Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberkind


cyberkind
félisten

Tűkön ülök, alig tudom kivárni az n+1-edik AC játékot ami az Origins "DLC-je". :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2) #52588800


#52588800
törölt tag

4K -ban látszik csak igazán, mennyire nincsennek a toppon a textúrák :)

(#3) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Annyira nem ájultam el tőle. :( Pedig szeretem az AC játékokat. Ettől függetlenül még lehet jó játék. :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#4) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Mozgóképet biztos nem mertek kiadni 4K-ban a 35 fps miatt 1080 Ti-n + 8700K-n.

(#5) VágniValó


VágniValó
addikt

De legalább vették volna a fáradtságot egy fél perces gameplayre. Egy kép?:D Seriously? 2018 van emberek!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#6) Jhonny06 válasza cyberkind (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én kifejezetten nem szeretem az AC játékokat, de amit eddig láttam az Odyssey-ből, az meggyőzött. A Black Flag után valószínűleg ez lesz az első, amiért pénzt adok.

[ Szerkesztve ]

(#7) wolfman válasza Jhonny06 (#6) üzenetére


wolfman
veterán

Az győzött meg? Az AC 1. része igazán történelmi volt, maga módján reális mozgással, harcrendszerrel. Most meg csap a karakter egy nagyot a kardjával, aztán az opponent 5m-t repül hátra, tele lesz mitológiai lényekkel (bár nagyon remélem ezek csak víziók lesznek vagy álmok), az interakciók lemodellezése sok helyen felületes.
Értem én hogy szép, de na.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) rottenbull válasza wolfman (#7) üzenetére


rottenbull
senior tag

LoL

(#9) Televan74 válasza Fitzgerald (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

Vega -n lesz az 60fps is! ;]

Sokan elfelejtik hogy a görög mitológiában minden lehetséges.Isteni fegyverekkel vannak. Nekem tetszik a játék, de ez már nem a klasszikus AC. Talán már nem is akar az lenni. Nálam a Black Flag -el kezdődött az AC mint játék. Én meg az első három résszel nem játszottam,pedig megvannak.. Eddig játszottam a BF,Syndicate, és a Origins -el,ezek mind nagyon tetszettek,egy - egy korba kalauzoltak el.Tudom nem tökéletesek,főleg a régi AC játékok szerelmeseinek, de én várom az Odyssey -t is nagyon,vár egy új kaland az ókori görög honba. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) DeathAdder válasza rottenbull (#8) üzenetére


DeathAdder
veterán

lolozhatsz, de ez minden csak AC

(#11) gejala válasza Televan74 (#9) üzenetére


gejala
őstag

Pont ez a három - Black Flag, Syndicate, Origins - az, ami mai szemmel is élvezetes játék. A többi fölött vagy nagyon eljárt az idő vagy csak simán rosszak.
Személy szerint én nagyon szeretem a Syndicate-t, de az Origins után már nem vágyom a klasszikus játékmenetre. Szerencsére Ubi is RPG vonalon gondolkodik már.

(#12) XuChi


XuChi
addikt

Most kezdtem el a Origins-t. Kb 3-4 óra után kukáztam. Unalmas, egyhangú. Tippre ez sem fog többet nyújtani. Szokásos UBI hulladék.

(#13) wolfman válasza XuChi (#12) üzenetére


wolfman
veterán

Az Ubi hulladékot nem csinál azért csak
1.: Ctrl+C - Ctrl+V
vagy
Downgrade
Ettől még elérnek egy szintet, csak rettentő kiábrándítóak tudnak lenni.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) cyberkind válasza wolfman (#13) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindenük megvan hozzá, hogy korszakalkotó játékot/kat csináljanak (legalább hébe-hóba elvétve), DE inkább az általad is írt ctrl c - ctrl v sémát nyomatják átskinezve a minél több profit érdekében, pedig voltak jó megmozdulásaik a 2k évek elejétől.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#15) VikMorroHun válasza VágniValó (#5) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Van ott több is. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#16) Televan74


