Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

Na akkor egy jól irányzott tesztet is kéne rittyenteni rá, mert az a lényeg ugye, hogy milyen a hangja.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) HarleyCustom válasza #20749568 (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Elkezdted komolyan venni?
Nem szabad. :D
Kínaiak ebből élnek...másolnak.Amivel nincs bajom csak annyi,hogy gyenge copy-kat készítenek. Ezt tükrözi az áruk is.
Egyébként,ha lesz olyan jó,mint az Airpods,akkor veszek egyet.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4) nozs23


nozs23
addikt

Azért az érdekes, hogy azt nem kommunikálták, hogy egy töltéssel mennyit bír. Általában itt szoktak elbukni az Airpods copyk. Illetve a hangminőségben.
Egyszerűen eddig semmi nem tudta hozni, azt szintet akkumulátorban, hangminőségben, és kényelemben (amennyiben bejön a kialakítás), amit az Apple. Persze a teljesen wireless termékekkel összevetve.

[ Szerkesztve ]

(#5) V@ns válasza nozs23 (#4) üzenetére


V@ns
aktív tag

A kütyü természetesen telefonálásra és hangvezérlésre is alkalmas, és egy teljes töltéssel akár 10 órát is képes menni, a töltőkapszula Type-C kábellel tölthető, mindössze egy órára van szüksége.
Mondjuk az érdekelne, hogy a kapszula is tudja tölteni alkalom adtán ha nincs 220 vagy laptop a közelben?

(#6) Totheground


Totheground
addikt

>nevetséges másolat
>Sziamiau
>agybadugos

Vegye, akinek két anyja van.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#7) brumi1024 válasza nozs23 (#4) üzenetére


brumi1024
veterán

Azért vannak nagyon jó alternatívák: Jabra Elite (Active) 65t, vagy ha jobb hangminőség kell (de drágábban) Sennheiser Momentum True Wireless. Előbbi árban is közel van, hangminőségre jobb, strapabíróbb, de a tokban lévő akksi kisebb.

[ Szerkesztve ]

(#8) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez így elég vicces. Legalább a név ne hasonlítana. Az viszont nagyot ütne, ha hangzásban hozná az airPods szintjét :DDD

(#9) nozs23 válasza V@ns (#5) üzenetére


nozs23
addikt

Én azt hittem, hogy az a kapszulára vonatkozik. Biztos vagyok benne, hogy nem megy 10 órát a füles egy töltéssel, szerintem ha ennek a felét hozza is le a kalappal. Ennyit még a vezetékesek nem igazán szoktak. :N

Közben megtaláltam: 10 óra a kapszulában van. Egy töltéssel 3 órát megy. (ami tényleges használatnál lesz 2,5...

(#7) brumi1024

A Jabra valóban nem rossz, nekem nem jön be a kialakítás. Drágább alternatívákat nem nagyon nézegettem, az Airpods is elég húzós.

[ Szerkesztve ]

(#10) balazs1022 válasza HarleyCustom (#3) üzenetére


balazs1022
őstag

Meg jobb is lesz mint az airpods. Foleg ha a kialakitast nezzuk, mert ugye az "agybadugos".
Amugy meg a xiaomi nem gyart gagyi cuccokat.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#11) HarleyCustom válasza balazs1022 (#10) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Azt megvárnám azt a “jobb is lesz” jelmondatot... Mert az Apple fülesei elég jól szólnak.:K
Használtam már “szinte”mindent,de mindig az Earpods-nál maradtam. Az agybadugós kifejezetten zavart,meg nem is szóltak jól,legalábbis amiket eddig használtam.

“...A Xiaomi nem gyárt gagyi cuccokat...”

Nem?:U

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#12) Rinocerosz válasza balazs1022 (#10) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Persze mivel xiaomi...
Nehogy már bármiben is rosszabb legyen....

(#13) hajbel válasza HarleyCustom (#3) üzenetére


hajbel
addikt

Már feleannyiért lehet venni jobb hangminőségű true wireless fülest, ami jobban is néz ki.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#14) Totheground válasza hajbel (#13) üzenetére


Totheground
addikt

Linket.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#15) Silεncε válasza HarleyCustom (#11) üzenetére


Silεncε
őstag

Van Earpodsom. Na az arra jó, hogy a zenéből nem hallasz semmit, de legalább a kinti zajt teljesen átengedi. Szólni meg szerintem egyáltalán nem szól jól

[ Szerkesztve ]

(#16) HarleyCustom válasza hajbel (#13) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A kinézet nem érdekel annyira,inkább a hangminőség és az üzemidő,meg az ár.
LINKET!!!:D
Airpods-al szemezek egy ideje,de sajnálom rá azt az összeget.Van a családban,nagyobbik lányom azt használ...rohadt jól szól,kényelmes a fülemnek,jó az üzemidő,igazán minőségi cucc.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#17) hajbel válasza HarleyCustom (#16) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem a topikjában több/jobb infót kapsz :K

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#18) nozs23 válasza hajbel (#17) üzenetére


nozs23
addikt

Sure.

