Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Amellett, hogy a gameplay élmény egy For Honor Assassins Creed kutyvalék lesz, a sztori se mutat semmi újítót, vagy egyedit. Municipial waste a szememben a fejlesztők részéről. Tipikusan az a játék, amit akkor fogok kipróbálni ha lesz free hétvége és tudom, hogy bő 2 óra elég is lesz belőle. Meh :(

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) Fitzgerald válasza VágniValó (#1) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Előzővel együtt jó lesz valami bundle-ben 2 év múlva 10 ojróért.

(#3) VágniValó válasza Fitzgerald (#2) üzenetére


VágniValó
addikt

Nekem (még) nincs meg az Origins, de a videókat és véleményeket elnézve ötször hamarabb fogom a pénztárcám kinyitni az Origins-ért, mint ezért.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4) ribizly válasza VágniValó (#3) üzenetére


ribizly
veterán

Aki játszott az Origins-el az dicsérte. Én nem bírtam rávenni magam, hogy beleszaladjak és így utólag sem vágyom rá.
Még mindig a Black Flag számomra az etalon, de azt sem játszanám már újra.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) NandorHUN válasza Fitzgerald (#2) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem időt nem éri meg ez a játék. Inkább kiviszem Witcher 3-at mégegyszer, vagy AC Brotherhood-ot.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6) Gery9112 válasza ribizly (#4) üzenetére


Gery9112
őstag

Az Origins eléggé felemás. A játékmenet zseniális, nagyon jól kidolgozott, a táj + grafika mesés. Viszont a fő és a mellékszálak kidolgozottsága csapnivaló, gyatra és 0 motivációt érzel, hogy A és B pont között menj.

Érdekes, hogy az Ezio Collectionből most viszem végig újra harmadjára a Revelation-t és klasszisokkal jobb játéknak tartom az összes AC-nél a Unity óta. Lehet, hogy technikai oldalról érződik rajta az idő de a történet és a karakterek ezerszer kompenzálják a hiányosságokat.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) NandorHUN válasza Gery9112 (#6) üzenetére


NandorHUN
addikt

"A játékmenet zseniális, nagyon jól kidolgozott"

:DDD
Ezen most jót nevettem.
Az állatok végtelen mészárlása az agyament lootért (Ubisoft mánia), és a 2 gombos kombókkal való ellenfelek sorozatban ölésében, továbbá az IQ 30 és 10 mp-es IA memóriában mi a "zseliális" szerinted?
Vagy abban, hogy zero penalty van a game-ben? Nincs lopakodás, ahol mégis ott ha észre is vesznek max legyilkolsz mindenkit. Hard difficulty-n quick charge-os karddal nincs az az ellenfél akit ne tudnál lekaszálni.

Ha neked ez zseniális akkor eddig nem tudom milyen játékokkal játszottál.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8) Gery9112 válasza NandorHUN (#7) üzenetére


Gery9112
őstag

Ha már AC a téma kezeld annak megfelelően kérlek. Értelemszerűen egy AC játékhoz képest volt jó. Az általad felhozott pontok egy AC-nál azért unfairek mert valljuk be sose volt az erőssége a lopakodás az AI sose volt a helyzet magaslatán.
Szerintem a körítés igenis jó volt a táj részletes és kidolgozott. A játékmenetet pedig próbálták picit feldobni ugyancsak AC mércéhez képest. A sztori szempontjából vérzett el nagyon az a játék.

Természetesen ha egy Witcher 3-hoz hasonlítod már más helyzet....

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#9) VágniValó válasza Gery9112 (#6) üzenetére


VágniValó
addikt

Fura, hogy pont a Revelation-t hozod fel példának. Bevallom nem a megjelenéskor játszottam velük, hanem egybe, de nekem pont a Revelation volt, amit kb 3. mission után becsuktam és töröltem. Ugyanaz volt, csak szebben, semmi motivációm nem volt arra, hogy időbe eljussak X pontba alarm nélkül. Egyszerűen nálam az érdektelenségbe fulladt a Revelation. Kár, mai napig tetszik a színvilága.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#10) NandorHUN válasza Gery9112 (#8) üzenetére


NandorHUN
addikt

AC2-Borherhood de még Revelations-ban is sokkal jobb volt a lopakodás.
Ha észrevettek vége volt a misszónak, kezdhetted előről vagy olyan ellefeleket kaptál be hogy nem tudtad őket legyőzni: vagy elfutottál vagy megöltek. Továbbá fegyverrepertoár nagy része is olyan volt, hogy lopakodásra épített: dobókések, méreg, nyilpuska, hidden blade stb...

