Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A linkelt fórum azzal van tele, hogy a nem GOTY kiadások kulcsát a Steam nem fogadja el. Nem zökkenőmentes a dolog, úgy látom. Ebbe én is belefutottam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) Vistaboy válasza Dilikutya (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Némelyek a GOTY-re is panaszkodnak, ergo más lesz a probléma azoknál.

"Dear Batman Arkham Fans - Microsoft has begun the process of closing down Windows Live services over the next year. To make sure there is no interrupted service, we will be moving the game to Steam for verification and update services for both the Base and GOTY versions of Batman Arkham Asylum and Batman Arkham City."

A hivatalos infó szerint működnie kell.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) Dilikutya válasza Vistaboy (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezek szerint mégsem működik. A kód működött, GfWL-re én regisztráltam, LV kiadású dobozos változatom van.

Mindig tudtam, hogy a GfWL fölösleges, és csak a baj van vele, erre tessék, a Microsoft is belátja.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Mikor szűnik meg teljesen? Az accountok is törlődnek?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nekem sem fogadta el a dobozos Batman AA kódomat, sima kiadás, nem GOTY.

(#6) Youri


Youri
veterán

Várom a többi címet is... Ha a GTA IV-et nem viszi át a rockstar, akkor gyújtogatás lesz

RTX ON

(#7) #85552128


#85552128
törölt tag

Még majd 2 óra mire lejön a 17 giga, de engem jobban érdekel, hogy a FuckuROM SecuROM is ki lett e szedve vagy csak a GFWL.
Mert állítólag ki, de a dll-je még mindig ott van a félkész letöltésemben...
Egyébként sokaknak nem fogadja el a kulcsokat, szerintem pár napon belül javítják.

[ Szerkesztve ]

(#8) Dilikutya válasza Youri (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az jó lenne. Az a röhej, hogy nekem a Steam-ről van meg, de a GfWL oda is kell, sőt Windows 8-on még nem is megy pöccre a kliense.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) satz18


satz18
őstag

Nekem még a bulletstorm kérdéses.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#10) Youri válasza Dilikutya (#8) üzenetére


Youri
veterán

szintén zenész...

RTX ON

(#11) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Ez jó hír, mert a múltkor szerettem volna újra játszani a Arkham Cityit, de nem sikerült a hülye Live miatt :(
Remélem akkor most jó lesz.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#12) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Nekem is a dobozos verzió van meg a sima Arkham Cityből és nem fogadja el a kódot. Remélem napokon belül megoldódik a helyzet.

(#13) hoeerny válasza Dilikutya (#8) üzenetére


hoeerny
tag

Az hogy lehet? Nem az a lényege a Steam-es kiadásnak, hogy kihagyod a szerencsétlen GfWL?

(#14) satz18 válasza hoeerny (#13) üzenetére


satz18
őstag

Az hogy valami steames, nem jelenti azt hogy nincs plusz DRM. Pl a legtöbb ubisoft játékot, ha steamen veszed meg, akkor is kell uplay. Ez igaz volt régen a GFWL játékokra is, pont ezt akarják megszüntetni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#15) xtremez válasza Youri (#6) üzenetére


xtremez
aktív tag

Én is azt szeretném, hogy valamelyik környezetbe átültethetnék (steamworks, social club). Ráadásul ez fellendíthetné a multit is.

(#16) xtremez válasza xtremez (#15) üzenetére


xtremez
aktív tag

Van még mit átvinni:fallout 3, fuel, red faction guerilla, kane and lynch, resident evil 5,flaout.. Remélem tesznek valamit értük, mert egy része játszhatatlan is lesz nem csak a multi látja kárát.

(#17) vitaro


vitaro
senior tag

Örülök, hogy megszabadultunk ettől a fos GFWL-től, de pont rosszkor jött a váltás, épp new game + közepén jártam.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#18) Dilikutya válasza xtremez (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezeket lehet is kapni a Steam-en, szóval bízom benne. RE5 most van elég jó áron a Gamefly-nál, viszont nem írják sehol, milyen DRM van, nem mertem még megvenni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) D1Rect válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem szűnik meg(sajnos), csak nem lesz lehetőség további vásárlásra.

(#20) Dilikutya válasza D1Rect (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehetett GfWL-en vásárolni Magyarországról is? Én sose láttam benne vásárlás opciót. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) Youri válasza D1Rect (#19) üzenetére


Youri
veterán

Megszűnik, a bolt már bezárt. Jövő júliusban leáll

RTX ON

(#22) #85552128


#85552128
törölt tag

Kétlem, hogy sokan lépnének. A Codemasters a Dirt 3 kapcsán először teljesen elvetette az ötletet, aztán (miután a Bioshock 2 megjelent gyakorlatilag teljesen újraírva) csak szabadkoztak, hogy túl mély a GFWL integráció de vizsgálják a lehetőségeket...

