Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Szívesen várom az észrevételeket. Helyesírási hiba biztos, hogy van benne, de én sem vagyok tökéletes...

Harrrr!!!!

(#2) 7 válasza Ndruu (#1) üzenetére


7
addikt

Én olvastam volna, esetleg a hóra való tekintettel újra séta. :)

(#3) Ndruu válasza 7 (#2) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

:)
Nem volt kedvem kimenni a hidegbe. Jó volt bent ülni a lakásban.
Egyedül nem szeretek hóban sétálni, bartánőm meg pont most beteg, úgyhogy hanyagoltam a sétát.
Inkább írtam helyette egy kis történetet.

Harrrr!!!!

(#4) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Tetszik az írás, párszor én is elgondolkodtam, hogy régen milyen lehetett. Mindig arra a következtetésre jutottam, hogy nem szeretnék a múltban élni :D Nem tudnék meglenni elektromosság nélkül :)

(#5) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Hát igen, régen, mikor áram se volt, az elődeink gyertya, lásőbb meg petróleumlámpa mellett nézték a tévét... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) 7 válasza bolondember (#5) üzenetére


7
addikt

... és forrasztották meg az elromlott rádiót, igaz? :P

(#7) Vamp


Vamp
senior tag

És mennyire durva hogy kb UGYANILYEN írást akartam olvasható formába önteni 3 hete, csak aztán az iskola elszedte a maradék erőmet is:D!!!

(#8) Ndruu válasza bolondember (#5) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

bolondember: Vagy inkább "tévé" helyett (ami nem volt akkor) csinálták a gyerekeket...

yetike: vagy talán "tortát hegesztettek a kertben"?

Vamp: Én bizony ráértem és megírtam helyetted is. Azért még megírhatod Te is a saját történetedet. Vársz 1 hónapot és fel is kerülhet a Logout-ra.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#9) Vamp válasza Ndruu (#8) üzenetére


Vamp
senior tag

Várok inkább fél évet, mert még megbélyegeznek hogy másolok!:D

(#10) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Lehet, hogy a sok munka után a régiek nem akartak még 3:15-kor MSN-ezni... :D Amikor sötét volt, szépen nyugalomra tért a család. Fürdés sem volt minden nap, csak mosakodás derékig. Aki pedig olvasni akart, szépen előkaparta a gyertyát, kiosont az istállóba, és ha nem volt szerencséje, az apja rajtakapta és jól eltángálta érte, hogy a "büdös kölök fel fogja gyújtani az istállút!".

(#11) D347HBR1NG3R


D347HBR1NG3R
tag

Legdurvább az olyan áramszünet, ami már olyan sokáig tart, hogy nem csak azon siránkozol, hogy nem tudok gépezni a rohadt életbe, hanem eszedbe jut az is, hogy csak nem lenne igazán jó ha kiolvadna a fagyasztóban az összes cucc. :DDD Vagy így a téli mínuszokban a villanybojler is érdekes meglepetést tartogat egy hosszabb áramszünet után. :)

Jaffa jokes???

(#12) sztyui2 válasza D347HBR1NG3R (#11) üzenetére


sztyui2
őstag

Nálunk ez volt. Elmentünk nyaralni 9 napra, közben biztos volt valami áramszünet és amikor hazajöttünk, akkor ki volt olvadva a fagyasztó. Fullra minden kaját meg mindent ami volt benne, egy az egyben ki kellett dobni a kukába

(#13) TopaMo


TopaMo
aktív tag

Profi volt! Nekem tetszett. :C

Ez az igazi érték, mert ez tényleg egy alkotás! :)

(#14) Ndruu válasza TopaMo (#13) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Áhh! Nagyon köszönöm a dícsérő szavakat! :R

Nem is gondoltam volna hogy ennyire tetszeni fog az embereknek. Sosem tanultam ilyeneket, hogy hogy kell írni egy történetet, de a két cikkem mást bizonyít. Néhány embernek tetszik a stílus, úgyhogy ha lesz még történetem, ígérem megosztom veletek! ;)

Harrrr!!!!

(#15) -NOKIA- válasza sztyui2 (#12) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Hát ez kellemetlen...Joban jártatok volna ha kiraktok mindent az udvarra/ablakba/erkélyre a téli hidegbe. ;)

D347HBR1NG3R: te hogy jegyzed meg a neved,mikor belépsz? :DDD

(#16) tkazmer válasza D347HBR1NG3R (#11) üzenetére


tkazmer
addikt

volt már mifelénk is olyan eset, hogy reggel elment az áram, és csak este felé jött vissza, ha jól emlékszem tavaly télen, amikor épp elég hideg volt.. Ami nagyon kellemetlen volt benne, hogy épp hideg volt, a központi fűtés keringtetőszivattyúja pedig nem igazán tudott működni, nap végére már elkelt a pulóver:)
Esténként meg jól jön a notebook kijelző, mint fényforrás, egy kisebb szobát simán bevilágít..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#17) nesa


nesa
veterán

Nalunk mostanaban igen gyakori a minosithetetlen aramszolgaltatas:(( de aramszunet kozbe kinezek az utcaba minden 10. hazba van villany mondom hmm vilanyora pirosan vilagit ez ara utal legalabb 1 fazis meg van:) nagy szerencsemre olyan villany volt kotve ara a fazisra amit hetente 1x ha hasznalok no sebaj ....legkozelebb megint igy ekkor a haz 1 reszet mar atkotottem az 1 meg mokodo fazisra villlany +par konektor amirol a gepek, tv,kazan megy:) es rendre baszus mindig az a 2 fazis megy el a faluba de en mar nemszopok ez miatt.. ez kb havi 2-3 alkalom 20perc-2-3 orara is:(( mar keszuloben van 1 nagyteljesitmenyu szunetmentes tap 154ah aksirol fog uzemelni:)

[ Szerkesztve ]

(#18) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nálunk Csömörön szinte havi (ritkább esetben heti) rendszerességgel vannak áramkimaradások, illetve áramszünetek, de sokkal inkább viharok idején. Ezek általában 5-30 percig tartanak, de még így is elég idegesítőek tudnak lenni főleg, hogy ilyen gyakran fordulnak elő. Ráadásul ilyenkor még a közvilágítás is kialszik az utcában, úgyhogy abszolút korom sötét van a házban és csak kitapintani lehet, hogy merre is van a gyertyás, elemlámpás fiók. De, ha hosszab időtartamú a sötétség, akkor általában leülünk beszélgetni, olvasni, társasjátékokat játszani és egész jól elvagyunk. Csak a videomagnó "zakatolása" és a hűtő "berregése" jelzi, hogy visszakapcsolták az áramot. Ennek részben nem örülök, mert mindenki szétszéled (fater a TV-hez, muter a konyhába, öcsém a gép elé megy), elkussolnak és tök uncsi lesz az este hátralevő része (függő létemre még a gép se vidít fel).

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#19) letix


letix
aktív tag

Uraim!

Ha rosszul tévedek, a korai időkben az emberek korán keltek, korán feküdtek. Gondolom azért keltek korán mert felkeltette őket a kakas , no meg persze ha már világosodik kezdődhet a munka, és gondolom én, azért feküdtek le hamar, mert ha besötétedett az az alvást jelenti.

Az éjszakázás szerintem az elmúlt 20 ében vált "divattá", de az is lehet hogy tévedek.

udv
letix

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.