Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Face8814


Face8814
őstag

Piszok jól néz ki az a lap.
A 450$-os ár a lapért még nem is olyan riasztó ( a csúcs X58-as deszkák árát figyelembe véve ).

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2) Chiller


Chiller
őstag

:C :W :(

(#3) brumesz


brumesz
aktív tag

nagyon durva. ha össze akar az ember hozni egy 4 kártyás megoldást, akkor bizony elkél egy brutális táp és 12 tápcsati a karikra :Y

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#4) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Biztosan elterjedt darab lesz. Bár valaki tutira megveszi és tesz is fel róla képet.

(#5) zuchy


zuchy
őstag

És mivel kötik össze a 4db kártyát? :F
Amúgy elég dúrva cucc, 3db 6pines csati. :Y Érzem, meg fognak dőlni a 3DMark rekordok. :DDD

PC-STYLE.hu

(#6) szuper-t válasza zuchy (#5) üzenetére


szuper-t
senior tag

és mikor jön ki az ehez a laphoz ajánlott "táp" ?:D bocs ..:d erőmű:D
kártyánkénti 100W szerintem a minimum nem + a lap meg a proci:D

(#7) Hulk24


Hulk24
aktív tag

:Y :Y :Y Ez állat!!! Nálam Asus powa van!:D:D De ez nagyon ott van!:Y:Y:Y

(#8) Geönczy


Geönczy
aktív tag

Komoly a cuccos.
Azért kiépíti magának a dolgot.
Evga alaplap melybe akkor már olyan Evga vidkari kell.
Majd jönnek még a nélkülözhetetlen egyéb Evga hardverek...szoftverek is.
Tény hogy pöpi a kinézete.

(#9) Atis707


Atis707
tag

Inkább 2db 'sima' gtx 285 SLI-be (vízhűtéssel, azaz 1 slotot foglalnak), +1 GTS 250 (ala 9800GTX) fizikának ( az is vizes), meg 2-3 db PCIe-s Photofast SSD Raid tömbe :Y ...álmodozni lehet :D

Amúgy kívánatos lap :P ...és a digitális pwm se rossz ötlet, mások miért nem alkalmazzák (tudom, hogy nem jobb csak kevesebb helyet foglal)

[ Szerkesztve ]

(#10) zuchy válasza szuper-t (#6) üzenetére


zuchy
őstag

Az kevés lenne a 100W kártyánként. Ha tuningolnak is, akkor 250W minimum kéne a karikra. De nem muszáj 1 tápot használni... :)

De még mindig nem értem, hogy hogyan is kötik össze a 4db videokártyát... :U

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#11) leviske


leviske
veterán

Sok táp van, amire 12 PCI Express konnektort szoktak pakolni? :F

(#12) szuper-t válasza Atis707 (#9) üzenetére


szuper-t
senior tag

ha megépítetted a gépet átmennék 3dmarkot futtatni:D

(#13) whiz


whiz
aktív tag

Na ez egy igazi eszement dolog... de tetszik! :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#14) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Nemsemmi. De kérdem miért? :W

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#15) Morden24 válasza szuper-t (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Már rég kijött, lent van Pakson :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#16) nyunyu


nyunyu
félisten

Egyaltalan hogy akarnak 4 duplaslotos VGAt beleepiteni a gepbe, mikor az ATX hazakon csak 7 kartyahely van? :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17) bolvar válasza nyunyu (#16) üzenetére


bolvar
senior tag

ott a pont énis ezen agyaltam ahogy megnéztem a házam:D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#18) Atis707 válasza szuper-t (#12) üzenetére


Atis707
tag

Hozz kb. fél misit a 3 tré markal eggyütt, akkor szó lehet róla. :D bár pezsgőt fognak bontani az E-onnál ha egy ilyen beüzemel 4 GTX 285-el :DDD (egyik fórumtárs után szabadon... :P )

16: És ki az aki ezt házba teszi? :D

(#19) nyunyu válasza bolvar (#17) üzenetére


nyunyu
félisten

AT szabvanyban meg 8 kartyahely volt, ATX lecsokkentette 7-re.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20) macilaci78 válasza nyunyu (#16) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kókányolnak. :DD

Viszont itt van ez a bődületes videóteljesítmény, de hova kötök egy rendesebb hangcuccot? Majd biztos a sz@r alaplapi hétpontegyre? :o

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#21) #97544192 válasza Atis707 (#18) üzenetére


#97544192
törölt tag

"bár pezsgőt fognak bontani az E-onnál ha egy ilyen beüzemel 4 GTX 285-el"

(#22) Duree


Duree
veterán

Hát ilyenem biztos nem lesz

duree54

(#23) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Egy kicsit egyébként zavarna az, hogy a kártyák elég szűkösen, közel helyezkednek el egymáshoz. Hűtés szempontjából nyerő ez?