(#23) D1Rect válasza Youri (#21) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez találgatás szintjén van.

(#24) FLATRONW válasza vitaro (#17) üzenetére


FLATRONW
őstag

A Bioshock 2-nél is azt írták, hogy nem lehet használni a mentéseket, pedig lehet. A steames verzió tényleg létrehoz egy új mentési mappát, de ide belehet másolni a régi mentéseket és működik.

(#25) Dilikutya válasza #85552128 (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elég bosszantó lenne, ha nem lehetne játszani a két éve vásárolt játékokkal, illetve nem lehetne megvenni a buzi GfWL miatt. Azért évek múltán is csorog befelé a lóvé, én idén nyáron vettem Quake 1-2-3-at a Steam-ről...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez ugye úgy kéne működjön, hogy beírom a kódot (Add a Game->Activate Product Key) és ott fel kéne ismernie, hogy ez egy Batman, igaz? :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#27) Vistaboy válasza Bad Pritt (#26) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, ugyanúgy kell aktiválni, mint bármelyik Steam játékot. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28) zozoo83 válasza Vistaboy (#27) üzenetére


zozoo83
tag

Nekem sem működik, úgyhogy bass..k meg. Nekem arkham asylum LV van, cdgalaxisból.

(#29) Bad Pritt válasza zozoo83 (#28) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az nekem is az, a AC meg GOTY, nemrég vettem. Majd megoldják :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30) b.daniel


b.daniel
senior tag

Banyek...alig voltam ideg délelőtt...steames AC GOTY, gondoltam kijátszom még egyszer az Origins előtt, már a vége felé jártam, erre ma fogadott egy új licenses cucc, leokéztam, és a mentéseim ugrottak...:/ fuckyeh

(#31) vitaro válasza FLATRONW (#24) üzenetére


vitaro
senior tag

Megtaláltam a régi mentésemet GFWLnick-save0 néven (Steam/userdata/<id>/200260/remote), de ha átnevezem save1-re akkor nem ismeri fel, ha save0-ra akkor meg egy hibaüzenet kíséretében megpusztul az egész játék.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#32) vitaro


vitaro
senior tag

Találtam egy leírást a régi mentések visszahozataláról, ezen a linken eléritek. Nemsokára kipróbálom működik-e.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#33) Jester01 válasza vitaro (#32) üzenetére


Jester01
veterán

Csak azt nem értem, ha ez ennyire egyszerű akkor miért nem tették bele a programba, hogy konvertálja a régi mentéseket. :F

Jester

(#34) #85552128 válasza Jester01 (#33) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nyilván ilyennel nem akarták szemetelni a játék kódját...
Szerintem egy szavunk sem lehet, kiszedték mindkét védelmet, belerakták a steam támogatást és az is GOTY-t kapott akinek csak sima volt. Az újrajátszás legyen a legkisebb gond (Gondolták meg kell tapasztalnunk GFWL nélkül is, mert teljesen más élmény lesz :DDD )...
Ráadásul az első részhez még az achievementeket is áthozták, ami igaz nem nagy dolog, de mivel régi játék mindenképp jó kis extra.

[ Szerkesztve ]

(#35) EczkE


EczkE
addikt

Én ma vettem meg Steamen, de az Asylum nem akar menni. Ahogy vége a kis videóknak és jön a logó a Batmen Arkam Asylum felirattal nem lép tovább. Ha entert nyomok akkor meg leáll a a játék.

Asszem mindenféleképpen!

(#36) DeFranco válasza EczkE (#35) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez ilyen rövid játék. És nem is túl interaktív.

;]

[ Szerkesztve ]

(#37) marcusa válasza DeFranco (#36) üzenetére


marcusa
addikt

Én is megvettem a Steam-en a két Batman-t, az Arkham City megy szépen, viszont az Arkham Asylum ilyen hibaüzentet ad:
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_10_18_r9d2tc7fa6.jpg
Eredeti Win 8.1 Pro, tegnapi telepítés. Minden más megy, csak az Arkham Asylum nem, használja valaki Win8-on?

:-)

(#38) #85552128 válasza marcusa (#37) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ez szerintem .Net 3.5 hiba.
Amit mellékelnek hozzá az csak xp-re jó, W8-on neked kell engedélyezni a Vezérlőpult -> programok és szolgáltatások -> windows szolgáltatások részen.
W8.1-en nálam működik és a SecuROM is ki lett szedve !