Továbbá küldetések is sokkal változatosabbak voltak.

AC Originsben hol volt ilyen? Az összes főküldetés ugyanaz volt: menj be x y helyre és öld meg az ellenfelet. Közben a 30 ezer katonát lemészárolhattad főbejáraton sétálva. Ha észrevettek se volt semmi, mert arréb mentél 10mp múlva el is felejtettek, de ha nem is mindenkit kinyírsz könnyen.

AC jelenlegi állapotában egy nagyon szép, de borzalmasan unalas és önismétlő, lelketlen rpg akar lenni. Azért a Witcher 3-hoz hasonlítom, mivel Ubisoft egy Witcher szerű játékmenetet akar lemajmolni, de nagyon dúrván rosszak benne.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11) Gery9112 válasza VágniValó (#9) üzenetére


Gery9112
őstag

Egymás után játszva azt a 3 játékot nem jó szerintem, főleg úgy, hogy anno megjelenéskor nem játszottál velük.
Számomra azért is kedves annyira az a rész mert nagyon jól megírták a dialógusokat és eszméletlenül erős jelenetek vannak benne. A zene pedig egyszerűen meseszép plusz Ezio és Altair történetét összekötik.

De mai fejjel, ha most látnám először ezeket a játékokat valószínű én is kikapcsolnám. A 2. részt egyből elindítottam amikor megjelent az Ezio Collection és nagyon hamar rá kellett jönnöm, hogy azt a részt eléggé megszépítette az idő. Az volt az egyetlen rész a három közül, amelyiknek alig vártam, hogy a végére érjek pedig emlékszem anno teljesen odáig voltam érte.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#12) hombre[EU] válasza Gery9112 (#6) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a fő és a mellékszálak kidolgozottsága csapnivaló, gyatra és 0 motivációt érzel, hogy A és B pont között menj.
Pontosan így éreztem én is. Alig vártam,hogy vége legyen a "történetnek" és felfedezzem a mapot,új tájakat majd mikor mindent láttam becsuktam és azóta is kölcsön van a nagyvilágban.

Life, Uh, Finds A Way

(#13) VágniValó válasza Gery9112 (#11) üzenetére


VágniValó
addikt

Biztos, hogy itt inkább arról volt szó, hogy megcsömörtem a sorozattól, jójó,de nem az én világom:3 Azért a Brotherhood az nagyon magasra tette a lécet.

Egymás után toltam le a 3 Mass Effect-et is, de az annyira az én stílusom, hogy űr támadt bennem miután kijátszottam a trilógiát, amit a könyvek elolvasásával jegeltem.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#14) hoolla


hoolla
aktív tag

Nekem pont ez kell. Az Origins-t is élveztem. Rengeteg mellék küldi, gyönyörű táj és számtalan egyéb tenni való.
Ha leülök 15 percre akkor is tudok egy élvezhetőet játszani. Ha csak egy outpostot foglalok el a játékra forditható időmben, már az is elégedettséggel tölt el.

Az lenne a jó ha lenne előtöltés mint a Tomb Raidernél...