(#24) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Jó lap, majd 5 év múlva best buy lesz! :D

(#25) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

hát ez szép és jó de azokon a karikon a hütés totál el van rontva, egymás légbeőmlőjét takarják, arról nem is beszélve hogy a 4. már el sem fér normál házban, ergó marad a víz mind a 4 re azt akkor már van hely hangkarinak is :) meg tv tunernek is :)

még1 érdekes dolog: az alaplapon van egy kis venti az vajon merre fujja a levegőt? mert akár a proci hűtő ellenébenis dolgozhat ami nagy butaság lenne.

az sli összeköttetés meg talán olyan lánc szerü mint a 3-way-nél csak tovább ér :)

táp szerintem egy 1200 W-os elég neki csatlakok száma már kérdéses, de több tápot nem vagyok biztos hogy gányolás nélkül lehetne használni.

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#26) #97544192 válasza juliabrilke (#23) üzenetére


#97544192
törölt tag

"Hűtés szempontjából nyerő ez?"

Nem. :DDD
Az új Asus MARS hűtése sem nyerő, 70C idle, 4000 RPM-en... Pff. :D

(#27) Ősember válasza nyunyu (#16) üzenetére


Ősember
őstag

ha a legalso foglalatba teszel kartyat az miert nem jo? :U ha van penzed 4 vga-ra, akkor legyen penzed akkora hazra is, ahol az alaplap alja nem a haz aljanal van, hanem van egy kis mozgaster ;)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#28) Morden24 válasza juliabrilke (#23) üzenetére


Morden24
nagyúr

Attól függ. Ha pl. szereted, hogy néha túlmelegedés miatt lezár a rendszer, akkor kifejezetten musthave :D

Sectumsempra - For Enemies

(#29) Egzee


Egzee
őstag

Én ezt az egész alaplapot nem értettem mikor megláttam a képet de sebaj... A kérdéseitek, ilyen extrák, hogy a házban csak 7 bracket van, attól meg 10 pontot esett az IQ-m... NAH KÉREMSZÉPEN ÍGY KELL GYÁRTANI A SZART!

A termék beszerelése és installálása előtt feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét!

(#30) juliabrilke válasza Morden24 (#28) üzenetére


juliabrilke
addikt

Maximum valami uborkaszeletelő ventikkel tudnám elképzelni vagy vízűtéssel. :)

kép

Már ezeknél is nagyon kicsi hely van a ventiknek. Pedig ez "csak" 3 way sli.

[ Szerkesztve ]

(#31) X@b3e


X@b3e
addikt

Van baj az EVGA-nál rendesen

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#32) #97544192 válasza X@b3e (#31) üzenetére


#97544192
törölt tag

Valamivel prezentálni kell majd a Radeon-okat, de előtte egy kis sejtetés, hogy bajban vannak? ;] :D Kell a Classified Edition GTX 285... KELL!

[ Szerkesztve ]

(#33) subaruwrc válasza zuchy (#10) üzenetére


subaruwrc
félisten

De még mindig nem értem, hogy hogyan is kötik össze a 4db videokártyát...
speciális 4way sli híddal ami jár a laphoz.

(#34) tome.jr


tome.jr
addikt

Nagyon durva cucc :Y

Viszont elterjedni nagyon kis számban fog, mivel elég korlátozott keretek között lehet csak használni (GTX 285 Classified-dal).

Ehhez tényleg 2 db táp kell. A legkomolyabb tápok sem tudnák kiszolgálni mar csak a VGA csatlakozók száma miatt is. A hűtést csak és kizárólag vízzel lehetne megoldani, egymásra pakolva a 4 kihegyezett VGA pillanatok alatt lekapcsolna túlhevülés miatt. Házban valóban valami órmótlan monstrumban férne csak el, a 2 db táp miatt meg lehet még abban sem.

subaruwrc: mint ahogyan az X58 Classified-hoz is van spéci 3 way SLI híd a 4. PhysX kari miatt.