(#19) draco31 válasza balazs1022 (#10) üzenetére


draco31
veterán

Én ha valamit venni akarok, már 3 éve azt nézem meg elsőnek, hogy gyárt-e olyat a xiaomi, ha igen, akkor nem is mindig keresek tovább. 15 cuccom van tőlük, egyiket sem cserélném el "nevesebb" gyártók cuccára.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#20) HarleyCustom válasza Silεncε (#15) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szerinted...
Szerintem meg nagyon jó.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#21) utomi válasza HarleyCustom (#16) üzenetére


utomi
senior tag

Pedig egyenlőre nincs jobb. Legalábbis abban az árban vagy olcsóbban. Vettem pl. egy Huawei Freebudst de minek?:( egy rettenet szar volt. Ment is vissza. AirPods minőségben,hangban és üzemidőben nem talált legyőzőre nálam. És hát ugye ott a W1 chip ami kényelemben és hatótávban sokat dob rá. Én sajnáltam rá ennyit de nagyon nem bántam meg.

(#22) Ricardo válasza draco31 (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem is van pár Xiaomi cuccom. Eddig egyikben sem csalódtam.

(#23) moleculez válasza Silεncε (#15) üzenetére


moleculez
veterán

Ahhh részemről használhatatlan, telefonálni sem jó... Amennyibe kerül egy iPhone tényleg alap lehetne egy komoly füles. Akár az AirPods 2. generáció is mehetne mellé, ha végre lesz mélytartománya is.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#24) utomi válasza moleculez (#23) üzenetére


utomi
senior tag

Hát ha csak nem a Beats szerű mély az elvárás akkor van melytartomanya. Mármint az Airpodsnak ami ugye nem ugyanaz mint az Earpods.

(#25) HarleyCustom válasza utomi (#24) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Van ott mély csak normálisan kell bedugni a fülbe. Volt,hogy nekem sem adta,de nem is jól raktam be.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#26) HarleyCustom válasza moleculez (#23) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az utolsó mondatod első felével egyetértek. A többit hagyjuk :N

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#27) mrThomi válasza Totheground (#6) üzenetére


mrThomi
addikt

Hat,

hat anyja van !

Nothing Phone (2a)

(#28) HarleyCustom válasza mrThomi (#27) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#29) joey04


joey04
titán

szánalmas.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) HarleyCustom válasza joey04 (#29) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Azért kiváncsi vagyok a minőségére. 16ezerért...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#31) #24536576 válasza HarleyCustom (#3) üzenetére


#24536576
törölt tag

Airpods, mint mérce? 😆 Akinek az jó, azok behetnének 2K-s hama fülest is, ugyan az.

(#32) nozs23 válasza #24536576 (#31) üzenetére


nozs23
addikt

Wireless fulhallgatorol beszelsz vagy csak trollkodsz?

(#33) #24536576 válasza nozs23 (#32) üzenetére


#24536576
törölt tag

Attól mert valami vezetékmentes, nem lehet olyan a hangja, mint egy vezetékesé? Mondjuk ha a mellettem lévőket akarom zenével kiszolgálni, akkor elsőrangúak az apple fülhallgatói.

(#34) joey04 válasza nozs23 (#32) üzenetére


joey04
titán

utóbbi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) #24536576 válasza joey04 (#34) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ha valaki nem isteníti a fonnyadó almát, az már troll? :D Akkor aki 1 szavas "hozzászólásokra" képes, az mi?

[ Szerkesztve ]

(#36) nozs23 válasza #24536576 (#33) üzenetére


nozs23
addikt

Itt vezeték nélküli fulhallgatokrol van szo. Szerintem mindenki tisztaban van mar vele, hogy az ar toredekeert lehet vezetekes fulest kapni jobb hangminoseggel. Az Airpods hangminsoge kb. megegyezik az Earpodsal, valamivel jobb. A wireless, a kenyelem az az extra amiert elkerik a penzt. A hasonlo tudasuak pedig pont ugyanannyiba kerulnek, ha nem tobbe.

[ Szerkesztve ]

(#37) Zamasun válasza nozs23 (#36) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Én egy i7s-t használok podcast hallgatásra androidon és baromi jó, nagyon szeretem.

