Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) daninet


daninet
veterán

Megtévesztő... tudják azt sok esetben az emberek nagyon jól, csakhát nem az a mentalitás hogy: "na akkor ittvan még 10ezer ésakor eredeti lesz a szoft..."

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#2) bambano


bambano
titán

Halljátok emberek, ne vásároljatok felelőtlenül az interneten navngo cuccokat! Hopp. a naviextras.com is interneten van. lyalyly :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) Bibby válasza bambano (#2) üzenetére


Bibby
addikt

És? :F Oda van írva hogy felelőtlenül.

Ελευθερια η θανατος

(#4) bambano válasza Bibby (#3) üzenetére


bambano
titán

szerintem a naviextrason se vásároljanak felelőtlenül:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) Scalpel


Scalpel
senior tag

Szerintem mindenki vegyen Cartographia papír alapú térképet, azt nem kell tölteni, nem merül le és nem pofázik bele abba, hogy hova mész. :)

Van még kérdés? Emellett meg legalább a keresletélénkülésnek köszönhetően el tudom majd adni a Cartographia részvényeimet... :DDD

Előre is köszi!

(#6) ttower


ttower
aktív tag

érdeklődók -> érdeklődők

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#7) Jégkokó


Jégkokó
veterán

És ez leginkább a készítőknek fáj, de ugy látom, nem ők léptek fel az ellen, hogy ráteszik a tört változatot a pna ra

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8) bambano válasza Jégkokó (#7) üzenetére


bambano
titán

Hanem ki?
Szemészeti probléma lesz ez...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) kételkedem


kételkedem
addikt

A keresletre megjelent a kínálat.
Szerintem az is felemás helyzet, hogy lehet kapni PNA-t navi szoftver nélkül. Ezekre a készülékekre szinte biztos, hogy valamilyen illegális szoftver fog kerülni.

A világ egy részén, így nálunk is már-már komplett hülyének nézik azt, aki fizet valamiért, amit ingyen is be lehet szerezni. Negyedmilliós pc-re megy fel a win xp pluto winter edition, a 200 ezerért vett plazmán a torrentről letöltött kamerás "filmet" nézi a büszke tulaj.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10) Jégkokó válasza bambano (#8) üzenetére


Jégkokó
veterán

azt írják, hogy a vám és pénzügyőrség

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#11) bambano válasza Jégkokó (#10) üzenetére


bambano
titán

Lett a NavNGo-nak márkavédelmi képviselete, ennél több "fellépést" nem tudnak tenni. Nyomozati jogköre sem az ipr-nek sem az nng-nek nincs. Ettől még ők léptek fel, hogy a törvényes utat járják.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) eug


eug
csendes tag

A hamisitás / illegális verziókon leginkább a kereskedő teszi el a hasznot. A vevő meg sziv, mivel nincs sem garanciája, sem támogatás hozzá, esetleg nem is működik rendesen, sem friss térképet nem kap hozzá soha.

(#13) bambano válasza eug (#12) üzenetére


bambano
titán

A térképfrissítést ugyanúgy el tudja lopni, mint a programot.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) domi007 válasza bambano (#13) üzenetére


domi007
őstag

exactly :O

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#15) haris


haris
őstag

Térképfrissítés... Pff....

Nem olyan rég vettem egy Mio PNA-t iGo -val (áruházban, hivatalosan, számlával, frissítés ígéretével). Nesze nekem jól be is fürödtem vele.
Fél évvel később a Mio és a Nav'n'Go összerúgta a port, és sem a MIO sem a Nav'n'go nem hajlandó a térképeimet frissíteni.
Ennyit a terméktámogatásról. Akkor már inkább ingyen a tört verzió, rá egy vaterás PDA-ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.