Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Megérdemelte. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2) halkow


halkow
őstag

Szép telefony :DDD de van nála jobb ajánlat G2,Mi3,4 stb.

Alcatel onetouch idol2s the king

(#3) FATtila78


FATtila78
tag

Jól sikerült, de azért azért a pénzért ki nem az, aki LG G2t vesz?

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#4) vimes


vimes
senior tag

(#3) FATtila78: pl. aki selfiebuzi.

Nem csak a teló, a csaj se rossz ;]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#5) laverdadb


laverdadb
tag

Hú, a kommentátor "hvávej" márka kiejtése egyszerűen fenomenális. :C

(#6) philoxenia válasza FATtila78 (#3) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem feltétlen azért a pénzért egyrészt, másrészt nekem jobban bejön a formája mint a G2-nek...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7) #86973952 válasza FATtila78 (#3) üzenetére


#86973952
törölt tag

Közel sem ugyan az az ár a két telefon. Használtan is már jóval kedvezőbb a P7, nyomja le a piacot a szolgáltató, természetes módon.

[ Szerkesztve ]

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Arra azért kíváncsi lennék, hogy hogy lett a "Consumer Smartphone - Best Product" -ból az "az év kedvező árú mobiltelefonja"

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) citkar válasza FATtila78 (#3) üzenetére


citkar
addikt

Például, aki nem akar kettőt venni az általad említett telefonból, a két SIM kártyájának :)

(#10) jozso1989 válasza FATtila78 (#3) üzenetére


jozso1989
őstag

mondjuk, akinek fontos a szoftveres támogatás

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#11) Traxx válasza philoxenia (#6) üzenetére


Traxx
őstag

Egy ezressel olcsóbb az LG előfizuval...hát, az több, mint kemény :(

Hogy ON is legyek: a megfizethető ár a tapasztalatom szerint nem itt kezdődik sok embernek, hanem a P7 árának felénél, vagyis 40-50 ezer környékén. Többért nem igazán látok telefont az ismerősi körömben (a cégeseket leszámítva persze, ott van Z1 Compact is).

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#12) #86973952 válasza Traxx (#11) üzenetére


#86973952
törölt tag

Alapvetően nem az előfizetéses árakat nézik ilyenkor, mert az nem mérvadó. Sőt, ha mindegyik 1 forint is lesz azonos csomagban, az még nem azt jelenti, hogy azonos áron vannak.

(#13) #56573440 válasza Traxx (#11) üzenetére


#56573440
törölt tag

ezt kb én is így éreztem, amikor az év megfizethető árú készüléke címet megláttam egyből valami 40-50k-s palfonra gondoltam. tényleg rendben van vasban, szép is, gyors is, de na

(#14) David75 válasza Traxx (#11) üzenetére


David75
őstag

Értem mire gondolsz, de ez nem magyar, hanem európai díj, tehát nem a keserves magyar helyzetből, hanem főleg az európaiból indulnak ki. A kb 250£-os ár a fele az aktuális csúcskészülékeknek. Tehát kifejezetten olcsó, bár én annyiért nexus5-ot vennék az egészen biztos.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#15) #86973952 válasza David75 (#14) üzenetére


#86973952
törölt tag

A 32 gigás változat azért drágább, mint a P7. 16 gigással van egy árban. Meg ugye nem bővíthető a Nexus. Egyébként szuper kis telefon az is, csak nekem külsőre nem tetszik. Izmosabb, gyorsabb, de a kamerája nem olyan jó, mint a P7 -nek, szerintem. Előlapi kamerát ebbe nem vettem bele, mert én azt nem hasonlítgatom, nem szelfizek.

[ Szerkesztve ]

(#17) #86973952 válasza citkar (#9) üzenetére


#86973952
törölt tag

Dual -nál az a baj, hogy akkor annyi az SD bővíthetőségnek, mert egy slot -ba megy tudtommal.

(#18) Dominó85 válasza #32839680 (#16) üzenetére


Dominó85
veterán

Erre már a nők is rájöttek, hogy a csöcseikkel bármit megveszünk nekik. :D

* Péter - 06302461862 *

(#19) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

És a Xiaomi Mi3?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#20) F34R


F34R
nagyúr

Hirtelen azt hittem a csaj parkouros ;]

(#21) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Szerintem is megerdemelte, egy igazan jo kis keszulek volt mar a kezemben nekem tetszik, igaz valamiert a p6 meg mindig jobban bejon, de visszaterve ennyiert szerintem jo vetel, mas kerdes hogy mas forrasokbol igenis vannak jobbak, csak ezek a keszulekek nem igen szerepeltek opciokent ennek a dijjnak a kiosztasanal. :)

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#22) arminlok válasza FATtila78 (#3) üzenetére


arminlok
senior tag

Például aki ad a szépségre. Egyébként a G2 jobb persze de minöségben anyaghasználatban és kinézetben a béka segge alatt van a P6/7 hez képest.