BR4D: vajon mihez kellene neked egy ilyen Classified GTX 285? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) #97544192 válasza tome.jr (#34) üzenetére


#97544192
törölt tag

Hidd el, lesznek olyan elvetemültek, akik az összes általad említett problémát megoldják, csak hogy viríthassanak a tömegben.

(#36) Anal


Anal
tag

Nagyon adja!

Veszek is hármat belőle, hadd fűtsön télen!

Letöltőgépnek tökéletes

:C :C

[ Szerkesztve ]

Ha gyüssz löszöl, ha hozol öszöl // 24/72 forever! Szól a Bumeráng!!!!!!!!!!!!!!!

(#37) benedekco


benedekco
addikt

milyen szar lap ez? hol a floppy csati? hol a soros port? hol az lpt? meg áll az ember esze...

amúgy meg lehet olcsóbb lesz mint az előre kiépített nagynevű "render gépek" (GPGPU rendszerek?)

hangkarisoknak meg ajánlom figyelmükbe a külső cuccokat

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#38) vd1992


vd1992
tag

ehhez nagy ház kell, az tuti...

(#39) Enton


Enton
addikt

Egy ilyen csuda alaplap kell nekem. Habár nincs még nagy tolongás ez ügyben. De az ASUS szupercomputerrel ők már ketten vanak. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#40) #97544192 válasza vd1992 (#38) üzenetére


#97544192
törölt tag

Miért kéne nagy ház hozzá? :(
HAF 932-be röhögve elférne.

(#41) Hunter2


Hunter2
addikt

Miért nem 4db 295-öt kötnek egybe? :DDD

(#42) benedekco válasza #97544192 (#40) üzenetére


benedekco
addikt

meg az íróasztalon is, csupaszban...
télleg agyrém, hogy miket tolnak manapság...

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#43) Morden24 válasza juliabrilke (#30) üzenetére


Morden24
nagyúr

Aki már ennyit rászán a gépére, annak szerintem nem esik nehezére egy vízhűtést még hozzácsapni a számla végére.
Ha másért nem, hát azért, mert a négy féltégla a globális felmelegedés mellett szerintem kellő háttérzajt is biztosít :D

Sectumsempra - For Enemies

(#44) vd1992 válasza #97544192 (#40) üzenetére


vd1992
tag

nemfér bele HAF932-be.. abba maximum E-ATX lap megy... az 12" magas... de ez 13.5" magas

(#45) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát, nekem sincs éppen lassúnak mondható gépem, de még arra is azt mondták sokan, hogy minek?

Akkor EZ? :Y

Biztos megzabál pár wattot a komplett rendszer. Ehhez érdemesebb Paksra költözni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#46) Depression


Depression
veterán

Éljenek az új rekordok!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#47) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Az a baj hogy látszik hogy aki dicséri ezt a sz@rrakást annak még egy nyamvadt sli konfigja sincs. Pedig ha lenne tudná hogy ez egy atom nagy parasztvakítás a gazdag hülyegyerekeknek. Mert hogy semmi se használja ezt ki az 100%. Max tudományos számításokhoz meg rendereléshez ha a vga-ra támaszkodik. Vicc az egész crossfire/sli téma. (Pedig nem a hardver oldalon bukik el sajna hanem a játékok optimalizálásán)

(#48) tome.jr válasza #97544192 (#40) üzenetére


tome.jr
addikt

Nem biztos hogy belemegy. Ilyen házam van. Ha lent van a táp akkor biztos nem, oda a mostani E-ATX lap is éppen befér, vizezve a kártyákat a PhysX karinak nem marad hely. Ha pedig felülre teszed a tápot akkor meg nehéz kivezetni a vizet.

Korábbi TT Armor+ házamban viszont elfért volna.

(#49) luw2win


luw2win
őstag

áháá ilyen nincs :DDD
sniper elite le vagy maradva... ;]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#50) westlake válasza Mr Bond 007 (#47) üzenetére


westlake
félisten

szerintem meg az a baj, hogy ilyen baromsagot leirsz es egeted magad.. bar, vegulis ez miert lenne baj?

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.