Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A felesleges személyeskedő vitatkozást a továbbiakban kerüljétek!

Tudja, hogy róla van szó, akinek szól, remélem.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#202) kisbalázs válasza philoxenia (#201) üzenetére


kisbalázs
tag

Lenne egy olyan kérdésem bár nem vagyok nagy fórumozó hogy miért engeditek hogy eddig menjen az ügy. Itt jön egy új driver bemutató erre idejön valaki aki fel van háborodva azon hogy a szíve választottja cég miért nem kapott ilyen hosszú cikket? Utána meg egyesével fáradságot nem kímélve javítgat ki embereket hogy mit és mit nem mondott? Nekem ez egy fontos fórum lenne már csak azért is mert olyan videokártyám van aminek ez szól és szeretnék megtudni minél többet hogy mire kell figyeljek és mik esetleg azok amiket még nem tudok. De hogy 150 hsz ből 75 arról szól hogy hisztériáznak mint az óvodában és senki nem szól rá mert nem teljesen alpári a stílusa ez számomra elfogadhatatlan. Kérem hogy tegyetek ez ellen valamit. Ez az oldal érdeke is. Sajnálnám ha egy sima dühöngő lenne belőle mert nagyon rég óta járok ide lassan 13 éve de erre nem vagyok kíváncsi és szerintem sokan mások sem.

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#204) b.


b.
félisten

Na most ehhez annyit hozzátennék, mivel a kollega rólam beszél nagyrészt, hogy moderációt Én kértem ide a fórumban, bármilyen meglepő neki is.Nem egyenlő a trollkodás azzal, hogy valaki véleményt nyilvánít akár a cikkről , akár magáról a termékről, vagy arról aki megírta, akár negatív akár pozitív.
Ráadásul ő is beletartozik azok közül a csoportok közül az egyikbe, amit te is ide leírtál, pont ez miatt került ide ez beírás tőle, mert a negatívot trollkodásnak felfogni könnyebb. ..Attól, hogy valaki elkötelezett, lehet még értelmes vitapartner. Részemről én ki is szállnék, mert a moderáció nem véletlenül jött ide és felesleges személyeskedéssel ezt tovább folytatni.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#206) b. válasza #32839680 (#205) üzenetére


b.
félisten

Megértem és el is fogadom, nincs ezzel gond. :R Az érzelmi részén valóban változtatnom kellene, maximálisan igazad van.
Soha nem tagadtam a VGA-k terén a hovatartozásomat,de ez nem azt jelenti, hogy a másik oldalt becsmérlem, itt se tettem.Véleményt alkotok róla, ez tény.
És ne sértegess :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#208) b. válasza #32839680 (#207) üzenetére


b.
félisten

Hát most nagyon kíváncsian várom a felhozatalt, éppen értekeztünk róla a másik topikban.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#209) kisbalázs válasza #32839680 (#203) üzenetére


kisbalázs
tag

Köszi a választ, nem tudtam hogy nem fizetettek a moderátorok. Többségébe nem is szólok hozzá de már annyira bicskanyitogató amit csinálnak egyesek és mint mondtam attól hogy normálisabban beszél és megfarol amint valaki komolyabb ember rászól utána nyalizik pár poszt erejéig még ugyanúgy nem a témához szól hozzá és addig is habzott a szája, egyszer kétszer oké de ez már bőven az idegesítő kategória számomra.
még erre reagálnék,
"3. Ha érdekelnek a kártyáddal kapcsolatos dolgok, akkor inkább a szakmai fórumot keresd fel, ne egy cikk alatti fórumot ahol elindulnak az indulatok."

Azok mindig állati hosszúak egyszerűen nincs annyi időm de nem hinném hogy ki kellene hagynom a érdekesnek tűnő fórumot csak amiatt mert pár ember nem bír magával ráadásul mindig ugyanazok. Talán inkább nekik kellene felkeresni kártyájukkal kapcsolatos fórumot.