(#23) #86973952 válasza Tomi_Ohl (#19) üzenetére


#86973952
törölt tag

EISA = European Imaging and Sound Association

Xiaomi még csak belépő európában, de az igaz, hogy elég hamar söpörni fogja a piacot. Feltéve ha nem lesz egyezkedés szolgáltatói szinten, ami szerintem nagyban fogja módosítani az árát, de a jelenlétére is hatással lesz.

[ Szerkesztve ]

(#25) Luck Dragon

Megfizethető és még szép is. Megérdemelte, szerintem"

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) Traxx válasza David75 (#14) üzenetére


Traxx
őstag

Abban azért igazad van, hogy nem egy LG Flex árban van, tehát ha így (és a nyugati szintet) nézzük, akkor jogos :) Ebben az ársávban nem nagyon tudom, mi-hol a legjobb vétel, nem én vagyok a célközönség sajna. Az Alcatel Idol 2S-től pedig többre nem vágyok perpill :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#27) Simi87


Simi87
senior tag

Motorola-k, LG-k hol vannak? :U

(#28) philoxenia válasza Traxx (#11) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az hogy jött ki? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29) migabi24 válasza Simi87 (#27) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mutass egy tipust ami ilyen paramétereket tud ennyiért full hd,13mpx,2gb ram

(#30) Simi87 válasza migabi24 (#29) üzenetére


Simi87
senior tag

én nem az e-penis potmétert nézem, nekem egy Moto X 1000-szer jobban kéne, mint egy P7.

(#31) Traxx válasza philoxenia (#28) üzenetére


Traxx
őstag

Úgy, hogy hülyén fogalmaztam :DDD :B A G2 előfizus - kártyás árára gondoltam

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#32) migabi24 válasza Simi87 (#30) üzenetére


migabi24
nagyúr

Itt a tényekről van szó nem a péniszedről

(#33) jozso1989 válasza #32839680 (#24) üzenetére


jozso1989
őstag

Azok a One M8 gombjai és a Sense6 grafikai stílusa. Úgy néz ki a Sense, ahogy látod a Zoe-nál. Minden gyári appnak más színe van és az értesítő sáv is színes lesz. Az L szerintem nagyon sokat merített a Sense6-ból (ami nem rossz dolog). :)

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#34) #86973952 válasza #32839680 (#24) üzenetére


#86973952
törölt tag

(#35) littlelion21 válasza philoxenia (#28) üzenetére


littlelion21
addikt

Ha jól látom egy kemény ezressel olcsóbb a G2 két év sóbányával mint Dominoval, nagyon komoly :))

(#36) sefan67


sefan67
aktív tag

Lehet hogy van jó oldala a P7-nek, de addig amíg felpolcolt-szilikoncsöcsök ugrálnak a készülékházban, addig értelmetlen méregetni más telefonokkal. Ennek az áráért Snapdragon 800-as készüléket lehet venni, nem is egyet.

[ Szerkesztve ]

(#37) judas13 válasza FATtila78 (#3) üzenetére


judas13
addikt

Mondjuk én :)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#39) citkar válasza #86973952 (#17) üzenetére


citkar
addikt

De mégis van rá lehetőség, nyilván az veszi meg dualnak, akinek elég a gyári memória mérete, ami sokaknak elegendő (szerintem keveseket tart ez vissza). Bár kétségtelen, hogy ennyiért 32 GB is elfért volna.

[ Szerkesztve ]

(#40) hue2000


hue2000
tag

Grat megérdemelte

Az élet mindig drága

(#41) Simi87 válasza migabi24 (#32) üzenetére


Simi87
senior tag

Látom még nem ismered ezt a kifejezést.

