Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

No, mégiscsak pörögni fog a Heroes of the Storm, meg majd későb az Overwatch? Helyes! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) Sident96


Sident96
tag

http://www.teamliquid.net/forum/starcraft-2/501167-activision-blizzard-acquires-mlg-assets

Itt azt írják, hogy nem magát a céget vásárolták meg. De lehet ez két külön dolog és tájékozatlan vagyok.

(#3) oriic válasza Sident96 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Részvényeket vettek, ahogy írtam a hírben is:

"miszerint a vállalat részvényeinek többségét megvásárolta az Activision Blizzard."

Több mint 50 százalékát birtokolja az Activision Blizzard az MLG részvényeknek, így többségi tulajdonba került hozzájuk a cég.

Live-Die-Respawn

(#4) Sident96 válasza oriic (#3) üzenetére


Sident96
tag

Értem, köszönöm. :)

(#5) Lenz


Lenz
újonc

MLG ??

[link]

(#6) Sirandrish válasza AxBattler (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megoldják...megveszik a cuccot ami kell hozzá és akkor nem kell kilincselni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) szupermacs válasza Lenz (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem is csak az I REKT U NOSCOPE LOL M8 videók jutnak eszembe. :D Meg a Mountain Dew és a táncoló Snoop. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.