Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

Semmi nem hökkentett meg annyira ezekből mint hogy a második leggyakrabban keresett a kaják közül a "Medvehagyma recept"... Like whaaaaaat? :Y

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) dajkopali válasza Gomez86 (#1) üzenetére


dajkopali
addikt

ez tényleg "trendi" :)
én szerencsére olyan helyen lakom, ahol pár száz méterre vannak a medvehagyma-telepek - de most már a kertbe is telepítettünk, mert az óriási kereslet miatt a barmok gyökerestül tépik ki őket, így veszélyeztetve a fennmaradást
nagyon állat növény, szinte bármit feldob :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) Heeken válasza Gomez86 (#1) üzenetére


Heeken
tag

Az aluljárós árusok miatt van. Nem tipp.

"Medvehagymáááááát szááázzzéé! Százzasséé a medvehagymááát!"

;]

(#4) KRi2


KRi2
aktív tag

érdekesen lehetnek szűrve ezek a listák...
Borkai ügy, valaki? Komolyan többen kerestek rá mondjuk a "berlini fal leomlásra"?
[link]

||| | || ||||| | ||| ||

(#5) Juhaszatti válasza KRi2 (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A berlini fal valószínűleg az évforduló miatt volt "felkapott".
De egyébként tényleg érdekes.

(#6) UnA válasza KRi2 (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Nézd meg itt, pontosan látszik a trend [link]

(#7) KRi2 válasza UnA (#6) üzenetére


KRi2
aktív tag

Háth énis ugyenezt linkeltem (vmiért csak 2.-ra jön be a googli), csak abban a Vajnával való összevetés is rajtavan, amiből az is látszik hogy Borkai-ra többen kerestek.

||| | || ||||| | ||| ||

(#8) UnA válasza KRi2 (#7) üzenetére


UnA
Korrektor

Oké, nem figyeltem eléggé a linkre, de az a helyzet, hogy valójában egyik lap sem hasznos a kérdés eldöntéséhez, mert nincsenek rajta számok a keresés valódi mennyiségéről, hanem csak azok időbeli eloszlásáról.

(#9) nexplo


nexplo
őstag

Érdekes egy lista lett na :) én nem gyarapítottam ezeket a kereséseket :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#10) akaido


akaido
addikt

Na és a big "sziszik"_dot_org? ;] Az smafu?

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#11) kolopele válasza KRi2 (#4) üzenetére


kolopele
nagyúr

Mert mi érdekes van egy Borkai ügyben? Max. az ellenzéki politikusoknak fontos, hogy lehessen valamivel támadni.

(#12) KRi2 válasza kolopele (#11) üzenetére


KRi2
aktív tag

Persze semmi, mindennapos dolog. Csak a világhírű, sztárfilm-biztos halála kevesebb embert érdekelt a google szerint. Borkai-ra neked felesleges is rákeresni. Az összevetésem alatti térképről meg semmire se következtess.

||| | || ||||| | ||| ||

(#13) kolopele válasza KRi2 (#12) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az ilyen Borkai, Vajna ügyek számomra teljesen érdektelenek voltak mindig is. Borkai sportoló volt, Vajnai híres filmrendező ( ő már tényleg csak volt). A magánéletük meg senkire nem tartozik. Engem sokkal jobban érdekel ha már google egy-két olyan angol kifejezés amit esetleg sikerült elfelejtenem, vagy pl. arra hogy megint hány felelőtlen ember nem fogja beoltatni magát az influenzajárvány előtt, vagy mennyien adatják be gyerekeiknek a bárányhimlő elleni oltást. Nem lehetünk egyformák :)

(#14) Fred23 válasza kolopele (#13) üzenetére


Fred23
nagyúr

Sokakat érdekelt pedig.

Szerk.: a földmutyin -meg egyebeken- gazdagodás szerintem se elég ok a magyaroknál az érdeklődésük felkeltésére, de szerencsére itt ribancok is voltak, arra meg már ugrott a nép. Valahol ez persze szomorú.

