Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azoktól kérdezem, akik valóban AC rajongók már a sorozat kezdete óta, hogy kell ez az évenkénti rész? Nem romlik a játék színvonala ezáltal?

(#2) nbg: Na erre kiváncsi leszek... aljas de lehet ebből még poén :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) nbg


nbg
senior tag

Á, ez kacsa, tuti nem Párizs, egyik képen sem látszik az Eifel-torony... ;]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#3) wolfman válasza .LnB (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Akik kérdőre vonják a dolgot, hogy miért kell évente új AC rész, azoknak valahogy mindig felmerül egy olyan háttér-információ, hogy "dehát már 2-3 éve fejlesztik!". Mivel már a 3. olyan rész amire ezt mondják, így már ez is elég hihetetlen.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) Wlac válasza .LnB (#1) üzenetére


Wlac
Ármester

Az AC első része elég monoton volt. Az AC 2 - Revelation annyira nem jött be sem sztori, sem világ szinten, de nem volt rossz. Legjobban eddig az AC 2 - Brotherhood és az AC 3 jött be, szóval számomra javuló tendenciáról beszélhetünk. A Black Flag gyenge hardver miatt eddig kimaradt.

“The wha-"

(#5) FragMaster válasza .LnB (#1) üzenetére


FragMaster
addikt

Szerintem a színvonal nem csökken, de a 3. rész óta a háttérsztori elvesztette a misztikumát, rejtélyességét. Az Ezio sztorivonal volt a besztof, de ha tudják tartani a szintet amit a sorozat eddig képviselt, akkor had jöjjön. Azért a mennyiség ellenére nem COD szint még.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#6) Xaels válasza nbg (#2) üzenetére


Xaels
félisten

"Eifel" torony nem is lesz benne...

Az UBI ötlettelen és a régi címekből él. Régen voltak jó ötleteik, de mostanság csak a biztosra mennek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) .LnB válasza FragMaster (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sose játszottam végig egy részt sem. De a sztori az érdekelt engem is, ezért sokat olvastam utánna. És néztem videókat. Nagyon érdekes volt. De talán én is csak a 3. részig kutakodtam utánna (de lehet csak a 2.-ig). A játékmenet nem kötött le túlságosan. Pont ez jutott eszembe, hogy lassan nem süllyed a Cod, és az NFS széria szintjére? De akkor látom, hogy nem. Ez jó hír. Talán az Ubisoft valamit jobban csinál mint a többiek :)

(#6) Xaels: Division, Watch Dogs?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) FragMaster válasza .LnB (#7) üzenetére


FragMaster
addikt

Talán annyiban negatív a gyakori megjelenés, hogy nem tudnak akkorát dobbantani ennyi idő alatt. Mindig vannak újdonságok, meg aki szereti annak még akkor is tetszene, ha semmi nem változna, csak ugye jobban kiszellőztetve két rész között jobban meglepne talán a kevesebb is.
Amennyi potenciális korszak van én nem bánom, hogy ha bepörgetik őket mielőtt kidurran az AC lufi. Most ha lesz a francia forradalom még látnom kell egy ókori Egyiptomot, vadnyugatot, szamuráj mókát, amcsi polgárháborút, ipari forradalom alatti Londont és huh hol lehetne a vége :D

Xaels: South Park SOT :D szerk, hisz csak kiadói szerepet töltöttek be.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#9) trufa12


trufa12
addikt

Hát ez már kezd rém unalomba fulladni , miért nem adnak ki akkor már 10 részt egyszerre -.-

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#10) Nazara válasza nbg (#2) üzenetére


Nazara
őstag

Eiffel tornyot a XIV. század végén épitették, itt szerintem inkább a Nagy Francia forradalom adja majd a keretet.
Ha valóban igy lesz, engem kenyérre kentek. :K

(#1) .LnB: Eddig az összes részt imádtam a Revelationst kivéve, az egyáltalán nem ragadott magával sajnos. Kb. három hétig játszok az aktuális résszel mikor megjelenik télen, aztán nyáron is előveszem, és ugyanez a következővel is. A háromban játékmenetbeli újdonság volt a tengeri harc, a négyben pedig főleg erre épült az egész, tehát nem lehet azt mondani, hogy ugyanazt adják ki évente. Inkább a sztori ellaposodását érzem, ami valós kritika lehet az Ubival szemben.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#11) .LnB válasza FragMaster (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A szamurájos az jó ötlet. Viszont játékmenetben nem feltétlenül illik ehez a parkour stílushoz. Azok inkább a ninják :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Szakiii


Szakiii
addikt

Unalmas már...

