Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Na, már épp időszerű volt... :DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#2) McSpy


McSpy
őstag

Apa kezdődik :DD

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#3) freestailo


freestailo
őstag

hajrá szemszáng!

(#4) rodrigez válasza Bogyó bá' (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

Nem megy a bót' vagy mi van. Utóbbi időben már annyira erőlködés szagú ez milliárdokra perelés, mintha menne a biznisz és ebből akarnák fenntartani magukat. :)

(#5) floatr


floatr
veterán

Ez megint valami kölcsönös marketingkampány lesz, az ámerikai bíróság és a "szaklapok" szíves közreműködésével...

(#6) vittorio7


vittorio7
őstag

Jaj, de unalmas már. Ez a két cég a díszpéldánya annak, miszerint a pénznél csak egy dolog fontosabb a több pénz.

(#7) anulu


anulu
félisten

uncsi

mondom ezt annak ellenére, hogy almás cuccokat használok (tel + tab) és samuhoz nem nyúlnék, ha ők fizetnének se...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) big-J


big-J
őstag

Biza a jó öreg slide to unlock nevű innováció is ott van, bár ezt és a többit is jóval előbb a google építette az androidba, de ne zavarja őket.

[ Szerkesztve ]

(#9) assemble


assemble
addikt

lol?

"U.S. Patent No. 8,046,721 for “Unlocking a device by performing gestures on an unlock image”"
Tenyleg? Meg mindig itt tartunk? Az tenyleg senkit nem zavar, hogy nagyjabol az osszes szoban forgo szabdalmat az apple elott regen megcsinaltak, es ok is csak lemasoltak/leloptak - mint ahogy altalaban szoktak? Csak aki erederileg kitalalta, nem volt pofaja levedetni, foleg nem milliardokra perelni miatta.

De csak koltoi kerdes volt. Ez a szabadalmi rendszer mindennek a legalja. Azt hittem mar tulleptunk ezeken, de ugy tunik megsem.

Es az sem zavar senkit, hogy az apple is legalabb ugyanannyi mindent masolt/lopott a masik oldalrol, mint forditva. Notification center, control center, multitasking, bongeszo tabok, stb? Szinte amiota letezik ios, az uj lenyegi uj ficsorok legalabb felet, de inkabb haromnegyedet mashonnan masoltak/loptak. Ezzel szemben az android legtobb uj ficsorje tenyleg uj.

[ Szerkesztve ]

(#10) fordfairlane válasza floatr (#5) üzenetére


fordfairlane
veterán

2 milliárd vs 6 millió? Igen, szerintem is kampányhecc.

x gon' give it to ya

(#11) Male válasza assemble (#9) üzenetére


Male
nagyúr

Most olvasom én is... komolyan, mintha a kilincset szabadalmaztatták volna, vagy a kereket.

Az ügyvédeknek jókis bevétel, a felhasználók meg majd megfizetik a termékek árában ezt.

(#12) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Samsung megvehetné már ezt a nyomi applét. Troll mode off.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) floatr válasza fordfairlane (#10) üzenetére


floatr
veterán

Egyrészt ez nem az eredményhirdetés.

Másrészt meg úgy rémlik a samu 2-3mrd dolláros marketingkerettel dolgozott az olimpia idején, és cserébe kapott 2 hét fókuszt. A múltkori pernél végül fizetett párszázmilliót, és fél évig cikkeztek róla. Persze az apple-ről is, de anno még láttam egy elemzést is arról, hogy milyen hatással volt a piacra a per és a generált hírek; ebből fényesen a samu profitált, mivel a sajtó javarészt sajnálatosnak állította be az alperest a peranyag alapján. Most vszeg újabb hasonló félév elébe nézünk, ráadásul itt vannak ezek az elvileg időközben érvénytelenített szabadalmak is.
Nem állítom, hogy ezek ketten előre lepacsizták a dolgot, de a samu erre használja fel.

(#14) fordfairlane válasza floatr (#13) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én sem azt mondom, hogy lepacsizzák, egyszerűen perelnek, mert vesztenivalójuk olyan nagyon sok nincs, a média viszont idomított majomként ugrik az ilyen hírekre. Az Apple ezzel azt is teszteli, melyik szabadalmuk működik, és melyik fuccsol be, a Samsung meg profitál a jajszegény faktorból, ahogy írtad.

x gon' give it to ya

(#15) n00n


n00n
őstag

Unalmas már az Apple nagyon... :U

(#16) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Gong - indul a következő menet.

(#17) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Látom az Apple már megint főszponzort keres az új, gyűrű alakú központjához, saját zsebből ők sem szeretnek fizetni. ;] Egyébként meg szokásosan unalmas, amit művelnek.

(#18) Chrys_


Chrys_
addikt

Szerintem nagyon visszataszító, amit az Apple csinál. Nem kell félteni egyiket sem amúgy, de almáéknak csak azért nagy a pofájuk, mert az amerikai kormány is melléjük áll, ha már szarban vannak.
Részben ez is visszatartott attól, hogy i-termékeket vegyek.

(#19) haxiboy


haxiboy
veterán

Kezd rohadt unalmas lenni ez az Alma VS Samsung

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#20) Hiftu


Hiftu
senior tag

Ez annyira unalmas, hogy máááá....ááásít...

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#21) leslieke válasza Hiftu (#20) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1! Ennyi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.