Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NewMacUser


NewMacUser
csendes tag

Erre felkapod a fejed.
Tehát mint reklám, kitűnő húzás.

|,,| I need someone to show me the things in life that I cant find, I cant see the things that make true happiness, I must be blind |,,|

(#2) balazsrev


balazsrev
csendes tag

A reklámot láttam már többször is, de amikor a hírre kattintottam fogalmam sem volt, melyik játékről van szó. Tehát részben sikeres a reklám, mert figyelemfelkeltő, de az én esetemben mást nem nagyon értek el.

(#3) fordfairlane válasza balazsrev (#2) üzenetére


fordfairlane
veterán

A reklám sokszor így is működik, tudat alatt. Nem tudod, mi a játék neve, de aztán mikor megjelenik, meglátod egy banneren, vagy az üzletben a játékot, és valamiért felkelti az érdeklődésedet a többi között. Akkor meg azt nem fogod tudni, hogy miért pont az a játék keltette fel. :)

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#4) Nunder


Nunder
őstag

Nem csak a ruha lesz rajta kevesebb, hanem az arca is csinosodik. Abból a pixeles orrból szép női nózit varázsoltak. Mondjuk nekem még mindig nem jött le teljesen hogy mit is takar a játék. Ez egy ismerkedős oldal online szerepjátékba burkolva? :F

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#5) -kdM- válasza Nunder (#4) üzenetére


-kdM-
senior tag

szerintem az a kep azert olyan amilyen mert egyszeruen kis felbontasu...biztos volt abbol is jo minoseg

"Ez egy ismerkedős oldal online szerepjátékba burkolva?"

ezt honnan veszed? a hirben ketszer is szerepel hogy strategiai jatek (kepek alapjan pedig egesz jonak tunik)

[ Szerkesztve ]

(#6) NewMacUser


NewMacUser
csendes tag

egyébként meg: sex sells

|,,| I need someone to show me the things in life that I cant find, I cant see the things that make true happiness, I must be blind |,,|

(#7) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Melltartoval is ugyanugy lognak a mellei! :-D

(#8) littlelion21 válasza Silentfrog (#7) üzenetére


littlelion21
addikt

De gonosz... ;]

(#9) Nunder válasza -kdM- (#5) üzenetére


Nunder
őstag

Abból, hogy " Egymillió játékos, ismerkedj név nélkül", nomeg a vonzó fehérnépek is közre játszanak. :B

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) Wolverine válasza Nunder (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, ez egy online stratégia, amit csöccsel akarnak eladni. (amúgy a változás szvsz egyszerűen Photoshop volt.)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) fordfairlane válasza Wolverine (#10) üzenetére


fordfairlane
veterán

... amit csöccsel akarnak eladni.

Lehet, hogy most sokak szemében csökken az "értékem" :DDD , de amikor először megláttam ezt a képet, (és már nem emlékszem, hogy hol láttam, milyen kontextusban), én is ezekre figyeltem fel legelőször (a csöcsökre), úgyhogy tényleg működik!

x gon' give it to ya

(#12) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Semmi extra. Csak előkészítik a következő szponzoruknak a reklámfelületet. Mellplasztika. :D

(#13) mate0217


mate0217
aktív tag

Engem egyáltalán nem zavar és nem is fog ;] ;]

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#14) Zirowe


Zirowe
nagyúr

de most akkor a mellek miatt ki kéne próbálnom a játékot?:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15) Gergo88 válasza Zirowe (#14) üzenetére


Gergo88
tag

mi abban a rossz?

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#16) Depression


Depression
veterán

Ezzel csak a bárd új képességét reklámozzák, amivel le tudja varázsolni a nőkről a melltartót.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#17) Nunder válasza Wolverine (#10) üzenetére


Nunder
őstag

De akkor ez egy nyerő stratégia nem? ;]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#18) Wolverine válasza Nunder (#17) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak akkor, ha valóban nő a felhasználószám... :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) Sirandrish


Sirandrish
legenda

hát ez aztán a cuccoscucc...
Én egy játékot amit nem akarok megvenni akkor sem venném meg ha 15meztelen nő reklámozná...szerintem semmiféle érzés nem szabadul fel a játékot illetően az emberekben..maximum a csajost illetően..de azzal a játékfejlesztők/kiadók nem sokra mennek...

Bár lehet én gondolom rosszul

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Wolverine válasza Sirandrish (#19) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Evony ingyenes. (és ha rákattintasz a reklámra és eljutsz a regisztrációs oldalra, már nyertek egy kicsit.)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) Sirandrish válasza Wolverine (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

az addig rendben van de nemhiszem hogy egy bögyös maca végett fog valaki játszani valamivel...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Nunder válasza Wolverine (#18) üzenetére


Nunder
őstag

Viccelsz? Az első reklám miatt én is rákattyintottam a linkre. :DDD Majdnem be is reggeltem, de utána mondtam, hogy na nem úgy megy az. Szóval ha csak minden 8. embert sikerül bepalizniuk aki úgy tesz mint én, már akkor is sikeres a reklám. Mondjuk kissé félrevezető szvsz. :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23) mr.janyka


mr.janyka
csendes tag

miért nem tudok építeni, fejlődni ? Pedig van egy csomó mindenem(kaja, arany, ...)...!? Segítenétek egy kicsit?

(#24) alien_


alien_
őstag

Az gáz, ha előbb vettem észre a kevesebb sharpening-et, mint a melltartó (hálóruci) hiányát? :DDD

Swarm is coming.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.