(#13) Xaels válasza .LnB (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Watch Dogs? Nézd meg hol tart most... Amilyen igéretes volt az elején, olyan jellegtelenné vált. Ráhúztak az AC-re egy új skint kb.

Tom Clancy... Önállóan nem állná meg a helyét? Amúgy abból sincs eddig sok anyag, mire megjelenik ki tudja mi lesz belőle...

Fragmaster: csak kiadó volt az Ubi és ha jól tudom, nem is az ő égiszük alatt indult csak utólag vették át.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) .LnB válasza Xaels (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyelj, szerintem ezért az Ubisoft még mindig jobban kiszolgálja a játékosokat mint pár kiadó. Nem hiszem, hogy ennyire negatívan kéne róluk nyilatkozni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) FragMaster válasza .LnB (#11) üzenetére


FragMaster
addikt

Miért, kalózt láttál már falra mászni? "Nothing is true, everything is permitted." :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#16) .LnB válasza FragMaster (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a Jack Sparrow gyerek mászott nem? :D Nem vagyok benne biztos nem láttam az összes részt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) Xaels válasza Nazara (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Jó lesz az XIX. századnak is...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) Nazara válasza Xaels (#17) üzenetére


Nazara
őstag

Jólvan, elirtam, na. :D

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#19) Wlac válasza Xaels (#13) üzenetére


Wlac
Ármester

Még nem játszottam a Watch_Dogs-szal, de ahogy látom, te már igen, szóval felvilágosítanál, hogy hol tart, ha már annyira benne vagy a dologban. Mert tudtommal a grafika körül volt pár hete műbalhé, ami a legtöbb olvasó alapvető szövegértési készségeinek a hiányából fakadt ("lebutították a vacsdogszt!!44!!négynégy"), de a játékmenet maradt ugyanaz, mint korábban volt. A Division szapulását szintén nem értem. Mi köze van ahhoz bárminek, hogy a "Tom Clancy" címkét a játék címe elé biggyesztették?

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#20) djculture


djculture
félisten

Assassin'S Creed Duty

(#21) .LnB válasza djculture (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Need for Creed? ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) djculture válasza .LnB (#21) üzenetére


djculture
félisten

esetleg rossz pc játékokhoz: Sniper art of creed :D Amúgy meg ha ugyanaz a hulladék ukrán banda csinálja mint az előző kettő részt akkor jöhet belőle ezer is egyikért se fogok pénzt kiadni:) Talán ha egyszer felismerik hogy nem csak egy magos procik léteznek 2014-ben és rácsodálkoznak hogy esetleg az összetákolt játék motoruk kezelhetne 4 uram nocsá 6-8 magot is mert hogy feltalálták ezeket egy ideje ;]

[ Szerkesztve ]

(#23) trufa12


trufa12
addikt

BattleCreedField -.-

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#24) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Annyira viccesek ezek a címek, amiket írtatok. Szünet. Nem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25) wolfman válasza Nazara (#10) üzenetére


wolfman
veterán

"Inkább a sztori ellaposodását érzem, ami valós kritika lehet az Ubival szemben."

Pont elég hogy tönkre vágjon egy nagyszerű címet.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#26) trufa12 válasza Bjørgersson (#24) üzenetére


trufa12
addikt

Persze hogy nem azok de már ez sem vicces hogy minden évben lassan 8 ac játék jön....
És semmit sem fejlesztenek rajta... másik köntösbe teszik aztán annyi meg 1-2 dolgot kivesznek hozzá adnak és együk meg... :(((

Nem bírnak már le állni mert még adja a tejet a tehén.... amíg lehet fejni kell....

Már desmond is meghalt , eredeti brigád sehol... kezd ennek ilyen film-sorozat feelingje lenni vagy nem is tudom mikor van 1 jó alapanyag aztán már minden fajta zs kategóriás sorozat készül belőle vagy új filmek...

A 3at sokan szidták de szerintem legjobb rész lett és ugyebár egyben az utolsó is volt....
A legjobbat úgy értem hogy abban minden benne volt.

Egyébként nekem a need for creed az különösen tetszik :D
meg hát jön a need for speed film is , ez már kész röhej ami itt folyik ,-.- miért csak a 11 évesekre koncentrálnak ... értelmes felnőtt embereknek miért nem készülnek már játékok... mert néha jó azért kikapcsolni még 2x-akár 4x évesen is de tudok olyat aki 60 éves korában is játszott még....

