Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Ilyen készülékeket már szégyen kiadni. Még fele ekkora árakon is sok lenne értük. Fogalmam sincs, hogy mi volt az Asus célja ezekkel.

(#2) Departed válasza Cingáriusz (#1) üzenetére


Departed
őstag

Így van, úgy látszik asus rátért a gagyigyártásra. Büszkék lehetnek magukra. :U

(#3) ollie válasza Cingáriusz (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A drágábbik változat teljesen jó a kategóriájában. Persze lehetne vitatkozni ott is az áron, de nincs gond a telefonnal.

***

(#4) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

What?

5 col és 800x480
Snapi 200

30+ ezer forint

Talán 15-16 ezerért max

(#5) Wesder


Wesder
félisten

Na de kèrem... Hagyják bèkèn ezt a telefont. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

ha már lehet záridőt állítani miért limitáljáék 1 secben?.......

Egyébként is felejtős mondjuk...

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#7) Postas99


Postas99
senior tag

Legalja

Szolgáltatói kínálatban sem még 0Ft-ért sem!!

Eldobható csomagolással 5000Ft-ra feltölve 8000Ft-ért elmegy.

(#8) dementor


dementor
senior tag

Asus helyében biztos nem erőltetném a mobilos részleget. Az írásért viszont köszönet.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#9) aelod


aelod
veterán

A két kijelző közti különbség elég durva. Ki vesz ilyent? S200? Jó ég...

(#4) aprokaroka87

Szolgáltatóknál ingyen max..

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10) aprokaroka87 válasza aelod (#9) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

S200 még az MTK6580-nál is gyengébb szerintem.

úgy meg ahogy néztem a Snapi200 speckóit...kitudná hajtani a HD felbontást is.

(#11) #06658560 válasza aprokaroka87 (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Úgy érted, a szolgáltató fizet érte annyit?

(#12) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Eléggé ótvar, eléggé rossz helyre lett ez árban pozicionálva. Csak olyat tudok mondani ami veri ezeket a koncepciókat.

Finn the human

(#13) Obyboy


Obyboy
addikt

Inkább használtan vennék egy OPO-t mint ezt.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#14) aprokaroka87 válasza #06658560 (#11) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát... :)
nem hiszem

De ha lesz is szolgáltató kinálatban...a hozzá nem értő rétegnek el tudják adni akár 30 ezerért is.

Aztán akkor lepődik meg ha ugyanazt megkapja függetlenül mondjuk 20 ezerért

(#15) #39469312


#39469312
törölt tag

A 2/16-os modellel mi a probléma? Milyen 2/16-os, normális/minőségi vasat lehet venni 45 alatt? Kb csak a cikkben említett Vernee-t és Xiaomit, alig-alig más egyebet. Ráadásul ez akcióban volt már 38 is az Ediginél. Annyiért mi jobb vétel? Szerintem rövid lenne a lista.

[ Szerkesztve ]

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Semmi sem tetszik benne, nem kene.

(#17) Cifu válasza #39469312 (#15) üzenetére


Cifu
nagyúr

A baj csak annyi, hogy abban is 2013/2014-es SoC van, és feltehetően nem fog elmozdulni a 6.0.1-es Androidról. Vagyis így a régebbi, "lecsúszott" árazású telefonokkal van egy kategóriában. Ennyiért meg már elérhető a Huawei Ascend P8 Lite, LG X Screen például...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A KL-es változat még elmegy, picit olcsóbban értelmes alternatíva. A csirkébbik változat piacra dobása 2017-ben viszont nálam letöltendő börtönbüntetéses kategória.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) petymeg


petymeg
addikt

Ipari hulladék mindkettő.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#20) ebegab92


ebegab92
senior tag

Mikor megláttam a Snapi 200-ast, azt hittem, hogy rosszul látok. De nem...Értem én, hogy low-end vasnak is kell lennie a piacon, de a régi meg a low-end nem ugyanaz :u

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#21) desolator válasza Matada2.3 (#12) üzenetére


desolator
senior tag

A ZB500KL -el kapcsolatban én is vitatkoznék az ár rosszul pozíciónálásával. ha beírod az arukeresőbe azt a feltételt, hogy "Android" 2GB ram" 16GB rom", gyakorlatilag a kínai ipari hulladékokon kívül (doogee, homtom, stb) nincs nála semmi olcsóbb nevesebb márka. A mindennapi használatra (mail, chat, netezés, navi stb) bőven elég a hardvere.

