Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #85552128


#85552128
törölt tag

Kíváncsi vagyok az árakat mennyiben befolyásolja majd :U

(#2) hokuszpk válasza #85552128 (#1) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

ha aresesre gondolsz, -- mert ez 30% -al jobban kihozhato -- , na az nemlesz.
ellenben a samsung memoriareszlegenek a profitja aremelkedes nelkul is biztositva van.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Korábban volt szó hogy a 3200/1,2V-hoz (jedec) készülnek modulok is, a 3600-ról nem tudtunk.
Legyen legalább picit olcsóBBB a korábbi verzió pls.

(#4) g@bo válasza #85552128 (#1) üzenetére


g@bo
nagyúr

valami mindig leviszi a ram árakat. tavaly mélypont volt, most kaszálás.

tessék vinyót venni, az olcsó most. ;]

(#5) Taranti válasza #85552128 (#1) üzenetére


Taranti
senior tag

Szerencsére erről nem szólnak a hírek, megkímélendő a vásárlók idegeit... ;]

(#4) g@bo: ... és memóriaként használni, a mennyiséggel többé nem lesz gond. :D

[ Szerkesztve ]

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#6) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

A régi technológiát minek akarják tovább használni ? Azon kivul, hogy van gyartosor.. 30%-al szarabb a kihozatal... Meg ezt az újat is meg tudják vágni, hogy kisebb teljesítményű legyen, és 30%-al kevesebb megy a kukaba. Sok buta kifogás, hogy ne kelljen csökkenteni az árakat
$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$
$$$$$$$$

-

(#7) csigabig


csigabig
tag

szia

Szerintem nem fog változni az ára ezeknek de ne legyen igazam.
Emlékszem még kb 1 éve 11k ért vettem a 2x4GB ddr4 2400Mhz most meg 25k ért bőven több mint duplája.
Van egy ismerősöm aki közel van a tűzhöz azt mondta hogy sajnos drágulni fog továbbra is a ram. :Y :R

(#8) Aljasvip válasza GoldhandRent (#6) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Nekem úgy jött le, hogy nem a memória lényegi felépítése, hanem a gyártó technológia változott. (persze biztos voltak finomítások a chip-en is)
Nem szeretnélek leszólni, de szerinted mennyibe kerül egy már létező gyártósor felújítása vagy teljes cseréje?
Az áraktól kicsit elrugaszkodva, ki van szépen számolva, hogy mennyi idő alatt hozza vissza az árát egy sor. Nem fogják kidobni a cuccokat, kell az a gyártó kapacitás. De egy autó gyártó sem vezeti ki az alsó kategóriás járgányokat csak azért, mert kijött a közép kategóriás új szériája. (buta példa, de ez jutott eszembe)
Az erős chip megvágása nem lesz, az fogja hozni a nagy profitot, mert lehet felárral adni mert "jobb"...

[ Szerkesztve ]

(#9) Taranti válasza csigabig (#7) üzenetére


Taranti
senior tag

Bizony, én tavaly nyáron (iskola közeledtével) több ismerősnek segítettem gépet összerakni, és mindbe HyperX DDR4-2400 CL15 ment, 16GB - 2x8-as szett, kicsivel 20k alatt. Ma ugyanez a szett erősen a 60k közelében van.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#10) --HARDCORE-- válasza g@bo (#4) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

A 3TB-os valóban olcsó. A 4TB-os meg majdnem a duplájába kerül.. :/

[ Szerkesztve ]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.