Televan74
nagyúr

Miért baj a Ctrl+C - Ctrl+V,ha ez kell a népnek és ebből származik a nagyobb profit.Mondjuk én már ezt a játékot Odyssey -nek adtam volna ki Assassin's nélkül.Talán elkerülhető lett volna az a frusztráltság amit sokan éreznek, mert nem abba irányba indult el a sorozat amire ők vágytak. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17) cyberkind válasza Televan74 (#16) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudod az a baj, hogy nemcsak az AC másolós náluk, hanem több minden, a Far Cry meg pláne, aztán ott a lehetőség szinte mindig, hogy jobbat csináljanak de inkább nem, alig várom a Cyberpunk-ot hogy megmutassa mi a játékkészítés mostanság.

Paranormal Cocktivity

(#18) Televan74 válasza cyberkind (#17) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én is nagyon várom a Cyberpunk -ot,ott kapunk valami friss és új élményt. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#19) VágniValó válasza Televan74 (#18) üzenetére


VágniValó
addikt

+1

Bár az a gampeplay elég sok nagy névből merített, de biztos vagyok benne hogy nem akarták az összes lapjukat felfedni az első hivatalos gameplay vidi esetén

Ha már újítás vagy valami egyedi, akkor a Ready or Not-ról se feledkezzünk meg, kicsit jobban is várom talán, mint a Cyberpunk-ot. :B

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#20) wolfman válasza Televan74 (#16) üzenetére


wolfman
veterán

Az hogy ez kell a népnek nem igaz. Van az a jelenség, amikor elhitetik hogy valamire szükséged van, majd utána már elhiszed. Az a baj, hogy a játékmeneten kívül mindenbe sz@rnak bele magasról, mert elégnek tartják azt hogy ugrabugrálsz a tereptárgyakon.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#21) saelin válasza gejala (#11) üzenetére


saelin
veterán

Nekem ajánlották a Syndicate-et, de én alig vártam hogy a végére érjek. Szerintem borzasztó rossz játék. Repetitive, gyenge story, 2 gombos harcrendszer, unalmas fejlesztések stb. Ellenben az origins xboxon nagyon oda szögezett! Haver alig bírt felállítani onnan... :DDD
Viszont magamnak ennek ellenére sem vettem meg. Úgy voltam vele majd a következő ettől is jobb lesz. Finomítanak a jatekmechanikákon és bővítik új lehetőségekkel, és úgy is lett. Ment is a pre-order rá. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#22) gejala válasza saelin (#21) üzenetére


gejala
őstag

Originst én se tudtam letenni, de én elfogult vagyok, mert imádom az ókori Egyiptomot. Már az 1999-es Pharaoh óta vártam, hogy földközelből is bejárhassak egy részletesen kidolgozott Egyiptomot. A piramisok látványával a mai napig nem tudok betelni. Ubi el is érte, hogy kivételesen a Goldot vegyem meg belőle.
Ezt a Spartan Kick Simulatort pedig már én is alig várom. :DDD

(#23) Wesder


Wesder
félisten

Vajon sikeres lenne szimplàn Odyssey néven?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) Norb79 válasza Televan74 (#16) üzenetére


Norb79
őstag

Ha meg nem ctrl+c és ctrl+v a játék akkor meg az a baj. Anno1404 zseniális volt, anno2070 egy sima skincsere volt, aztán jött az alapkoncepción csavaró 2205 és kitört a parasztlázadás. Amúgy mindhármat rongyosra játszottam és mindegyik jó.

(#25) wolfman válasza Wesder (#23) üzenetére


wolfman
veterán

A Skull and Bones c. játék megmondja nekünk, hogy az AC-Black Flag sikeres lett volna-e önálló néven.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#26) NandorHUN válasza Wesder (#23) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én hamarabb venném, mert nem tudom pontosan mire számítsak.

Igy viszont tiszta sor, hogy tavalyi rémunalmas Origins vonalat viszi tovább - kösz nem.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#27) rottenbull válasza gejala (#22) üzenetére


rottenbull
senior tag

Ugyanigy vagyok ezzel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.