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#22) jUUh


jUUh
addikt

Mikor jutunk már el odáig, hogy az 1GB RAM nem kerül készülékekbe?

Samsung Galaxy S23+

(#23) youngboy


youngboy
senior tag

Én Zenfone 2-t (a legerősebbet) használok. A legjobb vétel volt dual-active telefonok között.
SD bővíthetőség, 4GB RAM, 32GB tárhely és 4000mAh. Azóta sem találkoztam ilyennel.
De már akkor agyrém volt kiigazodni a típusok között, mert Zenfone 2 néven is legalább 2-3 különböző telefon futott. Ha jobban belegondolok, akkor már korábban okozott ez kellemetlenséget, mikor tablet-t vásároltunk.
A nevek semmit nem mondanak. A kódokat kell figyelni.

(#24) aprokaroka87 válasza jUUh (#22) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az még elmegy kategória

Na de árulnak ám telefont 512mb rammal is
Amin Android 6 megy.

Meg mediatek 6572-vel

(#25) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Az LG L65 kb ugyanezt tudta 2014-ben, mint a gyengébbik Asus, 29e forintért, de már akkor sem volt egy best buy hardver.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#26) jUUh válasza aprokaroka87 (#24) üzenetére


jUUh
addikt

Hát nem tudom, szerintem egyre kevésbé megy az el :DDD Az 512 pedig viccnek is rossz.

Samsung Galaxy S23+

(#27) Fitzgerald válasza ollie (#3) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hát de a kategóriát az ár határozza meg. Ha lehetne rajta vitatkozni, akkor annyira csak nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#28) szami777


szami777
addikt

Az asus látszolag ezt teljesen komolyan gondolja, mert viccnek azért elég durva.

Ajtótámasznak se.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#29) Matada2.3 válasza desolator (#21) üzenetére


Matada2.3
veterán

Én is meglestem gyorsan a konkurenciát. Azért lehet inkább 44-ért P8 lite-ot vagy Redmi 4A-t (Pro) vennék, esetleg Vernee Thort (bár azt lehet az ipari hulladékok közé sorolod). Mind a háromnak jobb SoC-je van és a fotós tudásuk is az Asus felé dob, ha picivel is.

Az a 410 nagyon bántja a szemem. :)

Finn the human

(#30) _Smooth


_Smooth
senior tag

Háhááá :D
Az előbb fogtam két 20ast és kihajítottam az ablakon... időt és energiát spórolandó XD

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#31) Ashitaka válasza Matada2.3 (#29) üzenetére


Ashitaka
tag

+1 Még mindég sok telefont adnak ki 1gb ram-mal és belépő szinten elmegy. De nem Snapi 200 és 410 ! Ez már retro. A kl még jó is lehetne,de olcsóbban. 50 e alatt tényleg sokkal jobbak vannak pl. Huawei,Lenovo Xiaomi csak az ismertebb márkákat említve.

(#32) Praston


Praston
tag

Az oszt igen, snapi 200! Ehez csak gratulálni lehet. :R

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#33) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Honnan kaparják elő az ilyen ipari hulladékokat?
Ingyen sem kéne!

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#34) Hallosz


Hallosz
senior tag

Arcpirítóan sz/\r. :B

Mert lakni, muszáj.

(#35) Nigér


Nigér
őstag

F, mint F I G Y E L J ! ! ! :D
Szegény Mucsi, nem véletlenül került idegállapotba amikor ilyen sz@rt akartak rásózni... :))

(#36) A 2. Vesztes válasza _Smooth (#30) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

:C :C :C

Ez jó volt!