(#42) migabi24 válasza Simi87 (#41) üzenetére


migabi24
nagyúr

De ismerem, de ezek a speckók nem parasztvakítások, mind fontos dolog

(#43) atike


atike
nagyúr

Igen, szerintem is jogosan kapta meg ezt a "címet"... Bár hazai viszonylatban a megfizethető ár azért nem kevéssel ennek az ára alatt van szerintem.... :U

(#44) dancskaa válasza philoxenia (#28) üzenetére


dancskaa
csendes tag

Pont egy hete néztem én is ezt. :D A Huawei Ascend P7 éri most meg a legjobban a T-Mobilnál szerintem de ez mondjuk user-től függ.

(#45) #86973952 válasza philoxenia (#28) üzenetére


#86973952
törölt tag

Meg azért azt a lényeges tényt se feledjük el, hogy itt megint a 16 gigás változat van ennyibe G2 -nél (és ugye nem bővíthető). Nem is értem egyes telefonoknál a logikát, hogy miért nincs benne bővíthetőség, mert azért 16 giga soknak tűnhet, de nem olyan nagy, használat mellett...(persze ez is felhasználás függő). Azt már elnézi az ember, hogy manapság nem divat memó kártyát adni a telefonokhoz, de hogy még nem is bővíthető, szerintem felsőbb kategóriában érthetetlen.

(#46) jozso1989 válasza #86973952 (#45) üzenetére


jozso1989
őstag

+1

16 giga az semmi... pár app meg zene és kész.

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#47) dsr


dsr
senior tag

Megérdemli szerintem a titulust :)

(#48) #86973952 válasza jozso1989 (#46) üzenetére


#86973952
törölt tag

+ azt is add hozzá, hogy manapság már nem 1 - 2 megás képeket készítenek ezek a telefonok. Valaki meg nagy gamer meg esetleg filmet is szeretne nézni, akkor nagyon nagy hátrány. Egy normálisabb játék már ritkán áll meg 1 giga alatt, + amennyit még használ. Persze én nem vagyok nagy gamer, de mégis lazán kihasználok 16 gigát.

(#49) atike válasza jozso1989 (#46) üzenetére


atike
nagyúr

16 giga semmi...? :F

Pár app? Na igen, ha 1-2 gigás játékokról van szó... :DDD Zenében meg nem gondolnám ,hogy feltétlenül flac kell rá - mp3-ban azért meg elég sok minden elfér 16 gigán... :U

(#50) #86973952 válasza atike (#49) üzenetére


#86973952
törölt tag

Persze, volt azért benne túlzás, sarkítás, de azért tényleg nem nehéz 16 gigát telerakni. Mint írtam nem vagyok nagy gamer, de azért van fent pár játék, ha megszomjaznék rá (+ugye amit használ). Meg jópár képet is tárolok rajta, egyrészt munkából másrészt meg magán jellegűt. Ráadásul ha valaki sokat utazik, esetleg vonatozik is, akkor lényeges szempont, mert 1 - 2 film meg zene azért nagyon sok helyet tud foglalni. Nem beszélve az egyenként 5 - 8 megás képekről, + ha még videót is készít. Van hogy 1 nap alatt simán befotózok néhány gigát. Sok kicsi sokra megy. Persze mint írtam változók a felhasználói igények, de ez már nagyon alap elvárás lehet a piacot nézve.

Amúgy nem állt szándékomban lehúzni a dzsítút (főleg hardver szinten nehéz is lenne összehasonlítani), de ez szerintem nagyon nagy hiba, mivel a felhasználói igények is a belsővel változnak. "Néhány" éve, amikor előjöttek a telefonok a nagyobb belső memóriával, akkor már érzékelhető volt, hogy ehhez fognak az igények is, illetve a programok is igazodni.

Nekem 32 gigás G2 volt és emlékszem arra, hogy nagyon sokat szívtam vele anno, mert sok bolt direkt megtévesztően teszi ki a weboldalára a telefont. Pl. 16 gigás és 32 gigásnál is ugyan azzal az árral fut, aztán amikor felhívod kiderül, hogy az gyakorlatilag "-tól" ár... Nem valami korrekt dolog és ezt nem csak vele, hanem több csak belső memós telefonnal is csinálják. Egyébként senki nem vitatja el az érdemeit a G2 -nek, de a díj az jogos. Relatíve magas (és szerintem direkt) árról indulva azért szépen esik, az amúgy jóval később megjelenő telefon. Azért az is látható, hogy ilyen kicsi idő alatt mennyit változott az elvárás az előlapi kamerát illetően is, mind szelfire, mind pedig videó telefonálás tekintetében. Nagyon gyorsan változik a végfelhasználók igénye, apróságokban is, amit ugye a gyártók diktálnak az emberek felé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.