Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Az szép, ennyiért adni Lcd tv-t. :Y

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2) mad823 válasza Robi BALBOA (#1) üzenetére


mad823
őstag

Azzal nincs baj, hogy LCD. Inkább a Toshiba brand okozhat gondot. Kb. japánban produkálnak kimutatható számokat, bár végülis ebből a szempontból mindegy is, hogy mennyibe kerül, ha máshol nem árulják.

(#3) Robi BALBOA válasza mad823 (#2) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hát ezt akármelyik márka árulhatná akár hol, akkor sem érné meg, figyelembe véve azt, hogy, 300k-ért már lehet OLED-et venni.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#4) mad823 válasza Robi BALBOA (#3) üzenetére


mad823
őstag

Hátha van, aki nem rajong pl. az ABL-ért...

(#5) Duree


Duree
veterán

Először azt hittem rosszul látom az árakat, de nem ez ennyi. Megvenni vajon ki fogja?

duree54

(#6) Robi BALBOA válasza mad823 (#4) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nekem egy ideje Oled-em van, és még soha nem zavart be az ABL.
Trükkök pedig az lcd-nél is elő ferdülnek szép számmal.

(#5) Duree: Van egy olyan érzésem, hogy nem te és nem is én. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#7) Cassi válasza Duree (#5) üzenetére


Cassi
senior tag

A japán piac sajátosságai miatt a belső árak néhány kategóriában eltérnek a világpiaci áraktól, ez a TV meg valószínűleg el sem jut más országokba.

(#8) Duree válasza Cassi (#7) üzenetére


Duree
veterán

Ebben igazad van, ez a Toshiba név már nem cseng olyan jól mint régen.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.