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#15) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

mégcsak most tettem fel az első részt.... :U :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) kpal válasza - = Zk = - (#15) üzenetére


kpal
veterán

Nekem az első a kedvenc :K ,most így visszanézve nagyon fapados, de új korszakot hozott anno akkor nagy szám volt az . ;) Ez olyan nálam olyan mint a Grid :B

[ Szerkesztve ]

(#17) - = Zk = - válasza kpal (#16) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ah, a Grid.... :O

nekem a rossz emlékem az első AC-vel, hogy akkor öltem meg az akkor 85ezer forintos 3 napos iponban vett, hitelre a komplett gép, a HD3870X2... kinyiffantottam bolond fórumtársam segedelmével ... addig addig csesztettük a biosokat, hogy a második mag leállt... :D

szal most toltam 2 napig, hanyagolom... nem köt le annyira, hogy napi szinten elé üljek.. gép elé sem nagyon, pedig sok van, amit végig kéne vinni, van gépem hozzá... de öregszem, na :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) Puma K


Puma K
veterán

A gépigénye hogyan alakul?

A denuvo miatt kell hozzá a 12-16 szálas CPU...?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19) NandorHUN válasza Puma K (#18) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mert a Originhez kellett a 16 szálas CPU? :D

Nekem a 7 éves Intel CPU-val vígan elvolt a játék max beálitásokon.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#20) Puma K válasza NandorHUN (#19) üzenetére


Puma K
veterán

Korábbról az rémlik tesztek alapján, hogy eléggé a plafonon járatja a CPU-kat a játék és hogy a 4 mag / 4szálas procik szinte teljesen felejtősek adott felbontás-grafikai beállítások mellett, mert előfordulhatnak mikroakadások.

A 4 mag / 8 szálas procik már egy fokkal jobbak a terhelés eloszlása miatt, de az igazán ajánlott a sima játékélmény érdekében magas grafikai beállítások mellett a 6 mag / 12 szál vagy ettől nagyobb magszám / feldolgozószállal rendelkező proci.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Végigtoltam az Originst, de még egyszer nem tudnám rávenni magam, hogy végigtoljam. Márpedig ez egy átszkinezett Origins...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#22) NandorHUN válasza Puma K (#20) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem i7 2700K-n akadás nélkül ment a game QHD + kimaxolt graf mellett (Gtx 1080). Igaz OC-olt CPU egy 3 ventis Noctua hűtővel, de nem kell rögtön a legdrágább, legújabb intel alá.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#23) Depression válasza NandorHUN (#22) üzenetére


Depression
veterán

originsben az i5 4460-nal keményen cpu limites, szinte folyamatosn 100%-on teker, míg a 970gtx 80% alatt dolgozik. Szóval ezt már nem veszem meg, mert tudom mi lenne vége. 20k a játék, meg 100-200k a gépre, csak hogy a felénél elveszítsem az érdeklődésemet. Az originsben is a tengeri csaták annyira élvezetesek, hogy jópár napig félre raktam, aztán easy módban nagy nehezen átvertem magam rajta.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#24) gejala válasza Depression (#23) üzenetére


gejala
őstag

Az a proci minden új AAA játékban limitálni fog. A 4/4 procik kora lejárt, főleg az ilyen alacsony órajelűeké.

(#25) Puma K válasza NandorHUN (#22) üzenetére


Puma K
veterán

Nem azt kérdeztem, hogy hogyan fut Intel i9-7960X és AMD Ryzen ThreadRipper 2990WX procik alatt... hanem azt, hogy ehhez a címhez is kelle-e a 6mag/12 szál esetleg 8mag/16 szállal rendelkező CPU a sima játékélmény érdekében...?

-VAGY-

Optimalizáltak-e rajta valamit a legutóbbi AC-hoz képest...?

A 6mag/12 szál és a 8mag/16 szál meg sehol nem csúcs... maximum 4 évvel ezelőtt számított annak... manapság középszint ha játékról van szó.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#26) - = Zk = - válasza gejala (#24) üzenetére


- = Zk = -
félisten

remélem, azért egy 4/8 még jó lehet valameddig :)) (7700K)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27) hoolla


hoolla
aktív tag

:C Megy a pre-load!!

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#28) NandorHUN válasza Puma K (#25) üzenetére


NandorHUN
addikt

Erre senki nem fog tudni válaszolni neked.
Remélhetőleg semmivel nem lesz szarabb, mint a tavalyi game. Arra meg elég volt egy valamirevaló szorzótármentes 8 szálas proci is.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#29) Puma K válasza NandorHUN (#28) üzenetére


Puma K
veterán

Még jó hogy nem lesz szarabb... habár... Ubisoft cím... ezeknél bármi megeshet...

