Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Én meg vagyok elégedve az iPhone fülesével. Igaz, én többet használom beszélgetésre mint zenére. Ha beszállok a kocsiba, nem a BT kihangosítóra lövöm a mobilt, hanem felteszem a fülest és úgy intézem a hívásokat míg a munkába, vagy haza nem érek. Zenét inkább otthon szeretek hallgatni kényelmesen a fotelben profi fejhallgatóval (és borral :D ). Az iPhone-on csak akkor hallgatok zenét, ha nyaralok, vagy hosszabb úton vezetek, vagy vonatozok, repülök... Arra meg bőven jó a gyári füles!

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#102) V.T.CS. válasza schawo (#100) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

4-be már vannak használhatók, de a jó 10-nél kezdődik.

(#103) #06658560 válasza schawo (#56) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ez alapból megvan, másképp hallja az ember magát, mint hangfelvételről. Nem kell ehhez befognia semmit, szöveteken keresztül amúgy is kissé gyorsabban ér oda a hang ahova kell neki, mint szájon ki, majd jobbra-balra el, fülnél megint egy kanyar, s irány befele.

Emlékszem anno Kanadából kaptam egy Sony sports walkmant a kilencvenes évek közepe körül. annak a fülese a hangszórót kilencven fokkal elfordítva, menetirány szerint állítva hordta. Gyakorlatilag nem a levegővel, hanem sokkal inkább a szövetekkel vitte hangot a receptorokhoz. Színpadképe, tisztasága, minden egyéb paramétere az általam eddig hallgatottak közül a legjobb volt. Egyszer kirántottam a madzagját kilinccsel az egyik oldalából, sima kis "gelkában" megcsinálták, fillérekért. Az utángyártott, nevesincs példánya ugyanolyan kinézettel hasonló minőséget hozott, s ugyanolyan hibát. Na, annak a kábele már gyengébb volt, eltört a jack közelében. Sok évig húzta, hibája ugyanaz lett, s köröket vert sok évesen is a 2006-ban vett Sony agybadugósomra. Amit akkor a gyorsan kell valami módon hajtottam fel, nem a legolcsóbbakból szemezgetve, hanem azért feljebb lépve egy kicsit.

bolvar: hát, minőségre két almás füles a családban borzalmasan amortizálódott alig használat mellett is. S hangra is igen vacaknak találom, nincs tere, színpadképe mint egy pinceszínházé.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.