Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Még egy szereplő az OLED piacon, helyes, alakul ez. :DD

A körítésre leszek kíváncsi, főleg az oprendszerre és távra, meg, hogy ők képesek e lesznek az 1Gb-es lant beletolni végre.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2) mad823


mad823
őstag

Hacsak nem az USÁban élsz, akkor tök mindegy lesz neked. :)
Amúgy pedig onnantól, hogy mindenki az LG-től veszi a panelt, nem igazán fog óriási árverseny kerekedni.

(#3) Robi BALBOA válasza mad823 (#2) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Még nem. :DDD
Az LG nagyon nyomatja az OLED-et, meg más technológiák is "kezdenek" beérni, így szerintem az LG úgy el fog árasztani mindent OLED-el, hogy azt öröm lesz nézni.
Persze nem 100k-ért fognak futkorászni, de már az is jó lenne, ha 48-55"-osak 300k alatt kezdenének.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#4) Tengri válasza Robi BALBOA (#3) üzenetére


Tengri
senior tag

"Persze nem 100k-ért fognak futkorászni, de már az is jó lenne, ha 48-55"-osak 300k alatt kezdenének. "
Bizony jó lenne...de sajnos nem így lesz. Viszont egy év múlva talán 300k alá bekúszhat a lassan megjelenő idei 48" széria ára.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#5) MeszesKPT válasza Robi BALBOA (#3) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Amíg nincsen valódi verseny, szerintem kár ilyesmiben reménykedni.

(#6) Duree


Duree
veterán

Sajnálom, hogy ez a márka nem szerepel shol sem az európai kínálatban, én láttam Amerikában Vizio tévéket Kmartban és igen meggyőző volt mind a kép minősége mint az árazása.

duree54

(#7) Robi BALBOA válasza Tengri (#4) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Pont ezt találgatják az OLED topikban, hogy a 48-as azért lesz 55-ös árban(vagy drágábban), mert rá lehet aggatni, hogy "Über Gamer OLED monitor" stb...

(#5) MESZESKPT : Tudom, kicsit elkalandoztam. :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#8) Tengri válasza Robi BALBOA (#7) üzenetére


Tengri
senior tag

Rendszeresen olvasom ;)

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.