Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DMG

    senior tag

    válasz Szpisti #58 üzenetére

    Az még kiküszöbölhető az emlétett +10 centis sínnel, de mi a helyzet a testtartással, az ott egy dohányzó asztal? Kicsit kényelmetlen több órát ülni egy olyan aztal elött ami a térdemmel van egymagasságban. :F

    Úgy 77-78 cm magas asztal lenne az ideális egy szabvány magasságú székhez, persze ez a kanapé gondolom jobban besüpped az ember alatt, így oda alacsonyabb is elég, kérdés ez az asztal elég-e.

    Most nézem, hog yez azért annál magasabb mint egy dohányzó asztal, de elég magas? Bár ez már a rendszer praktikusságán nem változtat. Bár én a kanapéval sem lennék kibékülve, nem arra van kitalálva hogy Multi party közben megfelelően tartsa a hátamat, szóval nélam garantált lenne a derékfájás másnap.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés