Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Open.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) Met válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


Met
nagyúr

Azt én sem nagyon értem hogy miért nincs kép ha van akkor link a termék weboldalához.
Ezek ilyen alap dolgok lennének.

Válaszolni én akkor nem szoktam ha alkudik vagy cserélni akar, mivel le van írva a hirdetésben hogy alku csere nincs.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Az ilyenekkel nem is szoktam foglalkozni, kattintok is tovabb. Majd en knyorogok infoert. :DD

[ Szerkesztve ]

(#4) XtremLor válasza Met (#2) üzenetére


XtremLor
őstag

Szoval akkor mennyit engedsz a felebol ha beszamitod a regi vackomat? :)) :DDD

A kepek, es info hianya nem izgat jobb ilyenkor ugrani egybol tovabb, az uzenetek abszolut figyelmen kivul hagyasa frusztralo viszont....fokent miota olx-en az is latszik mikor nezte meg az user! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#5) Met válasza XtremLor (#4) üzenetére


Met
nagyúr

Még én fizetek hogy elvidd :))
Eleinte még szépen leírtam neki hogy nem, most már inkább nem is válaszolok.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6) Gergosz2 válasza XtremLor (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

Igen csak az a baj, hogy ilyen kevert állapotok szoktak fennállni.
Pl van egy hirdetés, jó kép is van de nincs semmi infó a méreteiről.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nekem csak egy a lényeg: legyen kép (saját, nem krumplival fotózott kép), ha nincs, számomra olyan mintha ott sem lenne.

Az hogy mennyi infó van benne, nem igazán érdekel. Egyébként is rákeresek a típusra, ha meg nincs feltüntetve dobok egy üzenetet /amit egyébként is megtennék gari, posta stb miatt (a válaszból, meg már látszik hogy milyen a stílusa az embernek, mennyire tájékozott, helyesírás vagy válaszol e egyáltalán stb...)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) XtremLor válasza Gergosz2 (#6) üzenetére


XtremLor
őstag

Laptoptaska eseten nem hatrany tudni mekkora is a kapacitas! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#9) Penguin95


Penguin95
senior tag

Nem sokat tudok hozzátenni, teljesen egyetértek. Én már inkább fel se húzom magam az ilyeneken.

(#10) Gergosz2 válasza Dr. Romano (#7) üzenetére


Gergosz2
veterán

Igen , csak az a baj, hogy sokkal gyorsabb és egyszerűbb lenne mindkét félnek ha megfelelő mennyiségű információ állna rendelkezésre.

(#8) XtremLor

Pontosan! A jó állapotú , szép nagy, tágas meg stb jelzőkkel sajnos nem vagyok előrébb. Ráadásul olyan 15.6"-os laptopom van ami nem fér bele az 15.6"-os gépeknek szánt laptoptáskák 90%-ba.

(#9) ДарСтав
Igazából nem idegesít, csak időt spórolhatna meg az ember ezeken. Meg szerintem a hirdető is sokkal hamarabb letudná adni a portékáját, ha normális mennyiségű infót közölne róla.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11) Penguin95 válasza Gergosz2 (#10) üzenetére


Penguin95
senior tag

Engem sem idegesített mindig, csak mikor már a 3. ember cseszik válaszolni, akkor azért fel tudom magam húzni. (Nem, nem szoktam alkudozni pofátlanul, és nem vagyok bunkó sem. :) )

(#12) orion1025


orion1025
őstag

Én inkább azt nem értem, hogy egy elviekben hirdetéseket moderáló oldalakon, hogyan fogadják el a képek nélküli aprókat...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#13) Entryy


Entryy
aktív tag

Én is terveztem ilyen panaszkodósat írni, mivel az elmúlt egy hétben három különböző terméknél 4db ilyen idiótába botlottam.
És valóban úgy van ahogy Rom írja: "a stílus és a helyesírás sok mindent elárul."

Az olyanok meg hogy nem tudja mikor és hol vette, mennyi garanciával... értékelhetetlen.

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#14) Gergosz2 válasza Entryy (#13) üzenetére


Gergosz2
veterán

Igen mondjuk a stílus sokszor előre sejteti, hogy itt bizony az ember nem fog semmiféle üzletet nyélbe ütni.

De azt, hogy mikor és hol vette még nem is lenne baj sok esetben, ha mellette kellő mennyiségű infót szolgáltatna róla.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.