Más: Ezek a telefonok igazi értékek! Főleg a "go" teccik. Néztem az általa készített fotókat, és arra gondoltam, hogy ha megtalálnám azt 2 kihajított 20ezrest vennék egyet fotózásra másodtelefonnak! E mellet a páncélosom olyan kis pöpec képeket készít, hogy öröm lenne nézegetni azokat! :K

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#37) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Név megfejtése:
KL: KLafa
KG: K*rva Gagyi

(#38) Jeanne d'Arc válasza dementor (#8) üzenetére

Anno a Zenfone 2 pedig nem volt egy rossz eresztés szerintem.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#39) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Te jó ég..

Mindkettő híg fos kategória..

Hogy lehet így mellé lőni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) Legyes


Legyes
tag

Az Asus csak szenved az utóbbi 3 évben. A világ legnagyobb bloatware gyűjteményével érkeznek a készülékei és durván túl is vannak árazva. A 8GB-s telefonjain nincs 1GB szabad hely sem ha engedjük frissíteni (és még egy extra appot sem tettünk fel). Semmi helye ezeknek a piacon, mert csak megkeserítik a vevők életét.

-=LeGyEs=-

(#41) janeszgol válasza Graphics (#39) üzenetére


janeszgol
félisten

A kisebbik tul van arazva. 20 ezerert jo lenne.
A dragabbik azert nem rossz. De ha ismert marka, ennyiert van meg P8, J5 2016, K10.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#42) Graphics válasza janeszgol (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyobbik ezzel a hardverrel is harmat

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) kromatika


kromatika
veterán

van ezt már manapság értelme ki adni?Szerintem nem nagyon.

(#44) slimshady


slimshady
senior tag

Az Asus nalam a Zenfone 2-vel elasta magat. A ZE551ML (4/32GB) dual active mod jo volt, a 2 SIM plusz kulon microSD slot es a 4GB RAM megint csak pirospontot erdemelt. Viszont eleg sokat igertek, de volt is hianyossag. A nagy marketing ellenere a kamera csalodas volt, a kijelzorol sem lehetne szuperlativuszokban beszelni, a kijelzo alatti kapacitiv gombok nem kaptak hattervilagitast, no nem minta igy nem lehetett volna hasznalni, de konyorgom, mibe kerul 2 LED. Nagyjabol fel ev utan az erintokijelzo egyes reszei neha nem mukodtek, mint rejottem a telefon melegedese okozta, szerviz javitotta. Majd az 1 eves gari lejarta utan nemsokkal meghalt es csak alaplap cserevel lehetett volna rendbehozni, szoval dragabb lett volna a leves, mint a hus. Meg egyszer nem vennek ASUS-t, akkor mar inkabb Xiaomi.

üdv.: SlimShady

(#45) trapi80 válasza slimshady (#44) üzenetére


trapi80
tag

És akkor még a "hiba történt, az alkalmazás sajnos leállt" részről nem szóltunk semmit....
Több Asus készülékem volt, mindegyiknél, változó számban előfordult!
SZÉGYEN!!! :W

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

(#46) beyruth82


beyruth82
veterán

Rettenetesen gagyi mindkettő.Méghogy a snapdragon 410 elfogadható!Ilyet!
:N :N :N :N :N

(#47) Armagedown


Armagedown
őstag

Minek ekkora keret az alsó kezelőgombok mellé?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#48) -Skylake- válasza Cingáriusz (#1) üzenetére


-Skylake-
addikt

En olvasas kozben folyamatosan toltam le fejben az arat, az utolso oldalra jutottam el a vegso konkluziomhoz : ugy gondolom a kisebbik lehuzas, amennyiben nem az Asus fizet nekunk. Tehat meg ingyen is lehuzas. Aztan meglattam a 33ezer forintot es ugydontottem megirom ezt a hszt es elmegyek aludni.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#49) Casoli válasza jUUh (#22) üzenetére


Casoli
őstag

Én még mindig olyan telefont használok, amiben 1GB RAM van. Nem érzem, hogy szűkös lenne, ezzel is együtt lehet élni. Böngészésre és youtube-ra tökéletes a telefonáláson kívül.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#50) janeszgol válasza Casoli (#49) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem is van, valoban jol hasznalhatok alap dolgokra, de itt most versenykepessegrol van szo. Raadasul erosen Rom fuggo a dolog. Az Asus disztribucioi nem a "legkonnyebbek".

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.