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#27) Nazara válasza wolfman (#25) üzenetére


Nazara
őstag

Igen, a negyedik részben már nem is vittem végig a sztorivonalat, mert egyszerűen érdektelenné vált számomra egy idő után. Ennek ellenére számtalan órát eltöltöttem vele, mert a világ felfedezése, a kalózkodás, a szigeteken való barangolás hihetetlenül hangulatos volt - tehát a tartalommal való feltöltés nem csak a sztorit jelenti egy-egy játékban. :K

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#28) gianni85 válasza FragMaster (#5) üzenetére


gianni85
veterán

Szerintem is az Ezio trilógia volt a legjobb... az AC3 felejtős volt, de a Black Flag tetszett. Sajnos már annyira húzzák a részeket körülölelő valós időben zajló sztorit, hogy kezdi számomra elveszíteni a varázsát, de csak végigküzdöm magam az új részeken is

(#29) FragMaster válasza gianni85 (#28) üzenetére


FragMaster
addikt

Szerintem jópofa a jelenkor is, most a 4. részben a gépfeltörést és a belső levelezéseket/videókat élveztem nagyon, voltak érdekességek. Én úgy fogom fel, mint a 2. részben a glyph keresgélést. Kis minigame-kis érdekes infómorzsa, csak talán nem annyira hangulatos.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#30) Logen88


Logen88
aktív tag

Én nem bánom ha évente jön új rész, csak tartsa a szintet. A III. nem igazán jött be, de a többi nem volt rossz. A II. és a Brotherhood pedig remek volt.
Korszak, helyszín bejön, felőlem jöhet.

The Last of Us is a masterpiece.

(#31) boost


boost
addikt

Nekem az tetszik ebben a sorozatban, hogy mindig egy adott korszakot mutat be úgy, ahogy talán sose ismertem volna meg. Pl a gyenge harmadik részbe is ami megmentette, az a jó témaválasztás volt, az angol polgárháború. IV rész szintén, bár, utóbbi évtizedbe jócskán kikalózkodtuk magunkat audiovizuálisan. Első kettő kimaradt.

(#32) .LnB válasza boost (#31) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem akkor te nem nagyon értetted a harmadik részt mert abban a Amerikai Függetlenségi Háború volt. Bár én nem játszottam vele. Lehet neked van igazad.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33) mentoloshypo válasza .LnB (#1) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Pont a fanoktól kérdezed akik úgyis azt mondják, rá hogy "jaj hát ilyet kérdezni, persze hogy nem romlik, évről évre csak jobb az egész"? :DD
Az ugyancsak évi felbontásban érkező CoD, NFS, Fifa fanok is ugyanezt mondják X év után.

(#34) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Miért van olyan érzésem, hogy a PS3/X360-as Comet-t egy idő után meg fog jelenni "felturbózva" PS4/XO-ra? ;)

(#35) .LnB válasza mentoloshypo (#33) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de azért egy AC fant értelmesebbnek tartok mint egy CoD, NFS rajongót. És a válaszok ezt alá is támasztották mert értelmes válaszokat kaptam. Fifát nem említeném mert bár én borzasztóan utálom a soccer-t. De az más tészta.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36) boost válasza .LnB (#32) üzenetére


boost
addikt

értelemszerűen rosszul írtam, természetesen az amcsi polgárháborúra gondoltam.

(#37) .LnB válasza boost (#36) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó mivel nem játszottam vele, azt hittem volt valami kis kitekintés, mellékküldetés az angol forradalomra :) Bár volt közte ~100év. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#38) wolfman válasza .LnB (#35) üzenetére


wolfman
veterán

Miért másabbak? Annyi a különbség, hogy a NFS, CoD régebben siklott ki, az AC meg most folyamatosan veszt a varázsából, ahol tényleg csak az újabb és újabb korok jelentik a rózsaszín köd fenntartására szolgáló erőt.
Nekem az a furcsa ezzel kapcsolatban, hogy amíg a Revelations-al kapcsolatban sok helyen olvastam a történettel kapcsolatos beszélgetéseket, vitákat, leírásokat, hogy pontosan mi is történt, hogy értelmezik egyesek stb., a 3. és 4. rész óta meg csak azt hallom, hogy de frankó ez a hajózás, de gyatra az optimalizálás, de frankó a kalózkodás, ez meg jelent valamit.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#39) FragMaster válasza boost (#36) üzenetére


FragMaster
addikt

Függetlenségi háború. A polgárháború egy laza 86 évvel később tört ki.

szerk.:
mentoloshypo #33: aki nem fan annak meg nem édes mindegy jön-e vagy sem az újabb rész és mikor? :)

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#40) Wlac


Wlac
Ármester

Igazából azt nem értem, hogy ti mit vártok az újabb AC-któl? Részről részre bővülnek a játékok, egyre több újítást pakolnak bele a készítők, mindezt úgy, hogy megtartják a korábbi címekből a jó dolgokat. Ha ez nem jó irány, akkor nem tudom, hogy mi az.

