Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Es ez is össze fog omlani 560-as kartyaval, mint az elözö?

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#2) DrGreen


DrGreen
csendes tag

Vajon a fagyást javították már, ami 1-2 konfiguráción jön elő és már 2-3 verziója állították, hogy fixálva?

(#3) Bjørgersson válasza Gilberto (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

560-nal szerintem már értelmetlen a legújabb driverek használata, aligha hoznak gyorsulást, ha hoznak egyáltalán. Ezeket már inkább csak a 600/700-as szériára optimalizálják.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Ez a shield dolog érdekes, főleg ha más droidra is lehet hekkelni valahogy.

(#5) NTonee válasza Bjørgersson (#3) üzenetére


NTonee
veterán

Ha így lenne, akkor illene kivenni a korábbi szériákat a támogatási listából. Kicsit unalmas kezd lenni, hogy a 314es verzió óta minden megjelenő update-nél reménykedni kezdenek a 400/500as sorozat tulajdonosai.

(#6) Gilberto válasza Bjørgersson (#3) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Ez rendben van, de azert, ha mar figyelmezetet, hogy van uj frissites, es en azt felrakom, akkor azert valahol joggal varom el, hogy müködjön, megha regebbi is a kartyam.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#7) BackSpace82 válasza Gilberto (#1) üzenetére


BackSpace82
csendes tag

Üdv! Nos nekem 560Ti van.Leírom gyorsan gondolataimat.A 320 szériások nálam mind fagytak.Még akkor is amikor 460-m volt.Ezután jöttek a 331 szériások,azokból ,331.82 fagyott a többi teljesen stabilan működött.Még a Béta 331.93-is.Ez az új driver teljesen jól működik ismét.DE:Hozzá kell tenni hogy jelenleg úgy szoktam Drivert frissíteni hogy,Ezt a programot amit a linken találtok letöltöm.--->[link] Néhány szóban hogy működik:

1: Restart Pc

2: F8 Safe Mode,Majd a linken található DDU-t(Display Driver Uninstallert)RENDSZERGAZDA módban elindítani.

3.Válaszd: Clean and Restart(erősen ajánlott)Gombot.VÁRJ MÉG VÉGEZ!(Én itt még a jobb oldalon lévő: C:AMD/Nvidia mappák eltávolítását is beszoktam pipálni.)

4:Miután végzett a PC automatikusan újraindul ezután pedig telepísd a drivert,a szokásos módon.

Meg kell jegyeznem hogy ezzel a módszerrel szinte teljesen eltüntek a random fagyások az 560Ti-nél.Operációs rendszerből windows7-t használok 64bit.
DE azt is hozzá kell tennem hogy pl a 320 szériás drivereknél ez sem segített!!
Tehát ez csak egy módszer ne mpedig a végleges megoldás. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Torry válasza BackSpace82 (#7) üzenetére


Torry
addikt

Az a program hibátlan, amióta használom nincs driver problémám, igaz én AMD alatt vagyok.

(#9) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Köszi, kiprobalom, remelem müködik, hanem akkor marad a mostani 314-es driver. Azt hiszem, hogy 314-es, de nem vagyok benne biztos, viszont ez legalabb minden gond nelkül müködik.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#10) BackSpace82 válasza Gilberto (#9) üzenetére


BackSpace82
csendes tag

Szivesen, majd írj segített.e ez a módszer egy próbát mindenképp megér.:)

(#11) NTonee válasza Gilberto (#9) üzenetére


NTonee
veterán

igen, 314-es. Nálam is csak ezzel hajlandó fagyások nélkül működni az 560M a notebookomban. Rengeteg külföldi fórumot is olvasgattam erről, mindenhol ezt az egy drivert írják működőnek a 400/500 sorozathoz.

(#12) kpal


kpal
veterán

290-est lassan lecserélhetem :D

(#13) duckface11 válasza Gilberto (#1) üzenetére


duckface11
újonc

Igen, mivel a legutóbbi béta javítását tartalmazza. Viszont én réges-rég megoldottam a problémát a Firefox mellőzésével, mivel ez okozza a gondot.

(#14) Kicsimix válasza duckface11 (#13) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nekem firefox nélkül is eldobta a driver-t az 560-Ti.. Szintén csak a 314-es játszott még friss oprendszer esetén is.. Bár azóta megy egy újabbal csak már nem nálam...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#15) NTonee válasza duckface11 (#13) üzenetére


NTonee
veterán

driver hiba. Semmi köze a firefoxhoz. Márcsak azért sem, mert nálam chrome böngészővel is ugyanúgy fagyogat.

Gilberto: majd írj élménybeszámolót légyszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Lassan egy fel oraja fent van az uj driver. Firefox is megy, hogy teljes legyen a kep. Eddig nem omlott össze, aztan ez meg valtozhat, bar perpill biztato a dolog. Es ugy csinaltam, ahogy Blackspace irta. De irok meg mindenkeppen kesöbb is, ha huzamosabb ideje megy mar. Meg annyi hozzatartozik a dologhoz, hogy Win8 van a gepemen.

[ Szerkesztve ]

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#17) BackSpace82 válasza Gilberto (#16) üzenetére


BackSpace82
csendes tag

Hát ezért csak 1 angolt szót tudok írni: Easy:) Nem lesz ott már gond,DE várjunk vele pár napot.:)

(#18) Loha válasza Gilberto (#1) üzenetére


Loha
veterán

A 331.93 -as béta óta elvileg javítva van a TDR:

Changes and Fixed Issues in Version 332.21
[Fermi-class GPU]: Browser freezes and crashes. [1358403]

Changes and Fixed Issues in Version 331.93
[326.80, Fermi]: End users report browser freezes and crashes. [1358403]

[ Szerkesztve ]

(#19) sztyopa1


sztyopa1
csendes tag

650Ti kártyám van. A 332.21 telepítése után föl sem ismeri a kártyát az Experiece, játék beállítások ezért szintén nem is lehetséges. :((

[ Szerkesztve ]

(#20) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Én eddig, ezzel nem vettem észre változást. Az előző frissítés láthatóan dobott rajta.

(#21) MaUser


MaUser
addikt

És továbbra is meghal az installing 3d driver résznél.

Komolyan mondom, AMD, nV versenyez azon ki tud vacakabb drivert írni. :W

Tök jó, hogy edid kezelés, meg ez is ezeréves gondok és csesznek javítani....

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#22) Loha válasza MaUser (#21) üzenetére


Loha
veterán

A 3D vision driverre gondolsz vagy a graphics driverre?
Ha a 3D visionre akkor custom módban tegyed fel, és csak a graphics driver meg a physx legyen bepipálva.

(#23) jani04


jani04
aktív tag

Rohadt nagy élmény volt feltenni.Ha már az élményre gyúrtak.Csak 6x dobott hátast a gépem tőle Thx nvidia.Nem tudom mit csinálnak mostanában de ez már a röhej kategória.

(#24) ByBeni


ByBeni
tag

nem tudom kinek mi tapasztalata van az új driverrel (igaz Bétás)
Nekem GTX 470 AMP mellett a Far Cry 2 saját benchmarkjával próbáltam ki mizu a frissebb driverrel!
Nos első nekifutásra kifagyott ahogy bejött a töltőképernyő, "meghajtóprogram nem válaszolt de helyreállt" hibaüzenet!
Nagynehezen mikor lefutott a teszt ami 3 menetből volt a 332.21 el minden kimaxolva volt 83 fps volt a plafon...
334.67-el már csak 44 volt a max :(
Crisys 3 többször kifagyott s 20 fps fölé már nem akart menni...
Tényleg élmény az driver...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.