Az érdekelt volna, hogy a készítők jelezték-e, hogy optimalizáltak a játékon vagy sem... de mindegy hagyjuk meddő téma úgy látom.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30) VágniValó válasza Puma K (#29) üzenetére


VágniValó
addikt

Nem vagyok az Ubi védőszentje, mert letojom őket, de azt kell mondjam az elmúlt több, mint egy évben nem voltak lebőgéseik. Kihoztak pár "oké" gamet, semmi nagy tüzijáték, de egyik se volt kínos.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#31) NandorHUN válasza VágniValó (#30) üzenetére


NandorHUN
addikt

Minden játék kínosan unalmas és steril.
Ugyanazon sablonra készül mindegyik - és most nem csak ACre gondolok.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32) VágniValó válasza NandorHUN (#31) üzenetére


VágniValó
addikt

Igen, olyan mintha a langyosvízre játszanának, hogy ne legyen látványos bukfenc. Plusz a polkorrektség túltolása az összes gameben (nem csak Ubisoft) amugyis egy lagymatag impotens sótlan játékpiacot eredményezett. Remélem a western idők felfogásához és társadalmi kultúrájához mérten egy mocsoktól tocsogó Red Dead Redemption 2 fog kijönni. Ráférne már a szervezetemre nagyon valami ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#33) ribizly válasza NandorHUN (#31) üzenetére


ribizly
veterán

No jó, de évente kitolnak az ablakon x db game-t (tudom, több csapat y éve dolgozik már rajta blablabla), amelyekbe mindig tolnak egy kis fűszert az előzőhöz képest, ráadásul rengeteg párbeszéd, motion capture, megrendezett jelenet, minigame kerül bele, amelyeknek önmagában a tervezése, implementálása, "leforgatása" is több hónap. Ugyan mi újítást vár az ember még itt?
Kár összehasonlítani olyan csapatokkal, ahol 5+ évente adnak ki egy alkotást, remekművet. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#34) NandorHUN válasza VágniValó (#32) üzenetére


NandorHUN
addikt

RDR ugyan idei játék lesz, de mivel már hosszú ideje folynak a munkálatok nem is ezt a mostani SJW vonalat fogja követni.
Ez az ipar most indult be igazán.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#35) Depression válasza NandorHUN (#34) üzenetére


Depression
veterán

Az AC origins elején az átugorhatatlan szöveg, hogy mindenféle vallású, meg nemi identitású emberek csinálták, az agyamra megy. Elolvastam, tudomásul velttem, kész. Minek minden egyes indításkor újra, meg újra a képembe tolni. Erre büszkék, hogy nem szakmai hozzáértés alapján válogatnak, hanem vallás szerint?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#36) - = Zk = - válasza Depression (#35) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Erre büszkék, hogy nem szakmai hozzáértés alapján válogatnak, hanem vallás szerint? "
ez a világ már csak ilyen... és ez gyászabb lesz az évek múlásával.. :U
am tök egyetértek veled...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37) Depression válasza - = Zk = - (#36) üzenetére


Depression
veterán

A feleségem mellett el fogják hinni, hogy meleg vagyok? Mert akkor mostantól annak fogom vallani magam... :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#38) Puma K válasza Depression (#37) üzenetére


Puma K
veterán

Persze!

A feleség-házasság csak egy letűnt kor maradéka, amit az elnyomó férfiak találtak ki a szabad lelkű-szellemű emberek bebörtönzésére és elnyomására!

Mottó:

Mindenki, mindenkivel bárhol és bármikor bármit csinálhat ha a szellemük egy hullámhosszon rezeg! Rezegjünk együtt! Világbéke és szeretet!

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39) - = Zk = - válasza Depression (#37) üzenetére


- = Zk = -
félisten

el, de ha vannak gyermekek, Tőled, akkor necces, de... jó helyen kell "hirdetni" és le van a gond :C :))

(#38) Puma K
" - mottó: mi mindenre jó a köles?!
- mire?
- azt itt nem írják "
:C :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.