Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Nagyon jó:) Volt nagyon karácsonyi találkozó összegyűlt a család , bátyám előkapja kis Asusát és mindenki azt nyomogatta utána meg fényképeztek vele:D Nagy volt a ovácio:D Nagyon jó lett a Transformers :)
Biztos jövőre is adnak ki pár jó gépet. Bár nekem nem az lesz hanem más tablet:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát az látható hogy az Asusnak most beindult ezen a piacon a szekér...

All→M8

(#3) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Ès ez a becslès lehet be is jön nekik.
Nagyon jòk a tabletjei, ès a prime-t is csak most kezdtèk èrtèkesìteni nemrèg. Ès ha a multimèdiàs tartalmakat megfejelik a ''kreatìv'' tartalmakkal akkor az mèg jobban fel lendìtheti a tablet piacot, kibövülhet a cèlközönsèg.

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#4) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

win8-val tényleg megugorhat az eladás :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#5) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nekem valamiért az az érzésem, hogy a windows 8 elsősorban a tablet piacon lesz nyerő... PC-n szerintem kb ugyanolyan eredményt fog hozni, mint a Vista (tehát rosszat)...

Minden szavam magánvélemény!

(#6) #16820480 válasza kiskaktusz (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

de miért pont win8-cal? :F szerintem aki olyat vesz majd, az hasonló hamis elképzeléssel fut neki, mint akik netbookot vettek laptop helyett.

(#7) kiskaktusz válasza #16820480 (#6) üzenetére


kiskaktusz
addikt

szerintem több értelme van winnel venni tabot, mint androiddal...

de nem én vagyok cél a gyártóknak, mert nincs szükségem tabra... a vásárlóközönség meg lehet másképp gondolja és androiddal akar tabot venni

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#8) #16820480 válasza kiskaktusz (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

értem, hogy erre gondoltál, de miért van több értelme? az asztali gépre írt programok nem fognak elfutni rajta egyáltalán. újra kell őket írni ARM-ra. így mondjuk az garantálható, hogy hónapokig sokkal rosszabb alkalmazásválaszték lesz win8-as táblákra

(#9) kiskaktusz válasza #16820480 (#8) üzenetére


kiskaktusz
addikt

tudom, hogy ARM alapú procival jön :) a win8 beta kiadásával 1 időpontban jön elvileg a windows store is.

még meg sem jelent, szerintem még ne hirdessünk eredményt... 1 év múlva ilyenkor már lehet majd látni, hogy életképes-e a win8-val szerelt tab

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#10) #16820480 válasza kiskaktusz (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, jön a windows store, de az ne mazt jelenti, hogy tele is lesz cuccokkal. nézd meg, hogy a windows phone szoftverboltjának mennyi idő kellett ahhoz, hogy meginduljon rá a fejlesztés.
biztosan életképes lesz, ahogy a wp7 is az, én csak azt mondom, hogy nem ettől fog fellendülni a tablet piac, ahogy a wp7-től sem lendült nagyot a telefon piac.

(#11) kiskaktusz válasza #16820480 (#10) üzenetére


kiskaktusz
addikt

tudom, hogy nem lesz tele alkalamazással, csak annyit mondtam, hogy jön, igaz nem tettem hozzá, hogy még szegényesen.. :)

szerintem jobban fog debütálni, mint a wp7

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#12) daniel909


daniel909
addikt

amire egy táblagép való arra jó az android. a wp7 kitudja mivel lesz jobb mint egy droidos tábla, szerintem semmivel nem fog többet tudni..

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#13) szirtesp


szirtesp
tag

Ha kiadnának egy transformer-prime házban, egy intel procival, és ugyan olyan üzemidővel mint a prime egy táblát win8 oprendszerrel, én rohannék megvenni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.