[ Szerkesztve ]

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#210) joey04 válasza kisbalázs (#209) üzenetére


joey04
titán

nézd egy független oldaltól elvárná az ember, hogy valóban független legyen, de ez Abu írásainál sokszor nem így van, és ezt vérmérséklettől függetlenül mindenki másképp reagálja le. Én csak mosolyok, meg 1-2 kommentben célzok rá, mást meg (érthető módon) jobban zavar. nem kell elküldeni senkit másik topikba.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#211) lezso6 válasza joey04 (#210) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem lehet mindenki számára "független" médiának lenni egy olyan világban, ahol az emberek nagy része csak polarizált gondolkodásra képes.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#212) távcsőves válasza joey04 (#210) üzenetére


távcsőves
senior tag

Teljesen igazad van, most már csak az Nv-nek szólj, hogy újítsa meg a driver kezelőfelületét. Biztos lesz róla cikk itt (Miért is ne lenne?), de ígérem, nem reagálok semmit rá, sem "érzelmesen", sem máshogy. Sőt, azt sem ott fogom kifejteni, hogy szerintem sok/kevés a "vörös" írás/hír esetleg itt, máshol meg inkább "zöld" túltengés van. Szerintem.

Esetleg egy kontakt is jól jönne valakihez az NV-nél, aki több infót szivárogtat, mi folyik a "gépházban". Biztos megdobná a "zöld" írások számát.

[ Szerkesztve ]

(#213) joey04 válasza távcsőves (#212) üzenetére


joey04
titán

Szerintem egy kevésbé elfogult HG is elég lenne. Szép napot.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#214) távcsőves válasza joey04 (#213) üzenetére


távcsőves
senior tag

Neked is szép napot! Az elfogultságról lemaradtál.

(#215) solfilo


solfilo
veterán

Ez valami vicc? [link], magyarul: [link]

Ezek a játékok nem mennek az Adrenalin miatt. :(((

C&C3 Tiberium Wars
C&C3 Kane's Wrath
C&C Red Alert 3
C&C Red Alert 3 Uprising
C&C4 Tiberian Twilight
Battle for Middle Earth 1-2 :O
Witcher Enhanced Edition :Y

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#216) do3om válasza solfilo (#215) üzenetére


do3om
addikt

Bár engem egyáltalán nem érint, de azt mondanám nem nagy a baj. (felsorolt játékokat nyomtam régen)
Ennél sokkal komolyabb gondjaik is vannak, pl. 2018 van, és majdnem azt mondható hogy az eddig megjelent VGA paletta siralmas, katasztrófa amit megy, lassan kicsúszik a talaj a lábuk alól.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#217) solfilo válasza do3om (#216) üzenetére


solfilo
veterán

A VGA paletta valóban szánalmas. Sebtiben kéne jönnie Vegának RX 570/580 és RX 560(D) helyére, de jó nagy a csend. Bár már az is komoly fegyvertény lenne, ha lehetne kapni előbbieket normális áron.
A BFME 2 meg érint sajnos. De hogy egy Witcherre vagy Red Alert 3-ra ne figyeljenek oda, az azért durva. :(

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#218) solfilo válasza solfilo (#217) üzenetére


solfilo
veterán

Jön a javítás. :)

solfilo

(#219) távcsőves válasza solfilo (#218) üzenetére


távcsőves
senior tag

Nem semmi. 10 éves játék, azt hittem már senki nem játszik vele. Multit lehet vele valamilyen módon még játszani?

(#220) solfilo válasza távcsőves (#219) üzenetére


solfilo
veterán

Igen, Gameranger-en keresztül megy a multi, Bfme1, Bfme2 és a kiegészítő, a Return of the Witch King is, hiába lőtték le évekkel ezelőtt a hivatalos szervereket.
Elvileg van egy ilyen megoldás is, dedikált szerverrel, de nem próbáltam, elég a gameranger. :)
T3A: Online - The Return of BFME Multiplayer

Mindhez van új, nem hivatalos patch, pl Bfme2 hivatalosan 1.06-nál megállt, azóta 1.09 a legújabb, fél éves tán. Multiban a többség 1.00 vagy 1.06-on nyomja.

Innét le lehet szedni a Bfme2-t redukált méretben, no CD megoldás is van, a dobozos példányomhoz kapott kóddal megy szépen nekem (optikai meghajtóm már nincs). :)

[ Szerkesztve ]

solfilo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.