[ Szerkesztve ]

(#15) kolopele válasza Fred23 (#14) üzenetére


kolopele
nagyúr

Na igen, a csajok mindenek felett :) Olykor nehéz is ellenállni........ Sajnos a bulvár nálunk a reneszánszát éli, olyan ez mint a való világ, biztosan nagyobb nézettséggel bír mint mondjuk egy Rómeó és Júlia.

(#16) Fred23 válasza kolopele (#15) üzenetére


Fred23
nagyúr

Itt is a bizonyíték: Lackner Csaba már nem érdekelte az embereket, mert az a kijelentése, hogy hülye, aki nem tud évi 100 milliót lenyúlni az ő helyzetében, nem elég izgalmas az embereknek. Voltak Libancok? -nem voltak. :D

(#17) C4mp3r válasza kolopele (#13) üzenetére


C4mp3r
addikt

michael jackson is viszonylag hires enekes volt, megis kit erdekel, hogy a maganeleteben gyerekekkel fekudt ossze, csak rajuk tartozik. biztos teged nem erdekel, hogy a valasztott kepviselod egy yachton kurvakkal szopatja magat miutan felszivott par csik kolat, raadasul a te penzedbol, de azert szerencsere van ebben az orszagban meg par ember akinek eldurran miatta az agya. elhiszem, hogy 10 ev fidesz rombolas utan mar nem sok mindenre kapjak fel az emberek a fejuket, de azert ez a kis ritka betekintes, egy atlagos ner lovag eletebe sokaknal kiverte meg a biztositekot. ha meg szerinted vajna tenyleg csak egy hires filmrendezo volt, akkor ahogy mondani szokas I got a bridge to sell you :)

(#18) CPT.Pirk válasza kolopele (#15) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Semmi gond nem lenne ezzel, ha Borkai a VV villában tolta volna a khm. hogy mondjam, vonatot...

Mivel már teljesen hétköznapi téma lett a lopás, sikkasztás, földmutyi, trafikmutyi, sorosozás, migráncsozás, így nem meglepő, hogy egy ilyen fehér poros kufirc májszter polgármester ügye még bír hírértékkel és átüti az ingerküszöböt. Ebben az ügyben az a baj, ha csak az ellenzéki politikusokat zavarja... - Hol van ilyenkor a keresztény konzervatív értékrend? Nem, ne válaszoljon erre senki. :N :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19) kolopele válasza C4mp3r (#17) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azért a pedofíliát ne hasonlítsuk már össze a k....zással. Azért meg külön sorry hogy nem vagyok Fidesz ellenes mint oly sokan. Nekem semmi rosszat nem tettek. A holdudvar meg minden pártnál előnyöket élvez, ez mindig is így volt, ez engem valóban nem tud érdekelni. A saját életem teljesen rendben van, ez sokkal jobban érdekel mint az hogy Mészáros mennyit keres óránként. Ki tudja ki mit tenne abban a pozícióban ha ő lenne ott.

(#20) kolopele válasza CPT.Pirk (#18) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azért amit az ellenzék híresztel az nem mindig van úgy. Az emberek zöme hall valamit ilyen-olyan mutyikról, és abból már akkora hírt kreálnak hogy az csoda, ha igaz ha nem. A migráns téma megint más, arról tudna mesélni volt határőr barátom nem keveset, igazabb dolog ez mint sokan gondolnák.

(#21) CPT.Pirk válasza kolopele (#20) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nekem van olyan ismerősöm, aki vonattal szállította anno az összegyűjtött migriket az egyik gyűjtőtáborba, teli vonatokkal. Aztán már nem, mert egy ideje már nem jönnek a migrik. Ezt csak azért említettem, mert ma már ez is egy lejárt lemez, ami már nem üti át az ingerküszöböt. - (csak megjegyzem, nem vonom kétségbe a fal felépítésének szükségességét, de pl. az éheztetéses esetek miatt nem vagyok rá büszke)

A nem mindig van úgy, arra meg azt tudom mondani, hogy Polt országában elég nehéz bármit is bizonyítani. De ez már egy másik tészta, Borkai esetén nem sok bizonyítani való van, mert ott van minden a videóban. Hogy a Borkai egyik plakát szlogenjét idézzem, "nem lankadunk!" :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22) Juhaszatti válasza CPT.Pirk (#18) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Sajnos az a baj, hogy annyira hozzászoktunk az ilyesmihez, hogy igen nehéz már elérni az emberek ingerküszöbét. Jól mutatja ezt az újraválasztása is. Hiába nem magánügy, elég sokan gondolják mégis úgy.