(#38) Siamiáu válasza #24536576 (#33) üzenetére


Siamiáu
tag

+1
Imádom amikor valaki egy iphone fülessel hallgat zenét a buszon, hiába ülhet tőlem 5 méterre is simán lehet hallani mit hallgat, múltkor még a Shazam-nak sikerült is megmondania mit hallgat a csávó. Fél éve kellett egy átmeneti füles, vettem egy Xiaomi basic-et 2 ezerért, és úgy megszerettem, hogy azóta se vettem mást helyette, ütöm vágom, de nem adja meg magát.
Szerintem hozni fogja a szokásos minőséget ez a Xiaomi is.

(#39) teshowatti válasza HarleyCustom (#25) üzenetére


teshowatti
csendes tag

Van mély??? Egyik apples fülesben se volt rendes mély...Mindegyik szánalmasan cincog csak. Mikor még iphone használó voltam is elsö dolgom volt kib...ni a fülest és Koss-ra cseréltem. Na abban volt mély. Azóta sok viz lefolyt a dunán de apple hangminöség azóta se változott.

(#40) HarleyCustom válasza #24536576 (#31) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Persze,pont ugyanaz. Megyek veszek is egyet. Sőt! Akkor már mindjárt 3-mat.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#41) HarleyCustom válasza teshowatti (#39) üzenetére


HarleyCustom
veterán

És melyiket ajánlod a Koss-tól,(több is van),ami jobb az Earpods,vagy az Airpods-tól?
Linket tudnál adni?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#42) JoseGee válasza Totheground (#14) üzenetére


JoseGee
tag

Tessék, már ez is jobban szól mint az Airpods. Iphone 7-tel tesztelve :)

[ Szerkesztve ]

Ami késik, az nem jön időben

(#43) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Igaz én vezetékes Earpodsot hallgattam, de egy kész röhej volt, kinti zajokat jobban hallottam, mint a zenét, mély sehol nem volt.

Annál fixen jobb.

Még a 3500 Ft-os Xiaomi Piston 2-nél se találtam jobb fülest dupla annyiért sem, sem háromszor annyiért, mint amit az ad, pedig voltam a fülhallgatós topikba is... Kár, hogy már nem gyártják, ami van a piacon az meg hamisítvány lehet..

Félek is, hogy mi lesz, ha egyszer az elromlik..

(#44) draco31 válasza Atomgeszi (#43) üzenetére


draco31
veterán

Nekem Piston 3 van, nem nagyon szeretem lerakni :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#45) nozs23 válasza Atomgeszi (#43) üzenetére


nozs23
addikt

Az, hogy nem szereted a kulso hangokat hallani preferencia, nem pedig azt jelenti, hogy zajszuros/agybadugos egyetemesen jobb.
En kimondottan utalom, hogy nem hallom a kulvilagot: utcan, edzoteremben, stb.

[ Szerkesztve ]

(#46) Atomgeszi válasza nozs23 (#45) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Most zenét hallgatok vagy nem?

Számomra a minőség ott már romlik, hogy hallom ahogy a busz gázt ad vagy épp röhögnek, vagy beszélnek mellettem. Onnantól már hogy mondjam valamire, hogy jó minőségű? Arról nem is beszélve, hogy, ha nem nyomtam be eléggé akkor kiesett folyton, ha meg kijjebb raktam akkor még annyit se hallottam.

Persze valakinek ez így megfelel, az is egy vélemény.

(#47) szebe


szebe
őstag

Engem a JBL true wireless-e érdekel, de jó lenne egy jó lenne olvasni egy többszereplős összehasonlító tesztet. Airpods, Huawei, Xiaomi, minden...

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#48) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Gondolkodom mostanság egy jó Bluetooth fülesben, ez szimpi is. Egy tesztet mondjuk szívesen olvasnék róla. Bár ahogy ismerem a Xiaomi-t valószínűleg a hangja is rendben lesz. Volt tőlük egy Piston 2-őm csak sajnos megnyomorítottam szegényt, de marha jól szólt ahhoz képest, hogy 5000-ért vettem itthon Euronics-ban.

(#49) joey04 válasza nozs23 (#36) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) Totheground válasza Atomgeszi (#46) üzenetére


Totheground
addikt

Azert az se hatrany, ha nem b@sz el a busz, mert zenet hallgatsz. Kulteren full kizarni a kulso hangokat a leheto legnagyobb baromsag.

@JoseGee

Agybadugos szart nem akarok 10 meteres kozelben tudni. Egyebkent ez messze nem fele annyi (itt kevesebb volt az AirPods) raadasul szerintem funkcionalitasban a felet nem tudja.

Es ezt ugy altalanosan:
Ugy latszik, sokaknak meg mindig nem sikerult helyretenni, hogy az AirPods nem audiofil f**********l szol, hanem egy vallalhato hangot otvoz olyan kenyelni szolgaltatasokkal, aminek NINCS alternativaja.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.