A sztori... nos, a sztori az tényleg úgy ahogy van, számomra értékelhetetlen. Az egyes korok saját történetei rendben vannak, de maga a jelenkori "átívelés" csak addig volt jó, amíg nem kezdték el behozni Minervát és Junót. Sokkal jobb lett volna, hogyha a készítők ilyen tekintetben a földhöz ragadtak volna, és hagyják azt istenes dolgokat a fenébe, mert az AC 3 bugyuta jelenkori részeitől is az arcomat kapartam.

A fanokat pedig nyugodtan meg lehet kérdezni bármiről, mert bár sok közöttük az elvakult (nem csak AC-ről beszélek, hanem általánosságban), aki nem szemellenzővel jár, az tisztában van a program hátrányaival is, nem csak az erényeivel. Én is AC fannak vallom magam, de az első részt unalmasnak találom, a jelenkori részeket pedig idegesítőnek. Ugyanígy vagyok a Splinter Cell szériával. A harmadik rész nálam a "best game ever" kategóriába esik, míg ha valaki szervezni szeretne egy nyilvános Conviction égetést, az a címemre küldheti a VIP meghívót.

“The wha-"

(#41) mentoloshypo válasza wolfman (#38) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Lehet van abban valami amit mond. A Ghost megjelenéséig sok évet CoD-oztam rendszeresen, nagyon szerettem a sorozatot bevallom. Ezt csak azért jegyeztem meg, mert ennyi év alatt egy kezemen meg tudnám számolni hányszor hallottam 12-14 évnél idősebb embereket a mikrofon másik végéről ha külföldiekkel játszottam, borzalmasan lehangoló tud lenni egy idő után, elhiheted! :K

A NFS, Fifa fanokról nem tudok nyilatkozni, nem szeretem a sport játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#42) mentoloshypo válasza FragMaster (#39) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Mindegy neki, de a megítélése a sorozatról és annak jövőjéről teljesen más lehet mint a "megrögzött" fanoknak. Pont azért mert ők amolyan kívülálló szemszögből nézik az eseményeket! Így már érted, ugye?

(#43) FragMaster válasza mentoloshypo (#42) üzenetére


FragMaster
addikt

Én igen, de te érted-e? :) Aki úgy se fog játszani vele, annak a szemszöge annyira mindegy a fanoknak, mint fordítva.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#44) mentoloshypo válasza FragMaster (#43) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nyilván olyan emberekre gondoltam akiket valamilyen szinten érdekel a sorozat. Az, hogy a semlegesek és a fanok hogy állnak egymáshoz az teljesen érdektelen, nem is értem hogyan kanyarodtunk el idáig! :C
Egy a lényeg, a játékot egy "megrögzött" fanatikus teljesen másképpen látja mint aki csak egyszer-kétszer próbálkozott a sorozat valamely részeivel, pláne ha végig se játszotta mint LnB kollégánk!
Ő arra kérdezett rá (jogosan) hogy kell-e évente nekük AC. Nyilván egy fannak kell, sőt egy nem is elég, de egy semleges (teszem azt én) azt is mondhatja, hogy inkább adjanak ki csak 2-3 évente, de az arányosan üssön is sokkal nagyobbat.

Ennek mondjuk kicsit ellent mondhat az AC4 mert azt valóban nagyon sokan szeretik, tartalomból is 5-öst érdemel,(bár én azt hozzátenném, hogy SZERINTEM maga a kalózkodás témája sokkal többet adott a sikerhez mint maga a játék, a francia forradalommal már nem biztos hogy lesz ekkora szerencséjük) de előtte nem egy olyan rész volt (pláne a Brotherhood és a Revelations) ami bűzlött az izzadság szagtól, csak azért dobták ki, hogy nehogy elteljen egy év AC nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#45) FragMaster


FragMaster
addikt

Assassin's Creed Unity Sneak Peek Video [UK]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#46) Bjørgersson válasza FragMaster (#45) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kíváncsi vagyok mennyit dolgoztak utólag a videón.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.