Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Tikakukac válasza -Alvin- (#23) üzenetére


Tikakukac
titán

Le is írtad, hogy miért nem fog változni. A recept ugyanaz: még egy kis optimalizálás, feszültség/órajel sweet point megtalálása és mehet is gyártásba, aztán meg majd megküzd vele pár sipákoló a notikban. Csak, hogy tényezzünk: a 960 asztali beveri a 970M-et is. Nem mertem még megnézni mennyiben van az utóbbival a konfig, de szerintem még graphics amplifier árával+kari+olcsóbb U procis gépecske is jobban kijön, nem beszélve ha új karit raknál a rendszerbe.

Asztaliban nem kell sipákoló, van 2-3 slotod, rakhatsz 9-10-12 centis ventiket, 30-40 dekás bordákat nyugodtan, betápnak is mehet 300W boldogan egy rakat fázisból.

Még mielőtt: igen, 980M-970M-960M között ücsörögtem 2 napot és fogok még vagy 2 hetet, csak eljöttem nyaralni. A jövő az eGPU a gémereknek, csak kéne rendes nyomás a TB csatis külső házgyártóknak és a notigyáraknak, hogy ésszel procizzanak gépet rendes hűtéssel, de csak integrálttal. Tökéletes.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.