Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Huma


Huma
addikt

Pan's Labyrinth az egyik kedvenc filmem.
A Stardust is tetszett, bár voltak benne klisék.
A tökéletes trükk is jó kis film.

Szerencsére minden évben van egy-két jó film. A látványosabb filmeket rendre elk*rják valami gagyi/ellentmondásos történettel, de a drámákat és a meseszerű filmeket valahogy jobban megcsinálják. Illetve a meseszerű filmeknél azért nem veszi olyan szigorúan az ember a fizika törvényszerűségeit. A Die Hard 4 is olyan film volt ami nagyon tetszett, de rengeteg hiba van benne. A Transformersről ne is beszéljünk. Nagy anime fan vagyok, de a film nem egy helyen erősen sántít. Ennek ellenére tetszett mert nagyon látványos volt. De azokat a hibákat könnyen ki lehetett volna küszöbölni. Nem értem, hogy miért csinálják ezt amikor sz@rt csinálni sem sokkal könnyebb mint jót. Nem volt pénzük forgatókönyvíróra vagy mi?

Az alábbi szösszenet nem kifejezetten a transformersre fog vonatkozni.

Igazán nem értem, hogy miért nem ültetnek oda egy normális embert aki megmondja a rendezőnek, producernek, akárkinek, hogy ez nem így működik, a való világban ilyen nincs. Létezik gravitáció. Ha valakit 200-al elütnek, repül 25 métert az nem éli túl. Egy autó nem robban fel azért mert egy szúnyog szétkenődött a szélvédőn. Stb. Tudom én, hogy kell a sok effekt meg robbanás a jónépnek, de azért meglehetne oldani normálisan is (mint ahogy van is rá példa). Valami olyan tévedésben vannak a rendezők, forgatókönyvírók, hogy ha nics elég robbanás, egymás fejébe csákányállítás és azt túlélés akkor nem lesz 200 milliós bevétele a filmnek. Pedig épp a hiteles, fordulatos, jól eltalált filmek azok amik igazán nagy sikert arathatnak és még sok évvel az első vetítés után is nagy kedvencek lesznek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.