[ Szerkesztve ]

(#39) marcusa válasza #85552128 (#38) üzenetére


marcusa
addikt

Igen, ennek én is utánanéztem, és valóban először csak a 4-es .Net volt bepöttyölve, és utólag én bepöttyöltem a 3,5-öt, tehát nem a mellékeltet tettem fel, de azzal is ugyan az a hiba... :(

:-)

(#40) #85552128 válasza marcusa (#39) üzenetére


#85552128
törölt tag

Próbáld meg felrakni a dolgokat egyesével a setup mappából, directx, visualc meg még a live telepítő is ottvan (de az már nem kell).

(#41) Wolverine válasza zozoo83 (#28) üzenetére


Wolverine
félisten

Várj. Ha 1-2 hét múlva sem tudod beaktiválni, akkor érdemes lesz a supporthoz fordulni (mármint nem a Steamhez ofkorz).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42) marcusa válasza #85552128 (#40) üzenetére


marcusa
addikt

Nos, megoldódott, már szereztem is két achivmentet :D
De hogy mitől, azt nem tudom... Hazaértem, felmentem erre a linkre, de azt írta, hogy naprakész vagyok, és semmit nem töltött le... Napközben Supportnak is írtam, azt is megcsináltam amit írtak, a "Verify Game Cache Files in Steam" aztán a Win8.1 is töltött le 5 új frissítést. Újraindítottam, és minden kérdés nélkül elindult, és ki sem lépett utána már magától. :K
Köszi a segítségeket. :R

:-)

(#43) zolee1988


zolee1988
tag

remélem hamar megoldják, hogy a XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX formátumú kódokat is elfogadja, 5 napig leszek itthon szabin, terveztem, hogy végigjátszom, de ha nem tudom átvinni a mentést GFWL-ról akkor neki se állok.
esetleg valami pletyka, hogy a Dirt 2-3, Fuel, meg a Sreet Fighter is hasonlóan átvihető lesz?

(#44) Gergosz2


Gergosz2
veterán

ááá ez nagyon jó!

GFWL elég elcseszett egy rendszer volt,az meg még jobban hogy steamen keresztüli indításkor is be kellett lépni abba is.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#45) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a GFWL kliens már le sem tölthető? Vagyis most leszedtem, de indításnál már hibát ír ki. Nincs már fent egy ilyen játék sem, de akkor ezekkel nem is lehet játszani?

Másik, úgymond fontosabb kérdésem meg az lenne, hogy ha GFWL-on keresztül vettünk meg egy játékot annak a kulcsát hogy tudom elkaparni?

- Mert ugye vannak dobozos játékok, annál értelemszerűen a tájékoztatóba is oda van írva. Nekem így van meg például a Dead Rising 2

- Aztán ott van a Dirt 3, a Bioshock 2 és a Batman AC GOTY ami Gamefly-on keresztül lett meg, azoknak a kulcsait ki tudom a gamefly kliensen keresztül olvasni.

- Ugyanakkor van egy játékom (Dead Rising 2: Off the record) amit a GFWL kliens boltjából vásároltam. Na ennek a kulcsa vajon hogy lesz meg? Mert emlékszem hogy a kliensben még annak idején ugyanúgy mint a Gamefly-nál, Steam-nél, etc. elő lehetett varázsolni, de így hogy már nincs kliens sem hogy tudom? Bejelentkeztem az xbox.com oldalon a felhasználónevemmel, de ott csak a játékok listáját láttam, meg hogy mennyi öcsit teljesítettem.

Valakinek van ugyanilyen gondja, vagy esetleg ötlete? Él még a kliens egyáltalán?

Esetleges válaszokat előre is köszi!

szerk: egyébként az AC GOTY még nekem sem jó Steam-en. Meg vicces, hogy sokan mennyire gyűjtötték a gamescore pontokat, valakinek ugye több 10 akár 100k-ja is volt. Hát ennyit róluk, mehetnek xboxozni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) - monkey -


- monkey -
csendes tag

Nálam egyik kód sem jó. Az AA sima első kiadás, az AC meg Collector's Edition és mindkettőre "Érvénytelen termékkód..." üzenetet kapok. :S

Love cannot save you from your own fate.

(#47) Wolverine válasza - monkey - (#46) üzenetére


Wolverine
félisten

Türelem. Szó volt róla, hogy ezerféle verzióban jelent meg mindkét Arkham játék, és még nem konvertáltak minden kulcsot Steamesre. Ha max. 1 hét múlva sem jó, akkor célszerű a kiadói supporthoz fordulni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#48) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Akit érint: sikerült beaktiválnom a Batman: Arham Asylumomat. Megjelenéskor vettem a Direct2Driveról, nem GOTY. Érdemes próbálkozni. ;)

(#49) DeFranco válasza SityiSXT (#48) üzenetére


DeFranco
nagyúr

zavvi-ról rendelt dobozos még nem megy...

(#50) GegeWarrior válasza SityiSXT (#48) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Na akkor van remény :D Már jó lenne :P Tegnap még nem sikerült.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.