Egyébként ezt épp ma sikerült lencsevégre kapnom. Szép nagy mementója az ügynek, kíváncsi lennék mióta víríthat ott, hogy még nincs eltűntetve.

(#23) CPT.Pirk válasza Juhaszatti (#22) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ahhh. :DDD Erre csak az Auróra - Előre kurvák gengszterek c. száma lehet a válasz! [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24) kolopele válasza CPT.Pirk (#21) üzenetére


kolopele
nagyúr

Szerintem Borkainak elsősorban a családja felé van szégyellnivalója. Amennyiben én ilyet csinálnék, attól még ugyanúgy lehetnék jó és sikeres vezető, max. nem bírná a lelkiismeretem családos emberként. Egyedülállóként nem lenne ezzel semmi probléma, nem lehetünk egyformák. Mondjuk a kábítószer már más lapra tartozik, csak ugye vannak illegális szerek (kokain), és nem illegális ( cigaretta, alkohol). Az én szememben mindhárom büntetendő lenne, habár a cigi csak akkor ha más is kénytelen lenne szívni a füstjét, de szerencsére ez már a múlté ( kivéve a védtelen kisgyerekeket az otthonukban).

[ Szerkesztve ]

(#25) CPT.Pirk válasza kolopele (#24) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A Horvát törvények tiltják a fizetett szexet, vagyis a prostitúciót, nyomoznak is az ügyben. Egy Ilyen estére meg hát nem igen mennek a lányok csak a szex öröméért... Továbbá az említett drogokon kívül nyomoznak idehaza hivatali visszaélés és zsarolás ügyében is. Szóval kicsit több felé kell elszámolnia, mint a családja felé. Az csak hab a tortán.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#26) UnA válasza kolopele (#24) üzenetére


UnA
Korrektor

Aki hazudik a családnak, az miért ne hazudna neked? Nehéz ám ezt kimagyarázni...

(#27) kolopele válasza UnA (#26) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nekem semmi közöm Borkaihoz, hazudhat ahogy akar, attól nekem se jobb, se rosszabb nem lesz. Volt egy idő amikor nagy politikai csatákat folytattam más oldalakon, de ez már a múlté.
A saját és a családom élete számít csak, ez van, azt meg én irányítom.
CPT.Pirk: Amennyiben bebizonyosodik a bűnössége akkor bűnhődjön. Láthattuk már Bajnai vagy Gyurcsány esetében is hogy ez nem igazán működik idehaza.

(#28) CPT.Pirk válasza kolopele (#27) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ezeket kár idekeverni. Feri esete nem egyéni bűnösség, az kollektív Mszp vezetőségi dolog volt, eredményeképpen azóta se nyertek választást, se túl sok szavazatot. Bajnai esetén ilyesmi nem volt. De mindezekre ott volt a Budai Gyula, mint elszámoltatási kormánybiztos, aki mégsem jutott kvázi semmire, pedig megvolt a hátszél a munkájához...

Mindenesetre most a most-ban élünk, nekem rosszabb lesz tőle, ha egy ilyen jellegű ember hivatalban marad. Nem banánköztársaságban élünk, az ilyen dolgok számítanak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#29) kolopele válasza CPT.Pirk (#28) üzenetére


kolopele
nagyúr

Bajnai esetében tényleg nem volt ilyen, csak másmilyen(ek).........Na de hagyjuk, ez már politikai off, nem tartozik ide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.