Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kirukris


kirukris
tag

"PCI Express interfészen bekötött SSD tárolhatja, amelynek a teljesítménye két és félszer jobb, mint az előd esetében használt magoldásé."

(#2) mekker


mekker
őstag

Brutálisan vékony az az iMac. Ami képet találtam róla, aszerint egy folyamatosan domborodó valami a hátulja, de még így is ITX méretekben ennyi minden elfért..

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3) arn


arn
félisten

Azt hittem a tulmelegedo radeonokra jon megoldas.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#4) kvarc


kvarc
tag

2,5x gyorsabb ssd? A 2014 mid macbook pro 750-800MB olvas 650-700mb ir.

(#5) mekker válasza kvarc (#4) üzenetére


mekker
őstag

Valami marketing BS, de talán a RAMdiskes cucc miatt, amit az új Samsungok tudnak (Rapid Mode). A RAM-ból leválaszt egy részt buffernek, ami az SSD-t gyorsítja, meg oda tölt be dolgokat a rendszer.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#6) sityak válasza arn (#3) üzenetére


sityak
tag

Ááá, arra minek
had rohadjon meg a paraszt az 1M géppel
majd figyelek, hogy amikor épp dolgozik a finalcut, hogy nehogy megmozdítsak egy ablakot, mert újraindul a gép:D

http://legipanorama.hu

(#7) arn válasza sityak (#6) üzenetére


arn
félisten

Azt hittem csak jatekok alatt gaz. A maxwell kellene oda... Gondolkodtam ezen a gepen, es remeltem, hogy cserelik a kov valtasnal.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) kvarc válasza mekker (#5) üzenetére


kvarc
tag

Tudtomal csak windows-on megy a rapid mode. Osx-en nem halottam rola.

(#9) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Az a trackpad nagyon adja :C

iMac meg tényleg nagyon durva mérnöki bravúr :K

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#10) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

És ebben a MacBookban ki is lehet használni a vasat vagy negyed óra intenzív használat után minden leszabályozza magát?

(#11) pengwin válasza Hunpriest (#10) üzenetére


pengwin
addikt

Engem ugyanez a kérdés foglalkoztat az iMac-kel kapcsolatban.

Üdv, pengwin

(#12) zdanee


zdanee
őstag

...és kígyózó sorok az üzletek előtt a premier napján. Ja, nem, ezek munkagépek, nem facebookozós tömegcuccok, a kutyát nem érdekli! :P Amúgy memória továbbra is alaplapra van forrasztva mindkettőnél?

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#13) mekker válasza kvarc (#8) üzenetére


mekker
őstag

Akkor valami brutál "ipari" SSD-t rakhattak bele (raidet biztos nem), vagy nem tudom. Bár van pénze az Applenek, nyugodtan implementálhatnak a rendszerükhöz hasonló megoldást. nem a világ 8. csodájáról van szó.
Szó sincs róla, vannak durva SSD-k, de minek raknának be egy marha drága SSD-t, hogy tudjon 1600-at szekvenciálisan olvasni.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#14) kiiso


kiiso
tag

Az új 15-ös rMBP erősebb, R9 M370X dGPU variánsa meg tud hajtani 60Hz-en egy 5K-s külső monitort! :Y
DP 1.3 lenne benn? Abu? :F

[ Szerkesztve ]

(#15) whited


whited
addikt

ez vetít elő egy legkésőbb őszi árcsökkentést ugye, a régebbi modellek esetébe :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#16) arn válasza mekker (#13) üzenetére


arn
félisten

A gyors ssd ma fityingekbe kerulne, csak magasan tartjak az arat. Apple fityingekert kaphatja, haszon meg van rajta jocskan.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#17) kvarc válasza whited (#15) üzenetére


kvarc
tag

En nem erzem, hogy a 2014 modelt erre le kellene cserelnem. Az enyem raadasul iris 5200 verzios. Szeretem mert tenyleg 8-10 orat bir az aksi, virualizalni is jo rajta. Nem sok ertelme van egy nyomaserzekeny padert es kicsit gyorsabb ssd-ert cserelni.
De lehet nincs igazam es dompigbe lesz olcsobb 2014 macbook pro.

(#18) whited válasza kvarc (#17) üzenetére


whited
addikt

én ősszel szeretnék beruházni 1 MBP-ra, viszont nem érzem szükségességét az "újnak", ezért kérdeztem

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#19) sad_Vamp válasza whited (#18) üzenetére


sad_Vamp
őstag

A régiben még tudsz CSERÉLNI/UPGRADELNI dolgokat.... az új 12809345K-sban már jóformán semmit sem. Ráadásul a régiben van DVD... .ha nem kell akkor meg vehetsz keretet és mehet rá SSD és a rendes méretű HDD is megmarad. Én sem látom előnyét az újaknak, télen jobban fűt, viszont jobban is akad (az intel integrált graf nem ekkora felbontásra való).

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#20) kvarc válasza sad_Vamp (#19) üzenetére


kvarc
tag

Intel 5200 siman viszi. Nincs akadas. Jatekot is lehet kis reszleteseg mellet jatszani teljes felbontas mellet.

(#21) sad_Vamp válasza kvarc (#20) üzenetére


sad_Vamp
őstag

kis részletesség, teljes felbontás?! egy i7-esen ugye?! hát igényektől függ... :D számomra ez nem lenne opció ha játszanék a MBP-n. De több felhasználó panaszkodott hogy melő közben is képesek akadni.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#22) kvarc válasza sad_Vamp (#21) üzenetére


kvarc
tag

Ha jatekra kell gep, meg mindig az asztali gep a jo valasztas. En nem bantam meg a mac-re valtast intel 5200 gpu-van se. elotte lenovo w520 volt, de abba hiaba volt nvidia, rendszeresen tulmelegedett az egykoros hutos miatt. Ha meg kulon hutes van a gpu-nak es cpu-nak a sulyon erezni.
Macbook pro tokeletes melo gep, Tobb virtualis gep fut rajta egyszere es nincs akadas. Programozni is kellemes rajta.

(#23) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Örülök az ,,olcsóbb" 5k iMac-nek, csak sajnos a többi iMac nagyon megdrágult. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.