jön egy MS hír akkor nyálverés és egy örökérvényű érv marad :D

(#40) alevan válasza Supr@ (#38) üzenetére


alevan
őstag

Casual szinten pedig bőven elég a kontroller FPS-ekhez. Pl. amikor a notival fekszem az ágyban, a Fallout 3-mat kontrollerrel írányítom.

(#39) haddent Az utóbbi években pont az ellentéte volt jellemző: akármit csinált a Microsoft, az szar volt. Azért kicsit más most olvasni pl. nemzetközi sajtót, ahol végre nem alapból pesszimista cikkek vannak MSel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#41) fikiri666


fikiri666
csendes tag

Csak nekem tűnt fel a hasonlóság!!!
http://www.techradar.com/news/gaming/this-is-the-final-steam-controller-1287258
És az ára is kedvezőbb!!! :C :C :C :W :W :W

(#42) alevan válasza fikiri666 (#41) üzenetére


alevan
őstag

Mi a hasonló bennük? Annyira hasonlít az Elite és a Steam kontroller, amennyire a vanilla xbox és a Steam kontroller.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#43) jimmy399 válasza Assdak (#26) üzenetére


jimmy399
senior tag

Ejj Mester!

Igen az átlagekereset megvan 200 000 Huf. DEBNEM az átlag embereknek, mert a középvezetők, meg a politikusok, meg a sok ingyenélő felfelé viszi az átlagot. Én havi 50 000 Ft-ból élek meg /jó esetben/, ami tisztán megmarad....

[ Szerkesztve ]

--- N/A ---

(#44) Döglött Róka válasza jimmy399 (#43) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Senki sem kotelez ra, hogy ennyibol elj -> talald fel magad karogas helyett.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#45) crazyhardver


crazyhardver
csendes tag

Nagyon tetszik, kicsit drága

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.